Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

çok küçük bir oynamada olabilir.inşallah dilediğin gibi olur iğneye gerek kalmaz. yumoşlar bebişe dönüşür. kucağını doldurur.

saolun kızlar inşaallah vardır scuba eşim hastaneyi arayıp bilgi alacaktı yarın giderim belki ya hayal kırıklığı yaşarsam böyle insanın umudunun olması da güzel :ecrin_bebek: aurora sabah ateşiyle gün içinde ölçülen ateş değişiyo kendimden biliyorum:sinifsinif: hem benim ateşim busabah daha düşük çıktı :gitme:gerçi yarım saat önce ölçmüştüm akşam çok komiktik eşimle araba alıcaz onun heyecanından eşim uyuyamadı bende şüpheden dolayı uyuyamadım bir süre:asigim: çiçekçik incir kürünü yapıyomusun bu ayCADIARZU

kıslar yaa hep 36.4tü ateşim dün 36.7 bugün 36.8 bu yumoşalrın çatladığını mı gösterir sadece yumoş oluştuğunumu,acayip ağrım var buarada

inşallah canım hayırlısı olsun hekkımızda ateşinin düşmesi gerek ama her bünye aynı tepkiyi vermez kimisinde çok az oynamalar oluyor kiminde çok

kıslar yaa hep 36.4tü ateşim dün 36.7 bugün 36.8 bu yumoşalrın çatladığını mı gösterir sadece yumoş oluştuğunumu,acayip ağrım var buarada

hayatım ateşini sabah ölçtüklerinde mi yükselme oldu şunu tablo olarak bir koysana kaçıncı gün kaç derece diyee

demekki senin iki gün önce çatladı yumurtan yada dün arkadaşım tam bişey demek mümkün değil bu durumda ama inşallah ateşin düşmez bari bundan sonra düzgün al sabahları regli dönemine kadar ateşin düşmez inşallaahhhhhhh

inş.canım kasık ve karın ağrısı var baya yoğun yaa

ikinizdende umutluyum önce çiçekcik sonra brc verin güzel haberleride hepberaber sevinelim.

ay canım öncelikle arabanız hayırlı olur inşallahh bebişinizzz gelirrr bu vesileylenn belkimmmm
canımcım ben ters uyguladım sanırım incir kürünü geçen ay yaptım bu ayda soğanı yaptım kaydirigubbakcemile3 insanlar gider mersinee ben giderim tersineee kaydirigubbakcemile3
yani incir kürünü geçen ay yaptım yumurtalıklarımda resmen hareketlenme hissettim lakin hamiş falan kalmadım neyse kısmet tabikide o yüzden artık kür falan yapmıycamm ne yaparım yaparsam meyve sebze zaten seviyorum daha çok yerim kivi ananas iyiymiş tifcik demişti çok faydalıymış yumurtlamaya onlardan yerim tarçını bal olayınıda sütlü tatlılarda yerim yani doğal akışında olucam çünkü kür yapıcak metanet kalmadı bende ki benim gibi biri için bunları yapmak bile bir olayy

nirdesiniz kızlar yaa topikimiz çok sessiz bugünnn ama olmazkiii
yoklama kağıdı istiycem bundan sonraa topik başkanı seçilcek aramızda kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 anaammmm kafayı sıyırmaya başladım ben yineee kaydirigubbakcemile3
ateşli hamişler burayaaa bebişler havayaaaa kaydirigubbakcemile2

çiçekçik rahim temizlenmiştir soğan kürüyle bebişin yeri hazır bebişde gelir bu ay inşaallah soğan kürünü zar zor 10gün falan içmiştim bi ara adet düzensizliği için işe yaramadı bende buay incir kürü yaptım 13gün yaptım anca incirleri pek yiyemedim

ay bende öyle soğanı 11 gün içebildim inciride 16 gün rekor kırdım ama hiçbirini tamamlayamadımm

zaten incirler yenmiyor canımcım suyunu içip birde yeseydim o kadar bile yapamazdım

yersem daha iyi olur diye düşünüyodum ama hem korktum kiloda yapar diye zaten kilom var bide dahada almayayım dedim ben soğan suyu içerken akıntı lekelenme hiç olmadı anlamadım bende ama bence sen şanslısın ilaçsız regl olabildiğin için yumurtanda oluşuyodur ALLAHIN izniyle gelicek inşaallah bebeğin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…