Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım benim çok güzel tablon aslında senin dün regl günündü ve bugunku ısında masallah yerinde
yarın da bu şekilde giderse kan yaptırırsn canım

aycancım nasılsın yavrukuşum İnanıyorumki ikimizde olumlu sonuçlar alacağız

valla sıkıntılıyım biraz bizimkisi az nazlıydı ii oldu bu rahatsızlık iice mızmız oldu ayy bıktırdı beni daha yolun başında herşeyi sorun haline getirdi mızmızlanıyo sürekli onu içmem bunu yemem v.s ayy bıktırdı valla eline kırılmaz bi değnek alacan...:roflol: bütün sıkıntıyı biz çekiyoz okadar sölenmiyoz ayy nebiliyim ceylancığım canım burnumda valla

aycank canım çok saol, yaaaf şimdi ateş yükseldiği zasman yumoş çatlıyo diye biliyorum sanırım yanlış heee? aksine ateş düştüğü zaman mı çatlamış oluyo?[/QUOTE]

evet canım ateşin düşük çıkarsa ve ondan sonraki günler yüksek devam ederse o düşük olan gün yumurtlamış oluyorsun

arkadaşlar mrb aranıza yeni katıldım.uzun bir süredir kadınlar kulubü forumlarını takip ediyorum.çok bilgilendim.1,5 yıllık evliyim ve ağustostan beri korunmuyoruz.ben bu ay ateş ölçümü yaptım.şu an yanımda değil ama son günleri şu şekilde
03.02.2009 24.gün 36.9
04.02.2009 25.gün 36.9
05.02.2009 26.gün 37.1
06.02.2009 27.gün 37.0
07.02.2009 28.gün beklenen regl tarihi
ateşim hep böyle yüksek seyiretti yumurtlamadan sonra. normalde yarın regl olmam lazımdı ama ben ayın 4 ünden bu tarafa az az kahverengi lekelenmeler yaşıyorum.ağrımda yok normalde çok ağrım olurdu.test yaptım bu gün negatif.üstüne görme denen şeyi yaşıyor olabilirmiyim ne dersiniz.bana yardımcı olabilirmisiniz yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

bazı arkadaşlarımızın böle yüksek çıkıyo ateşi sanırım seninde öle bence bikaç gün bekle canım testi tekrarla canım ateşin bakalım ozamana kadar ne göstercek

1.gün..36,4 reglimin ilk günü
2.gün..ölçmedim
3.gün..36,3
4.gün..34,1 reglim bitti
5.gün..36,3+
6.gün..36,2
7.gün..36,3
8.gün..36,3+
9.gün..36,5
10gün..36,5+
11.gün..36,4
12.gün..36,3
13.gün36,4+
14.gün36,5 +
15.gün..36,8
16.gün..36,7
17.gün..36,8 +
18.gün..36,8
19.gün..36,8
20.gün..36,7 +
21.gün..36,8
22.gün..36,7
23.gün...36,5 +
24.gün....36,7
25.gün..36,6
26.gün..36,7+
27.gün..36,9
28.gün..36,9
29.gün..36,8
çok heyecanlıyım kıslar.inşallah bugünde gelmez kırmızılar.ara ara ağrım var gerçi ama.bakcaz artık.

canım inş hamişsindir biliyosun ben bu ateş işine güvenmiyoruz fazla birazdaha sabret bence

canım benim çok güzel tablon aslında senin dün regl günündü ve bugunku ısında masallah yerinde
yarın da bu şekilde giderse kan yaptırırsn canım

ayy inşallah ilsucum yaaaa.bi güzel haberi alsam.ikidebir wc ye gidip kontrol ediyorum.strese girdim iyice.ağrım var ama .şuandada giriyo kasıklarıma mesela.gelirse şaşmıycam.pek umutlanmak istemiyorum..bi gelse sağlıcakla meleğim.kızımın minik kardeşi karnımdadır inşallah.
öptüm seni canım arkadaşım sağol yanımda olduğun için
a.s.

