Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

7.gün 31 aralık 36,0
8.gün 1 ocak 36,0
9.gün 2 ocak 36,5
10.gün 3 ocak 36,4
11.gün 4 ocak 36,1
12.gün 5 ocak 36,2 grip oldum
13.gün 6 ocak 37,0 grip nedeniyle yükseldi.

nur benimde bu ay olmadı canım ama yeni aylar yeni umutlar.......

9.gün 36.5
10.gün 36.3
11.gün 36.5
12.gün 36.4
13.gün 36.3
14.gün 36.4
15.gün 36.5
16.gün 36.5
17.gün 36.6
18.gün 36.5
19.gün 36.8
20.gün 36.8
21.gün 37.0
22.gün 36.9
23. gün 36.8
24.gün 36.8
25.gün 36.8
26.gün 36.9
27.gün 36.8 adet günü
28.gün 36.9 idrar testi tek çizgi

aycancım şimdi okudum önceki sayfalarıda.bence umutsuzluga düşme.dur bakalım daha erken idrar testinde çıkması için..ateşin de iyi.henüz adet de olmamıssın.ben adet günümden baslayarak neredeyse hergün test yapmıstım ancak 4 gün geçince çıktı.belki senin de geç belli olacak.moralini bozma bekle 1-2 gün daha ..

bende tuhaf bi rahatlık var eskiden olsa nasıl ağlardım nezaman olursa ozaman ağlasamda düşünsemde sonuç değişmiyo nasıl olsa hayırlısı... 3-5 gündaha beklerim adet olmazsam kanda baktırırım

canım kaç günde bir adet oluyorsun.14.gün çatlamış olabilir.

evet canım aslında bende öle tahmin ettim ama iş işten geçti sanırım hayırlısı artık zaten
tüp bebege başlıyoruz kısmetse bu ay son bi kez denemk istemiştim tüp bebege gerek kalmaz belki diye ama olmadı inanki artık ugraşamaıyorum böle şeeylerle sabrım iice tükendi tüp bebekte çok kararsızım hala allaha şükür ne eşimde ne bende hiç sorun yok ama 4 sene oldu bi bi defa hamile kalabildim bebegim 2.5 dayanabildi ama daha fazlada beklemek istemiyoum hayırlısı artık rabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın bilmeyen anlıyamaz bizim çektigimizi çok bunaldım içimi döktüm heralde biraz kusura bakmasenağlamasenağlama

aycan canım ateşin çok iyi inşallah düşmez hamilesindir.umutsuzluğa kapılma hemen çıkmayabiliyor idrarda.2 gün sonra adet olmazsan inşallah tekrar yaparsın.

Normalde en ideal saatler 07.00-08.00 arası hergün o saatte uyanıyorsan bence değişmez Bence çok iyi inşallah sabitlenir

Ceylan tesekkur ederim yorumun icin:1hug:, insallah sabitlenir atesim.

AYCAN canim belki daha erken oldugu icin cikmamistir testte, baksana atesin hiic dusmedi..
insallah yarinada dusmez ve bir kac gune tekrarlarsin testi..:Saruboceq:

nur benimde bu ay olmadı canım ama yeni aylar yeni umutlar.......

9.gün 36.5
10.gün 36.3
11.gün 36.5
12.gün 36.4
13.gün 36.3
14.gün 36.4
15.gün 36.5
16.gün 36.5
17.gün 36.6
18.gün 36.5
19.gün 36.8
20.gün 36.8
21.gün 37.0
22.gün 36.9
23. gün 36.8
24.gün 36.8
25.gün 36.8
26.gün 36.9
27.gün 36.8 adet günü
28.gün 36.9 idrar testi tek çizgi

kız tabi çıkmaz idrarda dur panikleme hemen ver kanı olsun bitsin biliyorsun 10gün gecikmede çıkabikiyor benim 5.gün gecikmede çıktı cnm ama ben önce kan testi vermiştim..bence ateşi süper:eek:

aycan canım ateşin çok iyi inşallah düşmez hamilesindir.umutsuzluğa kapılma hemen çıkmayabiliyor idrarda.2 gün sonra adet olmazsan inşallah tekrar yaparsın.

AYCAN canim belki daha erken oldugu icin cikmamistir testte, baksana atesin hiic dusmedi..
insallah yarinada dusmez ve bir kac gune tekrarlarsin testi..:Saruboceq:[/I][/I][/B][/QUOTE]

kız tabi çıkmaz idrarda dur panikleme hemen ver kanı olsun bitsin biliyorsun 10gün gecikmede çıkabikiyor benim 5.gün gecikmede çıktı cnm ama ben önce kan testi vermiştim..bence ateşi süper:eek:

ya kızlar bilmiyorum içimde hamile olduğuma dair hiç bi his yok umudumda yok sanki her an adet olacakmışım gibi ateşimi gün içerisinde de ölçüyorum 37,1 buluyo ama nebiliyim zaman gösterecek herşeyi ve ben umutlanmadığım için üzülmeyecem

