Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kestanecik bugünkü ateşini yazmamışsın.yerleştiği için de düşmüş olabilir dünkü ateş.yükselirse yerleşme ihtimali yüksek.Kaçıncı günde adet oluyorsun?

canım bugün ateş yükseldi 36.5 oldu 33 günde bir oluyorum son 3 aydır böyle ondan öncede bir kaç gün değişiyodu benim aklımada yerleşmeden dolayı düşmüş olabileceği geldi ama test yapsam çıkmaz heralde :CüvCüv:

arkadaşlar ateş ölçümünde zaman çok mu önemli mesela yarım saat bir saatlik gecikme çok şey farkettiriyor mu

arkadaşlar ateş ölçümünde zaman çok mu önemli mesela yarım saat bir saatlik gecikme çok şey farkettiriyor mu

valla canım benim bildiğim sabah 6 ile 7.30 en sağlıklı olanıymış ama hareket etmeden yataktan kalkmadan ölçtüğünde ısıda oynama olmuyo ama yine de erken saatte ve dil altından ölçmeye çalış

18.gün=36,4
19.gün=36,7
20.gün=36,7
21.gün=36,7
22.gün=36,7
23.gün=36,7
24.gün=36,7
25.gün=36,8
26.gün=36,8
27.gün ??
28.gün ??
29.gün ??
30.gün ??

Kızlar hamilelerin ateş tablolarını yazdığı bi topik var mı?
Varsa nerde?

canlarım nasılsınız bakalım.benim midem bulanıyo giremiyorum nete şimdi bile var.uykum geliyo süreklide yatıcam birazdan.

Bugün son nokta 37.4 ohaa oldum ateş tablomu koymadım çatlatma iğnesi vurulduğum gün başladım ölçmeye 36.8-36.9 ile başladım bugün 14.gün yarın sabah test yapıyım artık yarın günüm

okadar yarım saat etkileyeceğini düşünmüyorum sabah en erken saatlerde yataktan kalkmadan dilaltından ölç

mrb kızlar benim normalde ateşim 36.4 olurdu adetim yarın ve sürelki ateşim 36.8 falan çıkmaya başladı sizce olabilirmi?

yarenaz olabilir ama diğer günlerin ateşini görsek daha iyi yorumlayabiliriz

Bugün son nokta 37.4 ohaa oldum ateş tablomu koymadım çatlatma iğnesi vurulduğum gün başladım ölçmeye 36.8-36.9 ile başladım bugün 14.gün yarın sabah test yapıyım artık yarın günüm

37.4 müdelikafadulden:1shok:
bu ne yaaa:1shok:
ne kadar çok yüksek:1shok:
inşallah hamilesindir:CüvCüv::Saruboceq:
ayyy merak ettim şimdi

ölçüyorum sürekli fakat not almadım canım ya neyse yarını beklemek en doğrusu

37.4 müdelikafadulden:1shok:
bu ne yaaa:1shok:
ne kadar çok yüksek:1shok:
inşallah hamilesindir:CüvCüv::Saruboceq:
ayyy merak ettim şimdi
ak mı kara mı yarın çıkacak bende merak ediyorum
ölçüyorum sürekli fakat not almadım canım ya neyse yarını beklemek en doğrusu

Canım seninde mi günün yarın abovvvv topiciğin çoğu yarını bekliyor patlama olacak kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…