Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar ben kartı yedimm hakkımızda hayırlısı canlar bi süreliğine hoşçakalın gelir okurum ama umarım sizlerden güzel haber alırım..

aycank canım eşinin sonuçları umarım yanlıştır bence de başka bir doktora mutlaka gidin ve tekrar test yaptırın dualarım seninle ateş ölçmeye ben de bu ay ara vermiştim ve bu ay inan daha rahatım inşallah sana da ateş ölçmeye ara vermek daha iyi gelir

1.gün..36,4 reglimin ilk günü
2.gün..ölçmedim
3.gün..36,3
4.gün..34,1 reglim bitti
5.gün..36,3+
6.gün..36,2
7.gün..36,3
8.gün..36,3+
9.gün..36,5
10gün..36,5+
11.gün..36,4
12.gün..36,3
13.gün36,4+
14.gün36,5 +
15.gün..36,8
16.gün..36,7
17.gün..36,8 +
18.gün..36,8
19.gün..36,8
takıldı gidiyo 36,8 e hadi hayırlısı kaydirigubbakcemile3

1.gn:36.2
2.gn:36.5
3.gn:36.4
4.gn:36.3
5.gn:36.3
6.gn:36.3
7.gn:36.3
8.gn:36.6
9.gn:36.5
10.gn:36.3
11.gn:36.6
12.gn:36.3
13.gn:36.4
14.gn:36.0
15.gn:36.3
16.gn:36.3
17.gn:36.4
18.gn:36.4
19.gn:36.5
20.gn:36.6
21.gn:36.7
22.gn:36.9
23.gn:36.8
24.gn:37.0
25.gn:36.8
26.gn:36.9
27.gn:36.7 beklenen adet tarihi
28.gn:36.9 olmadım yine
29.gn:36.7 bugünde ses yok:sm_confused:
bugün kan testi yaptırıyım dedim ama sonuç koca bir sıfır çıktı ateşim neden hala yüksek anlamadım demekki güvenmemek lazım fazla ateş ölçüsüne :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

aman canım dikkat et kendine.cok zor oluyor gerçekten hamilelikte..ben de bir kez yakalandım sadece ama atlatana kadar canım çıktı.ben de yarın şeker yüklemesine gideceğim.şimdiye kadar sorunsuz geçti ..yarın da sonuç iyi çıkarsa hamilelik sonuna kadar tahlil istemeyecekmiş dr um.

aycancım en azından boşa beklemek yerine sorunu öğrendiniz..ama üzme sakın kendini herşeyin çözümü var.keçi boynuzu çok iyi geliyor..e vitamini ve selenyum da sperm kalitesini arttırıyor.ben içirmiştim eşime..insallah en kısa zamanda olumlu sonuclar alırsınız..

mervecim saglık olsun canım..bu sefere tutar insallah..çok pozitifsin..bu sekilde bebişine kavuşman yakın..:1hug:

Canım 18. gün yumurtlamışsın o nedenle adet olman için henüz erken, ateşin de gayet iyi gidiyor umarım hamişsindir.

Nurcum nasılsın, oğluşun nasıl? İnşallah herşey yolundadır.

Geçmiş olsun tatlım, iyileşmene çok sevindim. Allah sana, bebğine ve eşine sağlık versin. Sağlıkla kavuşun inşalllah. Biz de iyi olmaya çalışıyoruz. Benim eşim bebek düşüncesini ertelemekten bahsetmeye başladı sanırım doktora gitmekten çekiniyor. Ben de ne yapacağımı bilmiyorum. Aycank'ımızın da eşinde problem çıkmış başka bir doktora gidecekti bugün. İnşallah yanlışlık olmuştur. Allah herkesin şifasını versin inşallah. Benim bu ay hormon tahlillerim iyi çıktı çok şükür ama yarın bir doktora daha göstereceğim, memleketteyim evlenmeden önce gittiğim bir doktor vardı bir de ona danışmak istiyorum durumu. gerçi Ankara'daki doktor laboratuvar sonuçlarından ziyade muayene sonuçları önemlidir demiş ve ben de problem olmadığını söylemişti ama yine de korkuyor insan. Eşim de benim sonuçlar iyi çıkınca o zaman sorun varsa bendedir demeye başladı. Ankaradaki doktorum 6 ay deneyin olmazsa eşine de bakalım demişti, aslında 6. ayımız doldu ama bunun 2 ayında eşim yanımda değildi değerlendiremedik yani. O nedenle eşim bir-iki ay daha beklemek istiyor. Rab'bim hepimize herşeyin hayırlısını nasip etsin. Dualarını eksik etme canım. Kendine ve bebeğine iyi bak. Öpüyorum.

Nurcum inşallah şeker yüklemesini de hayırlısıyla atlatırsınız. Hayırlı haberlerini bekliyoruz.

slm kızalr nasılsınız hamişimiz varmı bakalım.en kısa zamanda arkamızdan geleceksiniz biliyorum ...eee hadi acele edin canlarım...

Aycancım canını sıkma tatlım, Allah hepimizin yardımcısı olsun. Nur'un dedği gibi keçi boynuzu çok faydalıymış erkekler için. Benim bir arkadaşımın arkadaşının eşinin sperm sayısı toplamda 500binmiş, doktor bebeğiniz olmaz ameliyat olman lazım demiş. Ancak ameliyat olmak istemiyormuş. Birkaç ay sonra kız hamile kalmış hem de doğal yoldan. Allah çok büyük canım, umudunuzu yitirmeyin. Öpüyorum.

merhaba kızlar... bende ateş ölçümüne başlıyacam yarından itibaren.. bu ay değişik gelişmeler var bende.. hayır olsun.. pembe leke falan geldi.. bakalım sonuç yine kırmızılar mı olacak yerimseniben

melek_law nasılsın tatlım, herşey yolunda mı? Bebiş nasıl?

Bizler için dua et tatlım. Sen nasılsın? Hamişlik nasıl gidiyor?

cnm valla henüz pek alışamadım gibi :)) hatta inanamıyorum diyebilirim.degişik duygular içindeyim.dün keseyi gördük.onun dışında hiç bi belirtim fılan yok.allaha şükür şimdilik iyi gidiyor.dualarım sizinle.inşallah en kısa zamanda sizlerde muradınıza erersiniz....

sagol canım bendede var bulantılar hafif Gerçi doktorum bulantı için ilaç verdi çok bulanınca dayanadım içtim BİR DEFA geçer inş. bulantın çok olmasında napalım katlanıcaz kendine iyi bak

dikkat ettigim ,çin hastalandım zaten diye tahmin ediyorum valla sorma çok zor atlattım anladım canım inşallah yarın şekerinde iyi çıkar sorunsuz hepo böyle devam eder...

sagol canım benim güzel dileklerin için valla canım ara vermek istiyorsanız verin serbest bırakın kendinizi çünkü bebek işi rahat olmak kafaya takmamak bende tam öyle dedim olursa olur olmazsa olmaz aman üzülmüyecegim dedim ve o ay bebşim karnıma yerleşiyormuş herşey vaktini bekliyor hayırlı zamanda gelsin saglıklı gelsin sabredilecek ellen gelen bu dualarım hep sizinle hiç unuturmuyum sizleri giremesemde aklım sizde unutmayın ...

sivaslı hamilemisin canım benim tebrik ederim çok sevindim allahım saglıklı hamilelikler kolay dogumlar nasip etsin hepimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…