Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hadi kızlar, sizden de iyi haberler bekliyoruz. a.s.
Isının düşmemesi iyiye alamet:teytey:

Hadi kızlar, sizden de iyi haberler bekliyoruz. a.s.
Isının düşmemesi iyiye alamet:teytey:

panorancım merhaba nasıl gidiyo hamilelik mide bulantın filan varmı valla bende tık yok
yarın da dr a kalp atışlarını dinlemeye gidicez canım çok heyecanlıyım valla ters bişey olcak diye korkuyorum sen gittin mi hi dr kontrol e
barçlı arkadaşım inş sende hamilesindir ateşin düşmemesi iyiye alamet seni de şubatın sonuna yaklaşmışken şubat hamişlerine ekleriz:teytey::teytey::teytey:

Merhaba Edhakcım,

Bende bugün aklımdan seni geçirmiştim, ne durumdadır diye a.s.
Biz dün gittik kontrole, daha kese falan göremedi dr ama değerlerim iyi gidiyormuş.
Cuma günü kese için tekrar gideceğim, ondan sonrada ailelerle paylaşacağız inşallah.
Bende çok heyecanlıyım ve korkuyorum bir yandan da, bişi olursa diye. Aklıma getirmemeye çalışıyorum öyle şeyleri, gelse de kovuyorum hemen a.s
Benim 4 hafta 6 günlük kalp atışı için henüz erkendir sanırım.
Yarın haberleşelim yine!

canım ben 6. haftanın içindeyim cuma günü gittik dr a ama muayene etmedi çarşamba gel hem keseyi görür hem kalp atışlarını dinleriz dedi
kese zaten 5 haftalık ken görünüyomuş en erken üzülme o yüzden cuma günü görürsünüz inş
valla biz daha idrarda gördükten sonra ailelerle paylaşmıştık iyi sabrediyosunuz valla panorancım
yarın akşam son gelişmeleri yazarım artık bana şans dileyin olur mu :a015::a015:

A bende bugün düşünmüştüm böyle bir konu açsam mı diye canım sağol görüşürüz...

inş cnm inş öleyimdir hala hastalanmadım ayy ne güzel bende sizinle beraber hamişler arasına katılırım allah nasip eder inş:teytey:

ya bişe soracam. bu rahimdeki yara hakkında bilgisi olan varmı? yakmak lazım dedi doktor ama ben korktum. acaba çocuk olmasını geciktiri mi?
bir de biz 5 aydır(çocuk istediğimizden beri) ovulasyon zamanı gün aşırı ilişkiye giriyoruz. hergün olursa spermlerin kalitesi düşer diye. acaba böyle bişi varmı? hergün yapsak şansımız artar mı?

selam kızlar ,benim de sizlere bir sorum olacak .buradaki yazılarınızı okuyarak bende ateş ölçme işine heves ettim .ama yorumlamak biraz zor .
işte ölçme sonuçlarım regl tarihinin 13. günü başladım

13. gün 36.2
14. gün 36.3
15. gün 36.3 (ovulasyon testinde pozitif)
16. gün 36.4
17. gün 36.6
18. gün 36.5
19. gün 36.8
20. gün 36.7
21.gün 36.7

sizce nasıl gidiyor kızlar.....

Son düzenleme:

Merhaba ceren, drların hepsi gün aşırı öneriyor, biz eşimle 7 aydır deniyorduk, hergün yaptığımız ilk ay hamile kaldım. :teytey:
Tesadüf olabilir tabi ama denemekte fayda var.
Eğer eşinin sperm sayısında sorun yoksa, hergün deneyin bence. a.s.

Şekercim,

Sanki 18.gün yumurtlamışsın ancak sana tavsiyem period dönemi itibarıyla tutmaya başlaman. Şimdilik iyi gidiyor ölçülerin, mühim olan regl yaklaşırken ısının düşmemesi.

Teşekkürler Ponaron Cevapladiğin Için Reglime 9 Gün Var Daha ölçmeye Devam Edicem Merakla 18. Gün Yumurlamiş Gibiyim Ama Ben Ovulasyon Testinin Pozitif Olduğu Günün Hemen Ertesi Gün Yumurlicam Zannediyordum Acemiyim Sanirim Bu Konularda .
Yeniden Soğol Canimmm

Dediğin doğru, şimdi tekrar bir baktım değerlere.

13. gün 36.2
14. gün 36.3
15. gün 36.3 (ovulasyon testinde pozitif)
16. gün 36.4
17. gün 36.6
18. gün 36.5
19. gün 36.8
20. gün 36.7
21.gün 36.7

15. günde olabilir aslında, niye dersen, ovulasyondan emin olmak için düşük ısıyı en az 3 gün boyunca yüksek ısı takip etmeli.
bu konuda daha önceki sayfalarda benim ısılarımı görebilirsin.
İstersen bir bak.

kızlar selam benim bugün 2 gün geçti ama cesaret edemiyorum test yapmaya:) ısım da 36,7 civarlarında ama pazar günü biraz geç uyandığım için geç ölçtüm ondada 36,9 çıkmıştı...bugün belim ve göğüslerimde ağrı var ama cesaretim yok yaa .17 kasımda kimyasal gebelik olmuştu korkum ondan biraz napayım ? lütfen yardımmmmmmmmmmmmm:)

berilcim korkma kısmetse olan olmuştur zaten
bence böyle acaba diye için içini yiceğine git eczaneden bi test al test sonucu negatif çıkarsa da üzülme hemen çünkü adetin çok yeni gecikmiş ateşinin düşmemiş olması iyiye almet bende hamile olduğumu öğrendiğimde ateşim 36.7 di
inş hamilesindir güzel haberlerini bekliyoruz

eğer geciktiyse, bence yap. Bende 2 günlük gecikmenin sonucunda idrar testi pozitif verdi. Ertesi günüde kan testi yaptırdım.

Kimyasal gebelik nedir peki? Geçmiş olsun çok, zor olmuştur senin için.

Derece Derece
1.gün 36.1
2.gün 36.4
3.gün 36.2
4.gün ------
5.gün ------
6.gün 36.1
7.gün 36.2
8.gün 35.9
9.gün 36.1
10.gün 35.9
11.gün 35.9
12.gün 36.3
13.gün 36.4
14.gün 36.1
15.gün 36.4
16.gün 36.2
17.gün 36.3
18.gün -------
19.gün 36.6
20.gün 36.5
21.gün 36.5
22.gün 36.4
23.gün 36.7
24.gün 36.8
25.gün
26.gün
27.gün
28.gün:regl Olmam Gereken Gün

14.gün yumurtladım galiba.ben de anlamadım bu ay bır garip.aynı saatte ölçüm yapamadıgım için cok inişli cıkıslı oldu ısım.şu anda iyi gıdıyor insallah düşmez son gune kadar.

Son düzenleme:
14.gün yumurtladım galiba.ben de anlamadım bu ay bır garip.aynı saatte ölçüm yapamadıgım için cok inişli cıkıslı oldu ısım.şu anda iyi gıdıyor insallah düşmez son gune kadar.

iyi gidiyor ısın, az kalmış regl zamanına.
Hadi hayırlısı inşallah, seninde güzel haberlerini alalım.a.s.
Bu ay çok bereketli oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…