Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım akıntı yumurtlamadan önce başlıyor yumurtladıktan hemen sonra kesiliyor normalde. ama bazı kadınlarda östrojen salgılanmaya devam ettiğinden yumurtlamdan sonrada gözükebiliyor. senin ateş bu sabah düşmüş bugünde olabilir boş geçirmeyin derim canım.

ben sanırım artık kimsenin tablosuna bakmak istemiyorum.. oluruna bıraktım.. bu ay tutarsa son günlerde belli eder kendini.. kırmızılar gelmezse inş.. tutmuş demektir... gelirse ne ala başa döneriz......hakkımızda hayırlısı ...

evet canım ama burası çok sıcak ve hava sıcaklığı çok etkiliyor. şu an 37.2 mesela ama sıcak inanılmaz oturduğum yerde ter içindeyim. geçen ay yumurtladığım dönemde 37.8 lere bile çıkıyordu gün içinde. ben çalışmalara bile başlamamıştım daha var diye düşünüyordum.dün akıntım fazlaydı bugün yok gibi nerdeyse. offf yaaaa bu ay erken mi oldu acaba korktum çatlamayıp kist falan olmasın.

eminim öyledir bugün burdada dehşet bir hava varrrrr bayılıcammm orayı düşünemiyorum erken bile olmuş olsa değerlendirdiniz sonuçta bu işler belli olmaz sen regliye kadar çalışmaya devam et canım sıkma canını olacağı varsa olacaktır inşallahhhhhhh :Saruboceq:

ayrederyacım oluruna bırakmakla iyi ettin yapcak başka bişey yok canımcım olurundayız hepimiz inşallah olurda :)))) bende aynen senin gibi amaaaaaannnnnn oldum artık napalım işte şakkıdı

tünaydın kızlar!
bu sabah uzun zamandır ölçmediğim ateşimi bi ölçeyim bakim dedim. saat tam 7 de ölçüm. 36,1 çıktı, yattım, kalktığımda becihi gelmişti bile..
sıra ovulasyon testlerinde şimdi, yeni bir dönem daha başlıyor hepsimize hayırlı olsun kızlar..
kaydirigubbakcemile5

hayırlısı olsun canım yeni bir dönem başladı senin için.

evet bir gün öncesine denk gelmiş bilseydim ertesi günüde değerlendirirdim. neyse kısmet artık.

hoşgeldin güzellikk
eferin benim arkideşimeeee öyle tabi her daim yeni dönem sonuçta bi kapı kapanır bir diğeri açılrırrrr opuyorumnanaktan

evet bir gün öncesine denk gelmiş bilseydim ertesi günüde değerlendirirdim. neyse kısmet artık.

olsun hayatım spermlerin en az 48 saat duruyor zati içerde sen rahat ol bugün ve yarında önemli iki günde sıkı çalışın:))))) inşallah olur bu sefer şekerimm :Saruboceq:

ki scubacım bi gün öncesi daha iyi yani yumurtan çatladığı vakit spermin orda hazır olması şansı daha çok arttırır canım çünkü ha deyince spermler oraya ulaşamıyor bayağı bi zaman geçiyor yolculuklarında canımcım doğru olmuş yani aslında

inşallah tatlım başka bir sorun olmasında.

inşallah canım olmaz bize düşen aslında kendimiz rahat bırakmak ilişkiyi gebelik için şartlandırınca zor o gerginlik vucuda yansıyor ve biz güçleştiriyoruz aslında sakince beklemek gerek inşallah hayırlısı olucaak canım hepimiz için :Saruboceq:

çok haklısın sitresten bünyede şaşırıyor. rahat olabilmek en iyisi.

evet canım bunu başarmaya çalışmak lazım sonrasında bebişelrimiz gelicek annelerine inşallahhhhh

bencede 14.günn aycancımm.. xara sen nasılsın canım hiç yazmıyosun takip ediyorum ateş topiğini.. gizemde terk etti zaten:gitme:

Canım girmedim uzun süre topiğe sana detayları özelden yazarım şimdi. Bebişin nasıl canım inşallah bu kez sağlıkla kucağına alacaksın bebeğini.

selam kızlar 3 günüdr ateşimi öçlüyorum bende...
1 gün 36.6 , 2. gün 36.5 ve bugün 36.7 çıktı bi kaç gündür kuruydum ama bugün akıntım başlladı adetim 4 gün gecikti akşamları adet olcak gibi oluyorum dolu hissediyorum kenidi gazım da oluyo sabaha geçiyoo zemuszemus inşallah vardır bu ay ...

Canım sen çift çizgiyi görmüşsün zaten, Allah hamilelik testinde de görmeni nasip etsin biran önce.Ateşine göre yorum yapmak biraz zor ama sanırım 15. gün yumurtlamışsın ama bu yorumu oulasyon tetsine göre yapıyorum. Çalışmalar iyi olmuş sen birkaç gün daha çalış yinede. Hayırlısı olsun.

Canım inşallah vardır bebişin, ateşin iyi görünüyor 4 gün gecikmişsin neden test yapmıyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…