Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1-36,4 adetin ilk günü
2-36,2
3-36,2
4-36,2
5-36,1
6-36,3
7-36,4
8-36,2
9-36,2
10-36,1
11-36,5 (grip oldum)
12- .... (griptim yatıyordum)
13-36,3 bugün iyiyim :)
14-36.4

kızlar topiğin sahipleri misafirleri beni de yorumlayın çok mu tuhaf benim ateşim kızlar ?

a.akilli ve funda72 ciğerlerim ben hala umutluyum geç döllenmede yaşıyor olabilirsiniz Başaracağız Lütfen üzülmeyin erkenci davranmayın
Siizi seviyorum

ceylanım canım arkadaşım sağol.ne güzel şeyler yazmışsın.destek görmek sizlerden motive ediyo bizi.seni sefiyoooom.bitanesin. a.s.

canım aycankım benim.tatlı arkadaşım.hiç yanlız bırakmıyorsun sende bizi.sağol.hepiniz harikasınız.inşallah seviniriz birgün hepimiz.ateşe pek güvenemiyorum bende.yüksek olduğu gün regli olmuştum bikere.bizmi tuhafız kıs yoksa. kaydirigubbakcemile3 senide çok sefiyooooom . a.s.

1.gün..36,4 reglimin ilk günü
2.gün..ölçmedim
3.gün..36,3
4.gün..34,1 reglim bitti
5.gün..36,3+
6.gün..36,2
7.gün..36,3
8.gün..36,3+
9.gün..36,5
10gün..36,5+
11.gün..36,4
12.gün..36,3
13.gün36,4+
14.gün36,5 +
15.gün..36,8
16.gün..36,7
17.gün..36,8 +
18.gün..36,8
19.gün..36,8
20.gün..36,7 +
21.gün..36,8
22.gün..36,7
23.gün...36,5 +
24.gün....36,7
25.gün..36,6
26.gün..36,7+
27.gün..36,9
28.gün..36,9
gene yüksek yarını bekliyorum.yarın en geç gelmesi lazım gelmezse birkaç gün bekleyip kan tahlili yapıcam.dua edin bana kıslar. :1rolleyes:

sagol cnmbiz izin sen iyimisn nasıl gidiyor tedavi inş hemen sonuç alirsiniz cnm inşş

sağol canım valla koşuşturma haftaya tekrar eşim renkli doppler çektirecek ondan sonra ameliyat için kararlaştıracaz hayırlısı seninde eşinin sonuçları çok güzel çıkmış senin adına çok sevindim sendede bi sorun yok tek şey stresmiş demekki artık kafana hiç bişi takma tadını çıkar bu dönemin bol bol dua ve şükret en kısa zamanda yüzün gülecek canım

canım 14.-15. günlerden birinde yumurtlama olmuş

canım aycankım benim.tatlı arkadaşım.hiç yanlız bırakmıyorsun sende bizi.sağol.hepiniz harikasınız.inşallah seviniriz birgün hepimiz.ateşe pek güvenemiyorum bende.yüksek olduğu gün regli olmuştum bikere.bizmi tuhafız kıs yoksa. kaydirigubbakcemile3 senide çok sefiyooooom . a.s.[/QUOTE]

Şeniz sağol canım yaa ben zaten normal olmadığımı biliyorum :))

merak ettim ..baktım erken gebelik bölümüne.çok güzel olmus tablon canım.:lepi::lepiğluşumun ismini deniz düşünüyoruz karar değiştirmezsek

canım grip oldugun için ateşin yükselmiş olabilir yumurtan çatlamış da olabilir.net bir sey söylemek çok zor.kaç gün de bir adet oluyorsun.

aycancım tedavi sürecinde olumlu sonuçlar alacaksınız insallah...seni kocaman öpüyorum..Şeniz

fundacım yumurtlama gününe göre bugun yarın adet olman lazım ama ateşin çok iyi.bence gelmeyecek senin kırmızılar..yerimsenibenyerimseniben

9.gün 2 Şubat 36,2 KLOMEN 5.GÜN
10.gün 3 Şubat 36,0
11.gün 4 Şubat 36,0
12.gün 5 Şubat 35,7

kızlar benim yumurta 2 cm olmuş doktor çatlaması yakın dedi.henüz akıntı yok ama ateş düştü.

canım grip oldugun için ateşin yükselmiş olabilir yumurtan çatlamış da olabilir.net bir sey söylemek çok zor.kaç gün de bir adet oluyorsun.

28 günde oluyorum canım ama son bikaç aydır düzen bozuldu çünkü bende polip çıkmıştı aralık 3 de onu kürtaj yoluyla aldırdım o ay 25. gün oldum sonraki yani geçen ayda 30.gün oldum bu ay allah kerim ama ben yinede 28 29 diyorum. haklısın bu grip beni tuhaf yaptı. normalde bugün 14.gün ve bugün çatladımı acaba diyorum kafamçokkarıştı

eger 28 gün sürüyorsa bu aralar çatlaması lazım.çalışmalar sıkı olsun.tam kritik günler grip oldugun için ölçüm sonuçları saglıklı olmaz.

eger 28 gün sürüyorsa bu aralar çatlaması lazım.çalışmalar sıkı olsun.tam kritik günler grip oldugun için ölçüm sonuçları saglıklı olmaz.

evet canım saol bende hergün hergün çalışıyorum buay bakalım kısmet. gün aşırıyı geçtim bu ay hergün diyorum bakalım :)

Geldim kızlar Kızlar yumurtam 18mm olmuş dr.çok beğendi sağ yumurtam büyümüş yarın çatlatma iğnesi olacağım kiste dönüşmemesi için ama bir de olumsuz durumla karşı karşıyayım rahim ağzında yaram varmış Yaralarda gebeliğe engelmiş o yüzden de olmayabilir dedi Eğer yarın tutunmazsa meleğin 1 ay bebek ertelenecek yaranın yakılması gerekiyormuş malesef dualarınıza ihtiyaçım var :Saruboceq:
kızlar benim dün solum ağrıdı ya hep kasık ağrısı da yanıltabilir Dikkat ..yasakkelime

Yumurtan bence 14 veya 15.günler çatlamış olabileceğini düşünüyorum seni buarada görmekte güzel bitanem :1hug:
İnşallah ateşin sabitlenir :Saruboceq:

merak ettim ..baktım erken gebelik bölümüne.çok güzel olmus tablon canım.:lepi::lepiğluşumun ismini deniz düşünüyoruz karar değiştirmezsek

Olsun siz ismini değiştirene kadar Deniz yazarım :jeyyar:
Allah kucağına sağlıklı aldırsın doğum esnasında da bizim isimlerimizi bağır delikafaduldenbitanemmma.s.

aycancım nasılsın yavrukuşum İnanıyorumki ikimizde olumlu sonuçlar alacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…