Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

üzülmeyin canım arkideşlerimmm ben bu aydan sürekli umut besleseydim mahvolurdum da öyle olmadım bi kaç saatlik heyecan oldu benim için 35 tl de bi tarafıma sıkışmıştı iştee kaydirigubbakcemile3

hayırlısı olsun çiçek üzülmek çözüm değil evet ve üzüldükçe kırmızıyı yiyoruz iyisimi sositososito

kaç çıktı çiçek değerin ne kadar var regline belki erken yaptırmışındır

cicekcik .. üzüldüm .. inşallah gecikmeden güzel haberleri tekrar verirsin :1hug:

hayırlısı olsun çiçek üzülmek çözüm değil evet ve üzüldükçe kırmızıyı yiyoruz iyisimi sositososito

inşallah kızlar inşallahhh üzülmüyoruz valla önümüze bakıyoruzzzz hep birlikte inşallah çok daha sevindirik olucazzzz tez zamandada gelicek bebişlerimizzz opuyorumnanaktan

inşallah kızlar inşallahhh üzülmüyoruz valla önümüze bakıyoruzzzz hep birlikte inşallah çok daha sevindirik olucazzzz tez zamandada gelicek bebişlerimizzz opuyorumnanaktan

offffffffffff!! şimdi geldim yaaa ne diceğimi bilmiyorum canım arkadaşım, geçen ay benim başıma gelen bu ay da sana nasip oldu işte. o ucuz testleri yapıp yapıp piyasa sürenlerin bi taraflarına kibrit suyuuuuuuuuu!! merdiven altında mı yapıolar naapıolar yaaaa?? sen hiç moralini bozma canım benim bu ay temizlik yaptın içerde öteki ay pırıl pırıl yuvasına gelip koncak kelebeğin. :1hug:
o yoksa biz varız beyaaa yeteriz biz birbirimize dimi ama yaaaaaa :enbuyukkk::1hug::hooray::lepi::1hug:

aay canımmmm benimmm kız ne diycen salaklık bende ne diye yaparsınki işte sıkıntıdan acep nolcak bi sürü varyaa elimin altında hade yapam dedimki pedelen gezerken işte yinede bi ümit oluveriyor azda olsa ama o an anlatamam elim ayağım nasıl titredi nasılll heyecandan kayıp düşüyordum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sonrası malum ama o azucuk heyecan bilee süperdi yaaa inşallah tamamını yaşam nasip olur güzeller güzelimmm inşallah
ne dedik zaten boğa burcu olucakkkk ağustosta delim gibim çalışırız yumurtlama mumurtlama demedennnnn kaydirigubbakcemile5

ay canım ya biz bile nasıl heycanlandık. senin moralin iyi olsun gelicek zaten bebişin. benim içimde hala bu ay için umut var. daha erken diye düşünüyorum.

ay canım ya biz bile nasıl heycanlandık. senin moralin iyi olsun gelicek zaten bebişin. benim içimde hala bu ay için umut var. daha erken diye düşünüyorum.

aay canımmm çok saoll benim moralim iyi allahtan çok kaptırmaya fırsatım olmadıı hemececik sonuca bağlandıı ooh yaniii pedimi tekrar takamm kaydirigubbakcemile3

benim ki bebeğin kız olduğunu öğrendiğinden beri bana sadece canım bebişe kainat güzeli diyor başta heray karnıma eğilip orada kimse var mı diye soruyordu zaten regl olunca en çok ona üzülüyordum

aay canımmm çok saoll benim moralim iyi allahtan çok kaptırmaya fırsatım olmadıı hemececik sonuca bağlandıı ooh yaniii pedimi tekrar takamm kaydirigubbakcemile3

valla kız sen beni öldüreceksin...:roflol: ne arada gittin test yaptın olumsuz sonucu aldın moralini düzelttinde ped i taktın.....kaydirigubbakcemile3 allah sabrını hiç bir zaman bitirmesin... keşke senin gibi olabilsem...

kızz napimmm ağlasam üzülsem sonuç değişsee yapammm ama değişmiycekki iştee öyle düşün bak valla öylede böylede hayat sürüyor işte olsun yeni bi ay yeni bi heyecannn ilk yarı sonra ikinci yarı bi bakmışızzz hamişizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz inşallaaaaahhhhhhhhhhhhh :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kıslar valla yumurtladım galiba ama bu sağ kasığımda felaket ağrıyo hala,nedendir yaa bu ay da olmassa doktora gtcem nie ağrıyo bukadar yaaa

walla iyiki varsınızz kızlarrr allah hepinizden razı olsun allah hepinizin gönlüne göre versin inşallahhhhhhhhhhhhhhh göbişlerinizde bebelerinizzzzz birer birer büyür inşallahhhhhhhhhhhhhh

ben acuk işe dönüyorum sonra yine gelirim bayağı bir ihmal ettimde bu koşturmacalı heyecan silsilesindee kaydirigubbakcemile3

ne biliyim canım çavremdeki arkadaşalrım hep akıntıdan bahsediyor yani hamileysen kesin akıntı olurmuş benim de vardı ama 2 gündür yok

yok öyle bişey canım kendine boş yere stres yapma bak canlı kanıtım ben ne akıntı ne başka belirti ama minicik 4 aylık oldu inşallah hamilesindir canım benim

inşallah ben bu ay salıverdim kendimi valla ne ateş ne test ne bal+çörekotu hiçbirşey yapmıyorum. misafirler gelecek... birde onlarla uğraşırken iyice stres olacağım . kocişide strese sokarım diye bu ay es geçiyorum.....hayırlısı allahtan...

benim ki bebeğin kız olduğunu öğrendiğinden beri bana sadece canım bebişe kainat güzeli diyor başta heray karnıma eğilip orada kimse var mı diye soruyordu zaten regl olunca en çok ona üzülüyordum

inşallah benimkide öyle olur kız çocuklarını bir nebze daha seviyor. erkek çocuklara tahammülü yok. bende fazla hassasım galiba çok istenen bir bebek olsun istiyorum.

hayranım bu pozitifliğine idolümsün. salgitsin biz elimizden geleni yaptık takdir allahın

cicekcik şaşırdım kaldım. ne desem bilemedim. hakkında hayırlısı böyleymiş canım. ama maşallah bu pozitiftliğe ben bebek olsam hemen gelirim. yani bir dahaki ayaopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…