Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Canimcim ya resmi gordum valla tuylerim diken diken oldu coook sevindim darisi hepimizin basina allah saglikli bir hamillik gecirmeni nasip etsin saglikla huzurla bebegini kucagina al tatlim kizlar yarin hidrallez unutmayin dileklerinizi yapin valla allaha cok sukur ben gecen sene yazdiklarimin cogu gerceklesti bebekte cizmistim o tam anlasilmadi sanirim bu sene daha detayli yapicam :))))
)Uce 3abbimdenistiyoruz boyle seylerde araci oluyo inanalar yapsin yarin yogun olucak:) )apmak isteyipte napicagini bilmeyenlere bildiklerimi seve seve aktaririm. Bu arada bugun atesim 36.3 :)))

Canimcim ya resmi gordum valla tuylerim diken diken oldu coook sevindim darisi hepimizin basina allah saglikli bir hamillik gecirmeni nasip etsin saglikla huzurla bebegini kucagina al tatlim kizlar yarin hidrallez unutmayin dileklerinizi yapin valla allaha cok sukur ben gecen sene yazdiklarimin cogu gerceklesti bebekte cizmistim o tam anlasilmadi sanirim bu sene daha detayli yapicam :))))
)Uce 3abbimdenistiyoruz boyle seylerde araci oluyo inanalar yapsin yarin yogun olucak:) )apmak isteyipte napicagini bilmeyenlere bildiklerimi seve seve aktaririm. Bu arada bugun atesim 36.3 :)))

ama affedersin yarın gece yapılacak diil mi dilekler :)) benım geçen sene yaptıgımoldu inş. bu senekıde tutar... anne olmak istıyorummm nasıl gidiyor ek bişiler yapıyomusun kür falan ? ben ovülasyon testi aldım bu ay inş. ugurlu gelır şimdi şehirdışındayım ank gidince ateşimigüncellicem.. görüşrüz

GEÇEN SENE bir bezin içine pamuk doldurup surat çizmiştim annemde onu kundaklamıştı hala duruyor evde tabi benim bebek o geceyi gülün altında geçirmişti işe yaradı tavsiye edilir ( bu arada ben gözleri mavi olsun diye bebeği mavi bezden yapmıştım delikafadulden)

geçen sene bir bezin içine pamuk doldurup surat çizmiştim ( gözleri mavi olsun diye mavi bezden delikafadulden) annemde onu kundaklamıştı tabi benim bebecik o geceyi gülün altında geçirmişti hala evde duruyor işe yaradi tavsiye ederim

teşekkür ederim canım iyi dileklerin duaların için rabbim sanada nasib eder inşallahhh..

valla canım ek olarak geçen ay çörekotu-bal tarşını yapmıştım hamile kalmadığımdan faydası olup olmadığı konusunda bişi diyemicem ben geçen ay clearblue kolay hamilelik monitörü almıştım fakat kullanamadım bu ay ek olarak sadece monitoru kullanacağım reglimden sonra bgn 7.günüm alet 6.günde test istemeye başladı ve bugün 2.seviyeyi gördüm bakalım 3. seviyeyi gördüğüm zaman çalışmaları hızlandırıcam:) İşimden dolayı bu hafta çok yoğun olucam inşallah aksatmadan çalışmalara devam ederim:)

Kızlar hıdrellezde yapmak isteyenler için ufak notlar (kayınvalidemden:))

1- ısteğe göre oruç tutulabilir
2- dileklerimizi kağıda çiziyoruz (istediğinizi çizin kızlar kardeşim o kadar abuk bişi çizdiki inanın oldu:))
3- Kırmızı keselere koyuyoruz içine karınca toprağı koyuyoruz
4- gece yatarken bi cam aralıyoruz(Salon mesela)
5- cüzdanımızı açık bırakıyoruz
6- kına yakıyoruz sabaha kadar hiç görmeyeceğimiz şekilde bi yere koyuyoruz (salon masası vs.)
7- kınaya mum yakıyoruz dileğimizle birlikte söndürmüyoruz

bu kına olayını kayınvaldem söyledi rivayete göre hıdır ile ilyas gelir parmağını basarmış daha önce yapmadım ama bu sene denicem:))

bir de helva kavurun dedi dileğinizle birlikte valla ben bu sene duyduklarımı yapıcam inanarak yapılan şeylerin olduğuna inanıyorum sonuç olarak onlar elçi biz Yüce Yaradandan Allahtan istiyoruz
ne demişler isteyenin bi yüzü vermeyenin tövbe tövbe:))))))

hihoyyyt

he keseleri sabah denize atıyoruz aklıma gelen başka bişi olursa yazarım gene

7. gün 27 nisan 36.02
8. gün 28 nisan 36.01 x
9. gün 29 nisan 36.01
10. gün 30 nisan 36.01
11. gün 01 mayıs 36.00 x
12. gün 02 mayıs 36.00
13. gün 03 mayıs 36.00 x
14. gün 04 mayıs 36.01 x
15. gün 05 mayıs 36.03

günaydın arkadaşlar benim ateşimide yorumlarmısınız çalışmalara devam etmem gerekiyor heraldedimii yumurtladımmı acaba hiç şaşmaz 28 günde adet olurum şimdiden teşekkürler yorumlar için

14.gün yumurtan çatlamış..bugünde dahil olmak üzere bundan sonraki bir kaç gün çalısma olsun .sonra gün aşırıya geç canım...yumurta çatladıktan sonra tutmaz diye birsey yok ..insallah bebişin gelir bu ay..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…