Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

KISLAR BEN DAHA ÖLÇMEYE YENİ BAŞLADIM ATEŞİMİ YANİ 3 GÜN OLDU AMA SİZİNLE YİNEDE PAYLAŞMAK İSTEDİM ÇÜNKÜ SANKİ GARİP ŞEYLER VAR GİBİ NORMALMİ ACABA YADA BENMİ YANLIŞ YAPIYORUM
17mart 14.gün:36.5 bugün yumurtlama günüm yani ben öyle tahmin ediyorum (akıntımdan dolayı)
18mart 15.gün:36.9
18mart 16.gün:36.9
acaba ben mi yanlış ölçüyorum dil altından ölçüyorum yoksa koltuk altından mı ölçmek lazım

bedef 14.gün yumurtlamışsın,yumurtladığın gün düşük olur ısı gayet normal.umarım bebişin gelmiştir...

ayy inşallah peki bu dil altından ölçüyoum ya doğrumu yapıyorum acaba seyracım

ayy seyracım ben kesin yanlış yapıyorum ateşimi şimdi ölçtüm denemek amaçlı 37.1 çıktı bi anormallik var ama bakalım hayırlısı.gün içinde ısı yükselirmi acaba.iş falanda yapmıyorum şuan oturuyorum pc başında allah allah

ayy inşallah peki bu dil altından ölçüyoum ya doğrumu yapıyorum acaba seyracım

eğer dijital dereceyse farketmez.benim normal derecem var koltuk altından ölçüyorum,5 dk.bekliyorum.tabi normal dereceylede ağızdan ölçebilirsin ama hastanelerde hep koltuk altından ölçüyorlar bende öyle alıştım.

bedefcim iş yaptığında tabiki yükselir oyüzden sabah yataktan kalkmadan ölçün diyorlar ya.ez azından dinlenirken ölçmelisin.iş yaparken kan dolaşımı artar buda ateşi yükseltir.
sabahki ölçümün gayet iyi.:teytey:

pardon yanlış anladım seni iş yapmıyormuşsun:roflol:
bende bazen gün içinde ölçüyordum akşamları fazla çıkıyordu.

pardon yanlış anladım seni iş yapmıyormuşsun:roflol:
bende bazen gün içinde ölçüyordum akşamları fazla çıkıyordu.

mesela 15.gün ölçtüğüm sabah yataktan kalktım 5 dk geçmeden aklıma geldi ama kalkmıştım yataktan öle yaptım 36.9 çıktı aynı gün akşamda yaptım yine aynı çıktı.ama tabi iş yaptıktan sonra yapmadım zaten o zaman ateş bastığını hissediyorum terliyorum

ay çok yazdım ama bu son seyracım koltuk altından da şimdi ölçtümm yine aynı çıktı yani 36.9 ayy inşallah bebişim gelmiştir ama tabi adetime daha çok var düşer kesin

ay çok yazdım ama bu son seyracım koltuk altından da şimdi ölçtümm yine aynı çıktı yani 36.9 ayy inşallah bebişim gelmiştir ama tabi adetime daha çok var düşer kesin

genelde aynı çıkıyor bedefcim.olumsuz düşünme pozitif ol.İnşallah canım

ne kadardır istiyorsun bedef.sanırım hamile kalmıştın sen öyle hatırlıyorum.benim 8.ayım halen birşey yok çok istiyorum bebiş.ALLAH bizede anne olmayı nasip eder inşallah

2005 kasım da evlendim 4 veya 5 ay korunduk sonra bebiş istiyoruz diye bıraktık korunmayı 2 yıl oldu canım evet düşük yaalı 2 ay oldu

demekki oluyor bebişin inşallah daha fazla beklemezsin

ama tabi eşimin varikosel i varmış bizim haberimiz yoktu belki şimdiye kadar bebişimiz olurdu yani anlıcan 1 yılımız boşa gitti

yok canım bu kadar da olmaz burdan mutfağa gidip gelene kdarda mı ateş yükselir ayol şimdide37.2 çıktı yok artık en iyisi ben sabahları ölçeyim yada aynı saatlere olmuyo böyle...

yok canım bu kadar da olmaz burdan mutfağa gidip gelene kdarda mı ateş yükselir ayol şimdide37.2 çıktı yok artık en iyisi ben sabahları ölçeyim yada aynı saatlere olmuyo böyle...

senin bu gidişte 40 dereceyi bulacak

ay bilmiyorum canım galiba öyle olucak:roflol:yok ya sanmıyorum düşer kesin bakalım zaman gösterecek

Bence 16. gün, yarında ısın yüksek çıkarsa, 16. gün kesinleşmiş olur.
çalışma günleri de süper gözüküyor.
Hadi bakalım, hayırlısı olsun a.s.

sagol canım yorumun için.bu ay gün aşırı taktiğini uygulayalım dedik
insallah tutar:roflol:

bedefcim bende senin gibi sürekli ateşimi ölçüyorum otururken iş yaptıktan sonra akşam yatarken ne zaman aklıma gelirse ( aslınsa net olan sabah yataktan kalkmadan ) ben iş yaptıktan sonra da ölçüyorum düşük çıkıyor normalde 36,5 olan ateşim iş yaptıktan sonra sıcak basıyor ya o zaman ölçüyorum 35,7 veya 35,9 çıkıyor biraz dinlenip tekrar ölçüyorum 36,5 yada 36,6 oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…