Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

utlar yani bu duruma göreyse sen 13.günmü yumurtlamış oluyosun.bide bikaç sorum daha olcak bacım :)
sen başka ne belirtiler hissettin.ateşden başka.mesela kasık agrın bulantın bel agrın uyku halin varmıydı.ben şuan hiç bişey hissetmiyorum mesela ben şimdi hamileysemde hiç bişey hissetmiyorum gene aynı geçen aylar gibi hissediyom kendimi normalmi?yoksa genemi hamiş degilim bea :))

Son düzenleme:

canım birkaç gündür kk ya girememiştim şimdi okudum çok sevindim hayırlısı olsun inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirirsin

:CüvCüv:

kızlar bu arada ben de adet oldum tam da beklediğim günde ateşim düşmüştü belliydi zaten adet olacağım ama yine de üzüldüm bu ay yine klomen kullanıyorum artık bu ay da bekleyelim dedik eşimle olmazsa diğer ay doktora gidip artık aşılamamı olur ne olur bilemiyorum farklı bir tedaviye geçelim istiyorum bu ay da hiç ümidim yok neyse bu ay ateş ölçmeyi de bırakıyorum düştüğü zaman sinirim bozuluyor çünkü ama sizleri takip edip yine yorum yapmaya çalışırım

canım benim ara ara kasık batmaları oluyordu ama hamilelikle ilgili hiç bir belirti yoktu o yüzden moralini bozma ben 12. gün yumurtladin ve 23. günde ateşim düştü yani yumurtlamadan tam 11 gün sonra benim idrarım çok tortuluydu sanki toz serpilmiş gibi en belirgin özellik buydu diğer hamile arkadaşlardada böyle olmuş inş sende hamilr kalırsın canım

canım moralini bozma bakarsın hiçbirşeye gerek kalmadan bu ay hamiş olursun sakın üzülme rabbim mutlaka sanada bu duyguyu yaşatacaktır ama bunun zamanını biz bilrmeyiz inş senin için en yakın zamandır

arkadaşlar bende hamileyim sabah test yaptım ikinci çizgi çıktı sonra doktora gittim bhcg yaptırdım sonuç 129,20 çıktı... çok mutluyum ama korkuyoru çünkü ben bir kez dış gebelik geçirdim ameliyat oldum doktorum haftaya pzt gel bakalım değerin 1000 lere çıkınca görmeliy dedi...

çok sevindim canım allah tamamına erdirsin inş sağlıklı bir gebelik geçirirsin bende dün öğrendim ama daha doktora gitmedim senin günün geçmişmiydi

tşk ederim canım :) benim dün olmam lazımdı bu ay ilk defa ateşimi ölçtüm 10gündür 36,7 sabitlendi senin tablona baktım aynı sayılırz bende sabah test yaptım ve çıktı..

Merhaba,
Ben yaklaşık bir aydır forumu takip ediyorum. Bütün sayfaları okudum:) Geçen ay tesadüf termometre alarak ölçmeye başladım. Benimde tablomu değerlendirir misiniz? (Fertility sayfasında bir tablo oldu ama olsun) Ne zaman regl olacağım mesela? Birde değerlerim genel olarak düşük çünkü sabah erken kalkıyorum. Ölçümler hergün saat 05:30 da.
1 36,1
2 36,2
3 35,8
4 36,1
5 36,0
6 36,0
7 36,2
8 36,0
9 36,2
10 36,1
11 36,0
12 36,1
13 36,2
14 35,9
15 35,9
16 36,0
17 36,0
18 36,0
19 36,1
20 36,2
21 36,2
22 36,3
23 36,4
24 36,3
25 36,5

amin canım...allah sanada kolay hamileleik ve kolay dogumlar nasıp etsin.insallah o günleri de görürürz.

amin nurcum inşallah allahım ogünleride gösterecek hayırlısıyla

canım benim hayırlısı olsun tebrik ederim başına gelen olayı lütfen kafana takmamaya çalış kalbini ferah tut rahatlamaya çalış ne düşüncede olursan o olur dikkat et bol bol yat dinlen agır kaldırma :teselli:

kızlar ben geldin dün akşam doktordan sonra kaynanama gittigim için yazamadım
bebegimin kalbini gördüm kalbi 143 atıyormuş kalp atışını dinledim 6X4 haftalık yani 7haftaya girmek üzereymişiz çok güzel bir duygu allahım herkeze naip etsin hayırlısıyla...
ultlar tebrikler canım benim ilk 3 ay dikkat et kendine sana tutunsun sıkı sıkı yorma kendini

canım tebrik ederim akşamdan belliydi gerçi hihoyyythihoyyythihoyyyt

canım daha yumurtlamış gibi görünmüyorsun ama ağer yarınve ertesi gümde ateşin tüksek çıkarsa24. gününde yumurtlamış olursun bu sıralar mutlaka çalışın

kan testi yaptırdım ve değerim 30 çıktı hamileyimmm arkadaşlar inanamıyorum, doktorumu aradım üç gün sonra tekrar test yapmamı istedi değerlerimin katlanması lazımmış. beni çok hamileden saymadı sanki Asıl adet günüm yarın, allah herkese tez zamanda bebek nasip eder inşallah.

meleklaw gözün aydın cnm tebrik ederim.ne belirtilerin vardır.vede ne kadardır bebek istiyordun?

türkügözlüm ve melek law tebrik ederim sizleri.çok sevindim.:teytey::teytey:tahminlerim de tuttu. :))))
saglıkla gelsin bebişleriniz.hamişlerimiz arttı..:lepi:

allah razı olsun kızlar. ben yaklaşık beş aydır bebek istiyordum, bir aydır klomen tedavisi gördüm bu ay bırakacaktım doktor pek ümitli değildi. Çikolata kistim vardı ve eşimin morfoloji sorunu. Canım benim çok belirtim yoktu, sadece diğer aylardan farklı olarak sık idrara çıkıyordum, karnım şiş ve gazım vardı. Ama başka ağrım sızım yoktu.

hadi bakalım darısı bize :)))) bu ay ugurlu geldi....darısı bize....aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canım hayırlı olsun allah tamamına erdiesin bende salı doktora gidecağim bakalım benim değerim kaç rabbim herkese bu duyguyu yaşatır inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…