Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1 36,5
2 36,1
3 36,4
4 36,4
5 36,4
6 36,5
7 36,1
8 36,4 *
9 36,4 * preseed ile kanamam oldu sonra(( soğan kürü neden olabilir)
10 36,4
11 36,3
12 36,4 * preseed ile ilişki
13 36,1 * preseed ile ilişki
14 36,5 * ilişki
15 36,1 ** preseed ile ilişki
16 36,7 * preseed ile ilişki
17 36,7
18 36,9
19 36,9
20 36,8
21 36,9 ilişkiyle kanama oldu pembe gerisi gelmedi
22 36,7 ilişkiyle yine daha az kanama gerisi gelmedi
23 36,6 kanama yok lakin gece şiddetli bel ağrısı çektim benim kırmızılar erken gelcek kızlar sanırsam:))

ayrederyacım geçmiş olsun canım ama üzülme bu işler hiç belli olmaz hepimizin hakkında hayırlısı canım yaa ne olcağı hiçbirimiz için belli değilki canımm

slm canım nezamandı günün yerleşme olması ondan kanama olabilirr

ateş ölçme yöntemine başlicam da dil altından ölçüyorum yüksek koltuk altı daha düşük çıkıyo..

kızlar dil altından ölçülüyor her gün aynı saatte yataktan çıkmadan şekerler kolay gelsin tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz inşallahhh

slm canım nezamandı günün yerleşme olması ondan kanama olabilirr

ahhh ahh bende o şans ne gezer canımcım bende ancak regli kanaması olur kaydirigubbakcemile3

yumurta büyürkende sancı olur çatlarkende olur çatlarken biraz daha artar benim bildiğim ama illa her ay o ağrı olmayabilir yeteri kadar olgunlaşamayabilir bazı aylar çatlamayabilir yani kader kısmet kızlar

bir de korunmuyorken soğan kürü yapmak doğru mu çiçkcik..

soğan kürü aşağı bölgeyikaydirigubbakcemile3 temizliyor şekercim hamiş kalmaya engel değilki soğan kürünü yaparken hamiş kalan çok kişi var tabi ben de o şans ne gezerrrrr kaydirigubbakcemile3 yani sorun olmuyor şekerim

ben zaten artık kür mür yapmıycammmmmmmmmmmmmmmmmm

inş.yerleşme olucak canımmmmkaydirigubbakcemile5

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ii dilekleriniz için. kısmet işte. bu ay da olmadı.. rabbim hayırlı zamanı biliyor.. biz elimizden geleni yaptık yapıyoruzda gerisi allaha kalmış... allah hepimiz için hayırlısını hayırlı zamanda versin.... sizleri seviyorum iyiki varsınız... 1 gün geçince bende çok umutlanmıştım. sabah erkenden kalktım test yaptım çıkmayınca yine bir umut belki erkendir umudu... sonra denize gittik.. orada biraz rahatladım sonra baktım hastalanmışım... denizede giremedim ama hava değişimi bile ii geldi.. evde olsam zırlayıp dururdum. allah isteyen herkese gönüllerine göre versin..

canım benim ateş tabloma bak... ov.test kullandım bende. silikte çıkıyor çalışmalara devam et.

canım benim tabiki öyle üzülmek yok devam regli olabilmek demek bebişimiz olabilir demek canım diğer bir anlamda bu yüzdenn pes etmek asla yokkkk opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…