Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

merhaba kızlar herkese iyi haftalar
Funda tanışmıyoruz belki ama bende heyecanla senden gelecek mutlu haberi bekliyorum inşallah hamilesindir canım inşallah

canım dercem bozuldu.başka derceyle ölçüyorum ama sanki değerler farklı.
eğer hamile kalmazsam .umarım lkalırım tabii.önümüzdeki ay yeni dereceyle ölçücem.:çok üzgünüm:

kılzar bişey sorucam size
sabah koltuk altından ilk ölçmemde 35,7 cıktı şaşırdım.sonrada dil altından ölçtüm 36,8 çıktı
daha sonra dayanamadım tekrar koltuk altımdan ölçtüm 36,4 niye böyle değişken cıktı acaba?
bugün 26,günüm 8 gün kaldı adetime bu arada
cnm koltuk altını baz alma hiç çok farklı çıkar bendede öle oluyor..sen dilatı devam et
canım dercem bozuldu.başka derceyle ölçüyorum ama sanki değerler farklı.
eğer hamile kalmazsam .umarım lkalırım tabii.önümüzdeki ay yeni dereceyle ölçücem.:çok üzgünüm:

inşallah cnm buay hamişsindir gerek kalmaz birdahaki aya cnmm benim..

anjelic canımm maşallah diyim bende yorum yapmayım:nazar::teytey:

kızlar bugün benimde 14.günüm ve daha yumurtlamadım 36,4 36,4 civarında devam ediyordu 36,5 oldu bugün bakalım yarın kaç çıkıcak sonra tablomu koyarım kızlar..

cnm koltuk altını baz alma hiç çok farklı çıkar bendede öle oluyor..sen dilatı devam et

inşallah cnm buay hamişsindir gerek kalmaz birdahaki aya cnmm benim..

anjelic canımm maşallah diyim bende yorum yapmayım:nazar::teytey:

kızlar bugün benimde 14.günüm ve daha yumurtlamadım 36,4 36,4 civarında devam ediyordu 36,5 oldu bugün bakalım yarın kaç çıkıcak sonra tablomu koyarım kızlar..

[/QUOTsaol canım, ateş tablonu koysana bakalım.

slm kızlar nasılsınız ben hastaneden yeni geldim adetimin 6, günü olmasına rağmen alttan muayene ettiler 3, günü olmasına gerek yok adet olman yeterli dedi doktor bende şaşırdım ...yumurtalıklarda bi sorun yok dedi doktor smear ve hormon testi yaptılar rahimde çok az biyara var dedi 5 gün sonra tekrar gidecem sonuçlar çıkınca daha net bişiler söleyecek inş bişi çıkmaz
fundacım sen neyaptın tatlım inş güzel haberlerle gelirsin

saat kaç oldu funda hala yok niye gelmedi çok merak ettim fundayı tanıyanlar siz daha iyi bilirsiniz nerde bu kız hamile olduğunu öğrendide bulutların üstünde mi dolaşıyo acaba :)

slm kızlar nasılsınız ben hastaneden yeni geldim adetimin 6, günü olmasına rağmen alttan muayene ettiler 3, günü olmasına gerek yok adet olman yeterli dedi doktor bende şaşırdım ...yumurtalıklarda bi sorun yok dedi doktor smear ve hormon testi yaptılar rahimde çok az biyara var dedi 5 gün sonra tekrar gidecem sonuçlar çıkınca daha net bişiler söleyecek inş bişi çıkmaz

Aycankcım tahlillerin iyi çıkar, bir problem yoktur inşallah canım.
Fundaaaa nerdesin tatlım meraklandık hepimiz, inşallah güzel haberlerle gelirsin.

saol canım, ateş tablonu koysana bakalım.
yarın koyucam cnm bugün kağıt evde kaldıkaydirigubbakcemile3
canım kimbilir ben anlamam regl günü olması yeterli mi acaba cidden inşallah cnm iyi çıkar ..
saat kaç oldu funda hala yok niye gelmedi çok merak ettim fundayı tanıyanlar siz daha iyi bilirsiniz nerde bu kız hamile olduğunu öğrendide bulutların üstünde mi dolaşıyo acaba :)

funda kesin kızıyla kutlama yapıyordurkaydirigubbakcemile3 havada güzel değil gerçi ama gelir herhalde diye umuyorummm ama bukadar bekletti ya bizde onu bekletelimmlülülülülülü

1-36,4 adetin ilk günü
2-36,2
3-36,2
4-36,2
5-36,1
6-36,3
7-36,4
8-36,2
9-36,2
10-36,1
11-36,5 (grip oldum)
12- .... (griptim yatıyordum)
13-36,3
14-36.4
15-36.6
16-36.8
17-36.7
18-36.6
durum şimdilik böyle gripten yumurtlamayı bulamadık ama ben hergün çalıştım 12.gün hariç bakalım kısmet:eek:

geçmiş olsun canım inş tahlillerinin hepsi temiz çıkar en yakın zamanda hayırlı haberlerle gelirsin inş

Canım tam canevimden vurdun bende gurbetteyim benimde kızkardeşlerim varken fazla girememiştim uyumak bile zaman kaybı olarak düşünüyordum ve gittiler yine kocaman şehirde yapayalnızım bir dayanağım sizlersiniz ve eşim a.s.
Yanlış düşünmeyiz canımızsın sen :lepi:

Ayy sabitlenmiş hadi hayırlısı kuzum benim dualarım senle :Saruboceq:KK70:evamlı koltuk altından ölçtüysen inşallah yanıltmaz ..

