Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Mervecim senin ateşi de girdim ben benim malum siteye ama henüz yumurtlama gününü vermedi bir kaç gün daha bekleyeceğiz demek ki, çalışmaya devam et tatlım.

Mervecim senin ateşi de girdim ben benim malum siteye ama henüz yumurtlama gününü vermedi bir kaç gün daha bekleyeceğiz demek ki, çalışmaya devam et tatlım.

çok sağol cnm bende sana dicektim bi o siteden bakar mısın diyekaydirigubbakcemile3 ozaman 2gün daha geçsin bakalım ne dicek geçen ayki tablomu versem sana ona bi bakabilir msn..özelden atayım sana ?

at tabi canım hemen bakayım
m.coşar senin için de 15. gün görünüyor tatlım.

anjelikcim senin ateş de sabit güzel gidiyor maşallah Allah'ım meleğini kondurmuştur inşallah göbüşüne.

xara ozaman benim 18nde olduysa ben regl 29.gün oldum lutel faz yetmezliği yoktur inşallah bende yaaa( ben biraz daha araştırayım bu lutel faz olayını

Mervecim özele yazdım ama buradan da yazayım tatlım geçen ay 18. gün yumurtlamışsın çalışmaları bırakma bu ay bir iki gün daha sabret. İnşallah bu ay gelir bebişin tekrar sana tatlım.

Dur canım hemen niye telaşlanıyorsun? Evet Luteal fazın 12-16 gün olması normaldir ama senin geçen ay sınırda olmuş, bekle bakalım bu ay ne olacak? Stres olma hemen, hormonlarını etkiler stres biliyorsun. Sakin ol, olumsuz düşünme, kafana göre ilaç falan da kullanma. Bu ay bakalım ne olacak ona göre yapılması gerekeni yapar doktorunla görüşürsün.

hu huuuu canlarım ben geldim.nasılsınız bakalım.?
ben bugün tesadüfen muayene oldum.kızım hastalandı kusuyodu evimize çok yakın olan çağıner hastanesine gittik.tesadüte bi baktım bayan kadın doğumcu almışlar.konuştum reglinin 3.günü başlanıyo bakmaya dedi.yumurta takibine başladık kısaca.ücrette 10tl.oda devlete ödenen para zaten.doğum ücretlrinide sordum.sezeryan normal.ikiside aynı ücret 1000tl dedi sahibi.aklıma yattı burası.memnun kalırsam ilerleyen günlerde doğumu burda düşünebilirim.
doktorda canım güzelim tatlım diye konuşuyo genç bi bayan.çok sevdim.ultrasondan iltihabımıda gördü.ilaç verdi.sonracıma miyomumuda fark etti.en son doktor 3muayenede anlamamıştı bile.herşey iyi şimdilik.öptüm sizi.

canım benim çok sevindim ufak tefek sorunlar bunlar iltihap ilaç veya fitil tedavisiyle geçer
negüzel doktorun tatlı dilli olması çok önemli seni psikolojik olarak rahatlatır çünki hakkında hayırlısı olsun tatlım

1-36,4 adetin ilk günü
2-36,2
3-36,2
4-36,2
5-36,1
6-36,3
7-36,4
8-36,2
9-36,2
10-36,1
11-36,5 (grip oldum)
12- .... (griptim yatıyordum)
13-36,3
14-36.4
15-36.6
16-36.8
17-36.7
18-36.6
19-36.5
20-36.5
bugünde 36.5 :bbo:fisfisfis:uhm:

fundacım hayırlı olsun tedavin bende 3 kez yumurta takibi 3 kez aşılama oldum.sonra doğal hamniş kaldım ama bebiş gitti anneciğnden.bende 4 aşılamaya başlıcam.yaşıtız tatlıma.s

yok evet cnm bakalım buay ne olucak ya kürtajında etkileri olabilir diye düşünüyorum 1gün sonuçta çokta önemsemiyeyim diğer aylara bakalım dediğin gibi umarım bakmayız bebişim gelirhihoyyyt
fundacım cnmm çoook sevindimm hakkında hayırlısı cnm bence yumuş takibi yaptırırken ateşinide ölç canım bakalım doğru mu çıkıyor

şebnemm benim kafam karıştı kız ben anlamadım senin tablodan desem kızım bizi ovulasyon testi paklarr ama tabi ondan önce inşallahhhh buay hamişşşizzdirrr:CüvCüv::CüvCüv:

9.gün 2 Şubat 36,2 KLOMEN 5.GÜN
10.gün 3 Şubat 36,0
11.gün 4 Şubat 36,0
12.gün 5 Şubat 35,7
13.gün 6 Şubat 36,0
14.gün 7 Şubat 35,8
15.gün 8 Şubat 36,2
16.gün 9 Şubat 36,2
17.gün 10 Şubat36,5
18.gün11 Şubat 36,3 yaa niye düştü bu ateş??

Kızlar bugün kontrolüm vardı yumurta çatlamış problem yok dedi doktor artık adet tarihini bekliycez dedi.İnşallah tutmuştur inanın çok bekliedim çok istiyorum.Dua eder misiniz benim için nooolur canım arkadaşlarım dert ortaklarım.

şebnemcim yumurtlama tarihinle grip aynı zamana denk gelmiş bu nedenle de yumurtlama net gözükmüyor geçen ay aynısı başıma geldi yalnız tahmini olarak 10,11günler olabilir diye düşünüyorum.Eğer düşündüğüm gibiyse şu anki ateş düşüklüğün yerleşmeden olabilir.Bakalım yarın yükselirse bu ihtimal düşünülebilir.Allah gönlüne göre versin canım.

kesin ben gripken çatladı o yüzden mervem ama dediğin doğru ovulasyon testi şart oldu :1shok:

gizemcim o güzel dillerine kurban inşallah artış olur inşallah canım hepimizin allah gönlümüze göre versin :1rolleyes:

gizem doktor bugün için mi yumurtan çatlamış dedi e bugün çalış o zaman ben anlamadım belki seninde yerleşme oluyodur düşüş ondandır canım dualarımız hep seninle hiç merak etme kendimiz için ne istiyosak hepimiz için aynısını istiyorum allahtan. inşallah bebişini kucağına alınca beklediğine değecek ve bugün çektiğimiz çileler birgün bize mutluluk olarak dönecek inşallah.

hayır canım bugün için demedi çatlamayı.12.gün gittiğimde çatlamak üzere 20 mm olmuş demişti sanırım 14.gün çatladı yumurta.bugün çatlayıp çatlamadığını kontrol etmek istedi.Klomen kullandım ya kiste falan dönüşme olabiliyor.Çok şükür sorun yok çatlamış inşallah tutmuştur.Bu kadar erken yerleşme olur mu şebnemcim.Çatladıktan sonraki 4.gün bugün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…