valla sıkıntılıyım biraz bizimkisi az nazlıydı ii oldu bu rahatsızlık iice mızmız oldu ayy bıktırdı beni daha yolun başında herşeyi sorun haline getirdi mızmızlanıyo sürekli onu içmem bunu yemem v.s ayy bıktırdı valla eline kırılmaz bi değnek alacan...:roflol: bütün sıkıntıyı biz çekiyoz okadar sölenmiyoz ayy nebiliyim ceylancığım canım burnumda valla

aycank canım çok saol, yaaaf şimdi ateş yükseldiği zasman yumoş çatlıyo diye biliyorum sanırım yanlış heee? aksine ateş düştüğü zaman mı çatlamış oluyo?

evet canım ateşin düşük çıkarsa ve ondan sonraki günler yüksek devam ederse o düşük olan gün yumurtlamış oluyorsun

bazı arkadaşlarımızın böle yüksek çıkıyo ateşi sanırım seninde öle bence bikaç gün bekle canım testi tekrarla canım ateşin bakalım ozamana kadar ne göstercek

canım inş hamişsindir biliyosun ben bu ateş işine güvenmiyoruz fazla birazdaha sabret bence[/QUOTE]

canım biliyorum.bende fazla güvenmiyorum sonra hayal kırıklığı oluyo.şimdilik iyi gidiyo ama son dakkada kırmızılar gelirse şaşmam.hazırlıklıyım.beklemedeyim bakalım nasip diycez artık.rabbim sağlıklı bir evlat yollasın bana ve tüm isteyenlere.

canlarım ben azcık kaçıyorum.hava çok güzel bugün.kuzumuda alıp yürüyüşe çıkacağım.gelince devam ederiz.öptüm hepinizi.

Anjelikcim ben de ateş ölçüyorum tatlım ama bu ay öylesine ölçtüm bebek düşüncesini ertelediğimiz için. Yumurtlama oluyor mu diye takip için ölçüyorum artık. Canım ateş yorumlamayı hemen öğrenirsin sen de. Ateşinin düşük çıktığı günü takip eden üç gün yüksek olursa düşük çıkan gün yumurtlama günün oluyor tatlım. İnşallah bu ay bebiş gelmiştir de ateşle falan uğraşmazsın.

Fundacım senin bir kızın mı var? Bilmiyordum. Allah bağışlasın tatlım. İnşallah kardeşi de onu bekletmez. Ateşin baya iyi bu arada, tekrar test yapsana. Kan tahlilini ne zaman yaptırmayı düşünüyorsun? Hayırlısı olsun canım.

Cancercim sen ne yaptın tatlım, durumlar nasıl? öpüyorum hepinizi.

Aycankcım canım benim erkekler malesef çok daha nazlılar bize göre. Biz onlardan daha güçlüyüz bence. Biz ağlarız falan ama yine de çabuk toparlanırız, onlar belli etmemeye çalışırlar ama yıkılırlar. Kafaya takma canım, sen pes etme. En azından bebek istiyor eşin. Bak bize:1no2: Herşey yoluna girer kısa zamanda inşallah. Şimdi o kendini kötü hissediyordur, destek ol. Allah kolaylık versin canım.

Anjelikcim ben de ateş ölçüyorum tatlım ama bu ay öylesine ölçtüm bebek düşüncesini ertelediğimiz için. Yumurtlama oluyor mu diye takip için ölçüyorum artık. Canım ateş yorumlamayı hemen öğrenirsin sen de. Ateşinin düşük çıktığı günü takip eden üç gün yüksek olursa düşük çıkan gün yumurtlama günün oluyor tatlım. İnşallah bu ay bebiş gelmiştir de ateşle falan uğraşmazsın.

Fundacım senin bir kızın mı var? Bilmiyordum. Allah bağışlasın tatlım. İnşallah kardeşi de onu bekletmez. Ateşin baya iyi bu arada, tekrar test yapsana. Kan tahlilini ne zaman yaptırmayı düşünüyorsun? Hayırlısı olsun canım.

cnm çok şükür iyim yeni bir ay yeni umut devam ediyor pazartesiden itibaren bende koyucam tablomu..beklerim yorumlarını..

senin içinde hayırlısı cnm belli olmaz dimi allah büyük sen gene koy tablonu bakarız cnm bizde yorumlarımızı geliştirmiş oluruz..