Neoldu canım benim Olsun bozulsa da başaracağız umutsuzluğa düşmek yok

Oyyy hayatımmm sabit gidiyor içimden bir his der ki hamilesin Kıs yanıltma beni kaydirigubbakcemile3cidden çok güzel gidiyor ama fazla d a kendini kaptırma belli olmuyor kimi zaman :çok üzgünüm:

sağol canım ya gerçekten gurbetlik çok zor dün yolcu ettim sanki bu gün ev bomboş rabbim bütün gurbettekileri tez zamanda tekrar kavuşturur inş buarada senin tedavin nasıl gidiyor inş güzel haberler alırız canım senden kendine iyi bak canım

kılzar bişey sorucam size
sabah koltuk altından ilk ölçmemde 35,7 cıktı şaşırdım.sonrada dil altından ölçtüm 36,8 çıktı
daha sonra dayanamadım tekrar koltuk altımdan ölçtüm 36,4 niye böyle değişken cıktı acaba?
bugün 26,günüm 8 gün kaldı adetime bu arada

canım sen sürekli nerden ölçüyorsan ordan ölçmeye devam et dil altı ve koltuk altı ölçümleri farklı sonuçlar veriyor ve herzaman ilk ölçümü baz al

1-36,4 adetin ilk günü
2-36,2
3-36,2
4-36,2
5-36,1
6-36,3
7-36,4
8-36,2
9-36,2
10-36,1
11-36,5 (grip oldum)
13-36,3
14-36.4
15-36.6
16-36.8
17-36.7
18-36.6
durum şimdilik böyle gripten yumurtlamayı bulamadık ama ben hergün çalıştım 12.gün hariç bakalım kısmet:eek:

şebnemcim bende 14.gün senin yumurta çatlamış çünkü sonraki 3gün yüksek devam etmiş değil mi kızlar:uhm:

1-36,4 adetin ilk günü
2-36,2
3-36,2
4-36,2
5-36,1
6-36,3
7-36,4
8-36,2
9-36,2
10-36,1
11-36,5 (grip oldum)
13-36,3
14-36.4
15-36.6
16-36.8
17-36.7
18-36.6

canım cancer arkadaşımızında dediği gibi banada 14. gün yumurtan çatlamış gözüküyor sen zaten hergün çalışmışsın inş bu ay hamiş aklırsın

inşallah kızlar saol cancercim saol utlarcım umarım bu ay bende hamişler kervanına katılırım allahın izniyle inşallah

canlarım hepiniz sağolun merak etmişsiniz beni.size müjde verme heyecanıyla döndüm ama hüsran oldu sonuç.inanılır gibi değil.32.gün ve ben regli oldum demin.tam test yaptım peşinden söktü.zaten tek çizgi çıkmıştı.ateşim 36,8di.dünde 36,9 du.iyice hevese gelmiştim hamişim galiba diye.gerçi bir yandanda değilimdir diyordum.ama genede çok üzüldüm.ağlamıycam dedim ama ağlıyorum.senağlama elimde değil rabbime şükürler olsun elbette bir kızım var .ona uzun ömür versin hep dua ediyorum ona zaten ama bir evladım daha olsun ne çok isityorum bir bilseniz.yaşım ilerliyo ve her geçen yaş zorlaştırıyo.heralde rabbim vermiycek başka evlat.umudumu yitirdim bu ay iyice.ateşimide ölçmiycem artık.arada girer size yazar hatırınızı sorarım.sizin tablonuza bakarım artık.ateşim yükselince umudum istemednde artıyo çünkü.ateşe kafayı takmamak lazım biliyorum ama.olmuyo işte.ufff neyse ben kaçıyorum.haber vereyim dedim size.hepinizi çoook seviyorum.iyiki varsınız . a.s.

canlarım hepiniz sağolun merak etmişsiniz beni.size müjde verme heyecanıyla döndüm ama hüsran oldu sonuç.inanılır gibi değil.32.gün ve ben regli oldum demin.tam test yaptım peşinden söktü.zaten tek çizgi çıkmıştı.ateşim 36,8di.dünde 36,9 du.iyice hevese gelmiştim hamişim galiba diye.gerçi bir yandanda değilimdir diyordum.ama genede çok üzüldüm.ağlamıycam dedim ama ağlıyorum.senağlama elimde değil rabbime şükürler olsun elbette bir kızım var .ona uzun ömür versin hep dua ediyorum ona zaten ama bir evladım daha olsun ne çok isityorum bir bilseniz.yaşım ilerliyo ve her geçen yaş zorlaştırıyo.heralde rabbim vermiycek başka evlat.umudumu yitirdim bu ay iyice.ateşimide ölçmiycem artık.arada girer size yazar hatırınızı sorarım.sizin tablonuza bakarım artık.ateşim yükselince umudum istemednde artıyo çünkü.ateşe kafayı takmamak lazım biliyorum ama.olmuyo işte.ufff neyse ben kaçıyorum.haber vereyim dedim size.hepinizi çoook seviyorum.iyiki varsınız . a.s.

canım bu kadar üzülme herşeyin mutlaka bir vakti vardır senin içinde doğru zamanda mutlaka bebişin seninle olacaktır rabbim evladına uzun ömürler versin en yakın zamnada da bir kardeş verir inş

canım nolur üzülme dicem ama çok zor biliyorum arkadaşım ama yinede umutsuzluk bi yere kadar bi kaç güne inşallah toparlanır tekrar umutla yoluna devam edersin.

fundacııııııımmm canım inanmıyorum yaa ne biçim iş üzüldüm açıkcası allah kızına uzun ömürler versin canımm napalım herzaman gel özleriz senii ..hakkında hayırlısı

X