Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kittycat. umutsuzluğa kapılma hayırlısı allahtan bekleyelim görelim... süprizzzzz

evet canım beklemekten baska yapabilecegimiz bir sey yok :1hug:

gunaydın canım opuyorumnanaktanatesin cok guzel masallah adet gunu ates düsüyor canım seninki dusmemiş yukselmiş ve adetinde 2 gun gecikmiş bu demek oluyorki yakında bize guzel haber vereceksin allahın izniyle :1hug:

Verdiğin bilgi için teşekkür ederim canım. Ben bu ay ilk defa düzenli ölçmeye başladım.

İnşallah canım güzel haber veririm bizde 13 aydır deniyoruz olmuyor bu topikte sizleri okuyunca bende ateşimi ölçmeye başladım temmuz 20 den beri ölçüyorum gün gün artıyo temmuz 20 de 36,4 dü üç gündür de 36,9

inşallah güzel haberini alırız canım :Saruboceq: :Saruboceq: test yapmayı duşunuyormusun ?

eveeeettt ateşli kardişlerim gelelim bu ay ki ateş ve fikfik taplomun sonunaaa..
bugün yarın gelir artık benim becihi :çok üzgünüm:

• 8. gün: 36.1 :ecrin_bebek:
  • 9. gün: 36.3
  • 10. gün: 36.2 :ecrin_bebek:
  • 11. gün: ? :ecrin_bebek:
  • 12. gün: 36.3
  • 13. gün: ?
  • 14. gün: 36.4 :ecrin_bebek:
  • 15. gün: 36.7
  • 16. gün: 36.5
  • 17. gün: 36.6 :ecrin_bebek:
  • 18. gün: 36.8 :ecrin_bebek:
  • 19. gün: 36.7
  • 20. gün: 36.5
  • 21. gün: 36.6 :ecrin_bebek:
  • 22. gün: 36.5 :ecrin_bebek:
  • 23. gün: 36.6
  • 24. gün: 36.6 :ecrin_bebek:
  • 25. gün: 36.6
  • 26. gün: 36.2

yanlız fikfikçibaşı olarak gayet güzel performans sergileyip, sizlere güzel örnek olduğumu düşünüyorum anacımmm taploya baksanızaaa ayol hiç boş durmamışım sankiiimmmmmm delikafadulden:roflol:a.s:sm_cool:alkisalkisalkis
sizlerin hayırlı haberlerinizi bekliyorum..

inşallah güzel haberini alırız canım :Saruboceq: :Saruboceq: test yapmayı duşunuyormusun ?

2-3 gün bekliyim diyorum canım geçen ayda 1 hafta geçikmişti belki bu ay da öyle olur her ay test yapmaktan ve negatif sonuç görmekten sıkıldım. o yüzden bekliyim diyorum. Belirtilerim yok hiç

hayırlısı olsun canım ya :teselli: seninde atesin dusmus benimkide bugun iyice dustu canım :çok üzgünüm: ama seni tebrikettim fikfikcibasınada bu yakısırdı super calısmıssın kaydirigubbakcemile3

2-3 gün bekliyim diyorum canım geçen ayda 1 hafta geçikmişti belki bu ay da öyle olur her ay test yapmaktan ve negatif sonuç görmekten sıkıldım. o yüzden bekliyim diyorum. Belirtilerim yok hiç

ozaman bekle canım :1hug: hepimiz bıktık hayalkırıklıgı yaşamaktan canım ya :sm_confused:

hayırlısı olsun canım arkideşim benimmm sıkma canını gün olmadan neler doğarr canım benimmm gelicekler annesi geliceklerrrrr opuyorumnanaktan

canım benimmm inşallahh yerleşmeden düşmüştür ateşlerinizz durun bir regli gelmeden hemen ümit kesmeyinn inşallah yerleşmeee olmuşturda ondan düşmüştürrrrrr :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

inşallah çiçegim ya :Saruboceq: ama benden umut yok adet olyorum 36.3 olunca :çok üzgünüm:

kittycim ateş tablonu eklermisin,benim ateş kafayı dei düşüyo çıkıyodelikafadulden
36.5
36.7
36.9 değişip duruyo

üzülsekte elden birsey gelmiyor alıstık artık canım ya kaydirigubbakcemile3

aynen öyle canım benim opuyorumnanaktan

kittycim ateş tablonu eklermisin,benim ateş kafayı dei düşüyo çıkıyodelikafadulden
36.5
36.7
36.9 değişip duruyo

ne güzel kız yükselmiş bugünnn süperrr ay inşallah alıcaz güzel haberlerrrr opuyorumnanaktan

36.5
36.7
36.9 değişip duruyo

yukselişe gecmiş maşallah canım allahın izniyle inşallah güzel haberini alacaz bu ay :Saruboceq::Saruboceq:

1 36,5 REGLıı
2 36,4
3 36,4 *
4 36,5 *
5 36,5
6 36,3 *
7 36,5 * 18,5 mm
8 36,2 * ilişkiyle kanamaaaaaa
9 36,5 ilişki olmadan hafif bir kanama
10 36,7 * hafif kanama ipliksi kan akıntıyla
11 36,5

buda benim ümitsiz ateş tablom yalnız doktoru aradım bana kontak kanamadır önemli değildir dedi ne demek kontak kanama kendimi araç gibim hissettimmmkaydirigubbakcemile3
birde yumurtam kocamandı yaa ne zaman çatladı acaba yada çatladımı yada çatladığı içinmi kanama olduuu
bilgileri öğrenebilmek içinnnn az soraaaaaaaaa kaydirigubbakcemile3
öpüyom hepiniziii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…