fundacım yarın test yapsana çatlıcamm bende burda meraktandelikafadulden

cnm çok şükür iyim yeni bir ay yeni umut devam ediyor pazartesiden itibaren bende koyucam tablomu..beklerim yorumlarını..

senin içinde hayırlısı cnm belli olmaz dimi allah büyük sen gene koy tablonu bakarız cnm bizde yorumlarımızı geliştirmiş oluruz..

fundacım yarın test yapsana çatlıcamm bende burda meraktandelikafadulden

kıs dur çatlama benide çatlatıyon heee.zate meraktan oynatıcam. kafamçokkarıştı
bugünde geçsin.yarın yada öbür gün yaptırıcam.yarınmı yaptırsam.evdemi yapsam önce yoksa
..-tatlicadiarzu-

Kızlar benim ateş 36.7 den 36.5 e düştü ve adet oldum bu ay ateş ölçmicem çünkü rahim filmi çektircem onun sonucuna göre hareket edecem bakalım ne çıkacak

evet canım benim bir kızım var.10yaşında.gerçi kardeş için biraz geç kaldık ama genede istiyoruz.ben kendimi bir çocuk daha bakabilecek güçte hissediyorken doğurmak istiyorum.yaşımda geçiyo yavaş yavaş.keşke diyorum daha önce doğursaymışım ama şartlar el vermedi bir türlü.rabbim sağlıklı,kızım gibi tatlı bir evlat daha nasip eder inşallah.

Kızlar benim ateş 36.7 den 36.5 e düştü ve adet oldum bu ay ateş ölçmicem çünkü rahim filmi çektircem onun sonucuna göre hareket edecem bakalım ne çıkacak

canım benim geldi demek gene kırmızılar.rahim filminden sonra kalırsın inşallah.sonuçta güzel çıkar umarım canım.rahim filminden sonra daha çabuk gebe kalınıyo diyenler var..inşallah herşey gönlünce olur. :teselli:

kızlar ateş olayına bukadar takılmayın herkezde aynı olmuyo bende takip ediyordum adet dönemi düşüyordu kızlar ... ama sonra ateşim 36.3 ken bi baktım hamişim yani illa hamilelerin ateşi yükselicek diye birşey yok. ateş sadece yumurtlama takibi için güzel bi yöntem bence...

1.gün ölçmedim
2.gün 36.3
3.gün 36.2
4.gün ölçmedim
5.gün 36.1+
6.gün 36.3
7.gün36.3+
8.gün36.1
9.gün36.2+
1o.gün36.2+
11.gün36.1
12.gün36.2+
13.gün36.2+
14.gün36.2+
15.gün36.1+
16.gün36.3+
17.gün 36.1+
18.gün 36.1+
19.gün 36.5
kızlar bu gün yükseldi acaba bu günmü yumurtladım ayrıca bi arkadaşımız sormuş hesapladığıma göre 33.gün adet olmalıyım ama farketmiyo 29 31 oluyo ayrıca dil altından ölçüyorum ve saat 8 gibi ölçüyorum bu etkilermi sizce bukadar çalışma bu ay için yetermi:eek:

kızlar kimse yokmu neolur bana yardımcı olun çok merak ediyorum yumurtladımmı acabaaaaaaaaaaaaaaaaa

kestanecim valla ben ateşinden pek bişey anlamadım.diğer kıslar olsaydı yardımcı olurlardı.yarında ölç bakalım yüksekse bugün yumurtlamış olabilirsin dediğin gibi.

kızlar ateş olayına bukadar takılmayın herkezde aynı olmuyo bende takip ediyordum adet dönemi düşüyordu kızlar ... ama sonra ateşim 36.3 ken bi baktım hamişim yani illa hamilelerin ateşi yükselicek diye birşey yok. ateş sadece yumurtlama takibi için güzel bi yöntem bence...

biçok kişi senin dediğin gibi söylüyo.ateşle alakası pek yok galiba gebeliğin.gerçi bi sitede gebeyken 37 ve üzeri seyreder ateş diye yazmış doktor ama herkese göre değil demekki bu.nasip artık.hepimizin bebişleri gelir inşallah

X