Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Elifcim,

Isı yükselene kadar çalışmalar devam. Üç gün üst üst yüksek ısı yakalarsan, yumurtlama olmuştur. Sonrasında yine yüksek ısı olarak devam etmesi lazım. a.s.

Ececim,

Ben digital ölçü ile ağızdan ölçüm yaptım hep. Bunu genelde vajinal ya da dil altı olarak öneriyorlar.
Kulaktan bilemedim o yüzden...CADIARZU

selam arkadaşlar ben de bu ay ölçüme başladım değerlerimi yazsam bugün reglimi 8.güünü ve ısım düşmüş gibi:)
2.gün 35,8
3,gün 36,00
4,gün 36,1
5,gün 36,00
6,gün 36,00
7,gün 36,00
8,gün 35,7

bu son günüdü.. şuan reglimin 8.günü acaba yumurtluyommu?? bilgisi olan varmı??

ayrıca ben dış gebelik geçirdiğim ayda 9 gün ısım düşmüştü..ve reglimin 11 günü göğüs uçlarımk acımıya abaşlamıştı .. hatta oradan şüphem olmuştu hamile olacağım konusunda..lütfen bilgi arkadaşalr .. teşk.lerr..

ponaran ve diğer arkadaslarrr ben artık deli olcam ne oldugunu bır turlu cozemedım yaaaa...:çok üzgünüm:
bugun gecıkmenın 6. gunundeyım.ateşim bu sabah 37 çıktı.ama sabah test yaptım negatıff...ve 3 aydır cok duzenlıydı adetlerım ne oluyor bır bılenınız varmı yanı hamıle olma sansım varmı????:1hug:

ATEŞİNİN DÜŞMEMESİ BENCE İYİ BİR DURUM.. BELKİ GEÇ DÖLLENME FALAN OLMUŞ OLABİLİR.. CANIM YOKSADA ÜZÜLME .. BUGÜN OLMASA YARIN ELBET OLUCAKK..YETERKİ NO STRESSS..:))

bence kan testi de yaptır kesin sonuç onda mutlaka çıkar geç döllenme olduysa henüz idrara karışmamış olabilir
normalde idrar testleri adet bir gün gecikse bile çıkıyomuş ama benim döllenme geç olmuş idrarda çıkmadı hatta adetten bir gün sonra kan testi yaptığımda 11.97 çıkmıştı normal gebelerde adet gecikmesiyle kan değeri 200 civarı çıkıyomuş
neyseki bir hafta geçtikten sonra kesin sonuçla rahatladık
bu sebeple imkanın varsa bi kan testini geciktirme şüphelerinden kurtulmuş olursun
güzel haberini bekliyoruz canım

panoran çok teşekkür ederim beni bilgilendirdiğin için.a.s bende ağızdan ölçmeyi deniycem her ihtimale karşı bu sabah ölçtüm 36.9 çıktı ilk kez ölçtüm ve adetim biteli 2 gün oldu bakalım artık gün gün ölçeceğim olmazsa zaten bi dahakine artık adetin ilk gününden başlıycam.

ATEŞİNİN DÜŞMEMESİ BENCE İYİ BİR DURUM.. BELKİ GEÇ DÖLLENME FALAN OLMUŞ OLABİLİR.. CANIM YOKSADA ÜZÜLME .. BUGÜN OLMASA YARIN ELBET OLUCAKK..YETERKİ NO STRESSS..:))

evet bende oyle dusundum bı ara ama benımaldıgım testte erken gebelık testi sozum ona 7 gunluk hamılelıgı bıle gosterıyomus.adetımın olması gereken gun yapmıstım bugun 6. gün yıne negatıf gec dollenmedır umarım degılsede uzulmıycem cnm ama ınsan ıkı arada kalıyo o kotu.

sağol cnm ınsallah dedıgın gıbıdır.bu gıbı seylerı duydum ama cokda umıtlenmek ıstemıyorum bakalım beklıycez kasıklarımda agrı var dun gecede sol taraf belım cok agrıdı senın belırtılerın nelerdı..bu benımkıler belkıde adet belırtısı ıste bılmıyorumkı ne oldugunu

evet canım idrar testleri çokda net sonuç vermeyebiliyor.. eğer çok merak ediyorsan stres olduysan bir iki gün sonra kanda baktır. en kesin çözüm.. dediğim gibi yoksada sorun yok.. daha önümüzde çokkkkkkkk aylar var güzelim:))a.s.

Haklisin Cnm Bende Buna Karar Verdim Eger 2 Gun Daha Atesim Devam Eder Ve Adette Olmazsam Kan Vericem.hayirlisi Olsun.

hayır yumurtlamamışsın canım devam et ölçmeye

Arkadaşlar ben bu ateş ölçme işinden bişey anlamadım.Dün yumurta akına benzeyen çektikçe uzayan akıntım geldi ama ateşim yükselmedi.Herhalde bu ayda olmayacak.Neden bilmem bu ay umutsuzum.

1.gün....36.6
2.gün....36.5
3.gün....36.6
4.gün....36.3
5.gün....36.5
6.gün....36.3
7.gün....36.3
8.gün....36.4
9.gün....36.6
10.gün....36.6
11.gün....36.5
12.gün....36.4
13.gün....36.6
14.gün....36.5(ultrasonda yumurta boyutu 10mm)

arkadaşlar regl düzenim 37 günde bir, 2 aydır ada çayı içiyorum, bu ayda hayıt tohumu içmeye başladım ama yine adetin 14.günü yumurtam çok küçük.Herşeyin hayırlısı bekliyorum ama 37 günde çok uzun yaaasenağlama

canım üzülme...dr saan ilaç vermedimi yumurtan büyüsün diye??eğer verdiğse demekki önümüzdeki ay dozajını artıracak.bunlarla kendini üzme canım...

1. gün 36,2
2. gün 36,3
3. gün --
4. gün--
5. gün 36,2
6. gün 36,2
7. gün 36.3
8.gün 36.5
9.gün 36.5
10.gün 36.4
11. gün 36.5
12.gün 36,7
13.gün 36,7
ateşim böyle gidiyor bazı belirtilerde var acaba erken yumurtlamamı. 11 gün dr gitmiştim yumurta göremedi sadece gebelikten kalan 2 folikül olduğunu söyledi (ocakta kürtaj olmuştum)
belirtilere gelince göğüs ağrısı (bu adaçayındanda olabilir) karın şişliği kirpik karışması, bel ağrısı ve kasıklarda batma ve benim daha önce ateşim 36,5 den yukarı çıkmazdı ama umtlanmakta istemiyorum çünkü olmayınca kendimi çok yıpratıyorum kendimi çocuk konusunda uzaklaştırmak istiyorum ama olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…