Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1-36,4 adetin ilk günü
2-36,2
3-36,2
4-36,2
5-36,1
6-36,3
7-36,4
8-36,2
9-36,2
10-36,1
11-36,5 (grip oldum)
12- .... (griptim yatıyordum)
13-36,3
14-36.4
15-36.6
16-36.8
17-36.7
18-36.6
19-36.5
ateş düştü düştü normale geldi bakalım bundan sonra nolcak çıktı çıktı çıkmadı 36.4 de regl oluyorum iki aydır gerçi daha 9 günüm var ama inşallah artık çıkışa geçer :sm_confused:

alabama benim hep 21. günden soora artış oluyor, sanırım progesteron artışından dolayı, 2 gün sonrasına bak artacak mı.

şeboo senin tablo şaşmış kaydirigubbakcemile3 yada bebiş yerleşio umuyorummm merakla bekliyorum diğer günlerini cnm

ohhh ohhh maşallahhh anjelic sana hihoyyyt hadi az kaldııı yarın düşmezse test yap istersen yada bekle cnm 30.gün yaparsın inşallah çift çizgi çıkarrr..

canım baksana çalışmalara 19. güne kadar devam inşallahh aralıksızzhihoyyyt

gün gün ateşim not alamadım
bugün (31.gün) 36.9 derece dün ise 37 derece idi nasıl sizce???

öyle durduğuna bakma tablonun, cırt diye düştüğü gün ben hasta oluyom hehheee:dance:
cancer ben hamile kaldığım ay 20. günkü birliktelikten olmuş, geç ovulasyon olmuş, o nedenle 20ye kadar devam diyorum, çalış boş durmaaahihoyyyt

bende pko vardı adetlerim düzensizdi..(65 gün bile oldu) doktor klemen +duphaston verdi hem geliştirmek hemde düzenlemek için bakalım hayırlısı

alabama benim hep 21. günden soora artış oluyor, sanırım progesteron artışından dolayı, 2 gün sonrasına bak artacak mı.

evet ben de şimdi senin ateş tablona baktım ve benimde belki bugünden sonra artış olur diye düşündüm inşallah hamişsindir ne zaman test yapmayı düşünüyosun canım

evet mervecim inşallah dediğin gibidir bebek yerleşme aşamasında da mı ateş düşüyodu gülüm?:sm_confused:

angelic ateş ne güzel sabitlenmiş maşlallah inşallah yanıltmıyordur kaydirigubbakcemile2
eylül01 hani tablon diğer günlerede bir baksaydık :1closedeyes:
alaba bence 14.gün çatladığını farzedersek inşallah yükselir bebiş yerleşiyordur belki annesihihoyyyt

ayy yerim senin o güzel cümleni inşallah yerleşiyodur

adetime 7 gün kaldı
acaba hala şansımız var mı? çalışmalara devam etmeli miyiz

bence son güne kadar çalış canım bırakma

ben sabahları not alamadım son iki hadftadır 36,8-37 arası değerler çıkıyor. hatyırlısı olsun

ben bu ay 17.gün yumurtladım sanırım .. fazla belirtimde yok gibi.. cesaret edemiyorum test yapmaya

eylülcüm çıkabilir ama çıkmayabilir de, test yapıp negatif görmek moralini bozacaksa bekle istersen ama çok merak ediyorsan yap derim, belki sevineceksin belli mi olu.:ecrin_bebek:

inşallah artar ateşin güzelim, valla benimki gelmezse cuma günü test yaparım herhalde ama varsa bile bir şey çıkmama ihtimali yüksek, inşallah gelmiştir benim bebiş:Saruboceq:

inşallah yanıltmaz ceylanım ama ateşe pek güvenmiyorum ben, bi tek ovulasyon olmuş mu onu anlıyorum yükselişten işte, birbirimize dua edelim canımkaydirigubbakcemile3

inşallah artar ateşin güzelim, valla benimki gelmezse cuma günü test yaparım herhalde ama varsa bile bir şey çıkmama ihtimali yüksek, inşallah gelmiştir benim bebiş:Saruboceq:
hadi hayırlısı cumaya az kaldı inşallah vardır ve inşallah çift çizgiyi çaat diye yakalarsın bizde bayram yaparız hihoyyyt

9.gün 2 Şubat 36,2 KLOMEN 5.GÜN
10.gün 3 Şubat 36,0
11.gün 4 Şubat 36,0
12.gün 5 Şubat 35,7
13.gün 6 Şubat 36,0
14.gün 7 Şubat 35,8
15.gün 8 Şubat 36,2
16.gün 9 Şubat 36,2
17.gün 10 Şubat36,5
15.gün çatlamış değil mi kızlar?

hadi hayırlısı cumaya az kaldı inşallah vardır ve inşallah çift çizgiyi çaat diye yakalarsın bizde bayram yaparız hihoyyyt

amin canım, bu ay inşallah hepimiz için bereketli geçer diyelim mi? Bol bebişli olsunkaydirigubbakcemile3 olmasa da napalım canım saolsun.

bence gizemcim 14.gün çatlamış hadi rast gele son iki üç gündür calışmışsınızdır inşallah şeker

amin canım, bu ay inşallah hepimiz için bereketli geçer diyelim mi? Bol bebişli olsunkaydirigubbakcemile3 olmasa da napalım canım saolsun.

diyelim be güzelim kaydirigubbakcemile5 tabiiki canımız saolsun bu yoldan vazgeçmek yok bugün olmassa yarın bigün mutlaka bizde :CüvCüv: hamile olcaz anne olcaz sağlıkla inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…