Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

6. gün 36.3 *
7. gün 36.3
8. gün 36.3
9. gün 36.2
10. gün 36.5 *
11. gün 36.2 *
12. gün 36.4 *
13. gün 36.4
14. gün 36.5

kızlar ben ne zaman yumurtlamışım 11. günmü bayağı erken sanki? genelde 13-15 günlerde yumurtardım da:))))

İnşallah cancer ateşin hep yükselir.
Ve hamileyiiim diye bağırırsın.

Bence 11.gün aycan.

aminn cnmm inşallahh ...
sorma cnm benim bende öleydim ilk hamileliğimde hatta 5gn geçti idrar testi yapmadım ki tek çizgi görmeyim diye direk kan tahlili verdim 1668 çıktı düşün o çift çizgiyi görmek için gittim test aldım inatla görcem dedimkaydirigubbakcemile3
canım olabilir işte karmaşık bir bünyeyiz olsun sen çalış devam kaçırmadan
İnşallah cancer ateşin hep yükselir.
Ve hamileyiiim diye bağırırsın.
inşallahh cnm tek dileğim sağlıkla gelsinn:Saruboceq:

canım pes etmek yok yeni ay yeni umut demek :1rolleyes: ben bu aralar giremiyorum işler çok yoğunlaştı, bugün ilk defa doktora gideceğim sürekli düşecek diye kafayı yiyorum :çok üzgünüm:

ewet canım yeni ay yeni umutlarrrr
umarım ekim annesi olurum:Saruboceq::Saruboceq:

ekim annelerinde görüşürüz ozamannkaydirigubbakcemile3 hayırlısı

inşallah birtanem ekim annesi oluruz hep birlikte gerçi ben 28 ekim olurum
ama olsun başı sonu hiç farketmez bebişler gelsin bir an önce çok bekjledik.Şeniz

canım bence 11. Gün yumurtlamışsın o günü değerlendirmişsin galiba inşallah hayırlısı ile tutar bitanem

cancer sen 2. çocuğunu mu istiyosun.
1 tane çocuğun varmı?

26.18.Oca 36.8
27.19.Oca 36.6
28.20.Oca 36.7
29.21 Oca 36.5
Biraz belim ağrıyor sadece kırmızıları beklemedeyim.Geçen ay 24 ünde olmuştum. Ama ovülasyona göre bugün yarın olmam lazım.Bu ay ilk ölçümüm olduğu için geçen ay ısım ne zaman düştü bilmiyorum:).İnşallah önümüzdeki ay hamiş oluruz:))))

cancer sen 2. çocuğunu mu istiyosun.
1 tane çocuğun varmı?

yok cnm benim ekim ayında hamile kaldım fakat bebeğimin kalp atışı alınamadığı için kürtajla aldırmak zorunda kaldımsenağlama

buarada düzeltme yapıcam keşkeeeee diyemeden geçemicemm 1 tane bebeğim olsunda yeterki:))

Son düzenleme:
kızlar bende önümüz deki aydan itibaren ateşi düzenli ölçmeye başlayacağım regl gününden itibaren ilk günden itibaren mi ölçmeye başlıyoruz ?

kızlar bende önümüz deki aydan itibaren ateşi düzenli ölçmeye başlayacağım regl gününden itibaren ilk günden itibaren mi ölçmeye başlıyoruz ?

canım ilk günden başla adet dönemlerinde ölçemediğin olduğu zamanda çok önemli değil ben adetim bitince başlıyorum ama yinede ilk günden başlamak daha ii

tamam canım teşekkür ederim ben ilk günden başlıyım bari de elim alışsın :)

vallahi elin alışınca bir daha bırakamıyorsun:)) Eşim bile ölçtü dün akşam :))

peki sabah aynı saatte ölçücez de bide ben şunu merak ediyorum hani bazen üstün açık kalır üşürsün yada sıcak gelir bu da ateşini ne kadar etkiler yanıltabilir mi yani?

peki sabah aynı saatte ölçücez de bide ben şunu merak ediyorum hani bazen üstün açık kalır üşürsün yada sıcak gelir bu da ateşini ne kadar etkiler yanıltabilir mi yani?

valla cnm çok güzel soru sormuşun ama dilaltından ölçüyorsun ya herhalde çok fazla etkilemiyordur diye düşündüm sadece hareket etmeden ölçmen yeterli.. he buarada bencede ilk günden başlarsan daha süper olur..kaydirigubbakcemile5

hareket etmeden derken ayağa kalkmadan üstünü açmadan filan mı yani? ben genelde kalktıığımda bi bakıyorum üstüm müstüm açılmış ondan sordum mervecim tamam ilk günden başlıyorum söz söz söz

evet yataktan çıkmadan üstüm açılmış oluyor genelde o bakımdan hiç sorma ben deli gibi uyuyanlardanım ona yapacak bişi yok ama başucunda dursun ateş ölçerin ben mesela yere koyuyorum kendi tarafıma alarm çalınca alıyorum yerden sırtüstü dönüyorum dilimin altına dilimle temas edecek şekilde yerleştiriyorumm şebocumm:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…