evet canım aslında bende öle tahmin ettim ama iş işten geçti sanırım hayırlısı artık zaten
tüp bebege başlıyoruz kısmetse bu ay son bi kez denemk istemiştim tüp bebege gerek kalmaz belki diye ama olmadı inanki artık ugraşamaıyorum böle şeeylerle sabrım iice tükendi tüp bebekte çok kararsızım hala allaha şükür ne eşimde ne bende hiç sorun yok ama 4 sene oldu bi bi defa hamile kalabildim bebegim 2.5 dayanabildi ama daha fazlada beklemek istemiyoum hayırlısı artık rabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın bilmeyen anlıyamaz bizim çektigimizi çok bunaldım içimi döktüm heralde biraz kusura bakmasenağlamasenağlama

canım daha gününe çokk var.neden iş işten geçmiş olsun ki.insallah senin inatçı gelir de tüp bebeğe gerek kalmaz..moralini yüksek tutman ve kafana takmaman gerekli..ben de son kez denemiştim önce aşılama sonra da tüp bebeğe geçmeyi düşünüyorduk eşim aşılama ve tüp bebeğe karşıydı başlarda ama o bile gözyaşlarıma karsı o kadar çaresiz kaldı ki kabul etti..dr,hastane ve fiyat araştırıp duruyordum bu yüzden..ama hamile oldugumu öğrendim o ay.eşim ultrasonda görene kadar inanamadı ben de öyle..uzun süre ugrastık denemediğim şey kalmamıstı.olmayacak diyordum.seni ve senin gibi özlemle bekleyenleri çok iyi anlıyorum o yüzden canım ve çok dua ediyorum.insallah melegın en kısa zamanda gelir yüzünü güldürür..

kızlar moralim çok bozuk bugün kan tahlili yaptırdım bhcg 2.29 yani negatif çok kötü hissediyorum kendimi senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

kızlar moralim çok bozuk bugün kan tahlili yaptırdım bhcg 2.29 yani negatif çok kötü hissediyorum kendimi senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım üzülme allah sağlık versin bu ay olmadıysa bidaki ay böle düşün hep her şer gibi gözüken olaylarda vardır bi hayır sen bilmiyosun ama bu ay olmadıysda vardır daha zamanı adetin geçmişmiyi ateşin yüksekmiyidi

1.gün 36,6
2.gün 36,6
3.gün 36,2
4.gün 36,1
5.gün ölçemedin
6.gün 36,5
7.gün ölçemedim +
8.gün 36,7 +
9.gün 36,3 +
10.gün 36,2
11.gün 36,2 +
12.gün 36,2 +
13.gün 36,4
14.gün 36.2 +
15gün 36.2
16.gün 36,6
17.gün 36,6
18,gün 36,7

slm kızlar keyifler nasıl.sizce benim tabloda iş varmı?

canım üzülme allah sağlık versin bu ay olmadıysa bidaki ay böle düşün hep her şer gibi gözüken olaylarda vardır bi hayır sen bilmiyosun ama bu ay olmadıysda vardır daha zamanı adetin geçmişmiyi ateşin yüksekmiyidi

desteğin için sağpl canım adetim geçmedi 5 gün var ateşim hep yüksekti ben inanmıyorum artık ölçmicem her ay gün saymaktan yoruldum artık, ben vazgeçiyorum olmuyo işte ne yapalım çok mutsuzum ve umutsuzum heyecanımı tamamen yitirdim dibe çökmüş durumdayım Allah sizlere en kısa zamanda nasip eder inşallah.

merseray cnm sıkma canını allah saglık versin bidahaki aya inşallah.hepimiz aynı durumdayız ama moral bozmak yok cnm....

desteğin için sağpl canım adetim geçmedi 5 gün var ateşim hep yüksekti ben inanmıyorum artık ölçmicem her ay gün saymaktan yoruldum artık, ben vazgeçiyorum olmuyo işte ne yapalım çok mutsuzum ve umutsuzum heyecanımı tamamen yitirdim dibe çökmüş durumdayım Allah sizlere en kısa zamanda nasip eder inşallah.

canım ateş ölçme işini bence yumurtlama tarihini öğrenmek için kullanmak daha sağlıklı çünki yüksek olupda hamile olmayan çok kişi var ama senin adet tarihin bile gelmemiş daha bak benim adetimi 2 gün geçtide gidip baktırmıyorum.daha 5 gün varmış hem bu ay olmadı diye neden bu umutsuzluk Rabbim ömür versin sonra sana ve ailene sağlık versin herşey olur zamanla.hep olumsuz durumları düşün ve haline şükret pes etme üzülme benim çok arkadaşım hamile kaldılar ve 9 ay olmadan bebeklerini kaybettiler bölesi daha zor.hayatı kendinede eşinede zehir etme bu işler düşünerekde üzülerekde olmuyo sen çalış bol bol duanı et gerisini Allaha bırak tamammı canım

canım ateş ölçme işini bence yumurtlama tarihini öğrenmek için kullanmak daha sağlıklı çünki yüksek olupda hamile olmayan çok kişi var ama senin adet tarihin bile gelmemiş daha bak benim adetimi 2 gün geçtide gidip baktırmıyorum.daha 5 gün varmış hem bu ay olmadı diye neden bu umutsuzluk Rabbim ömür versin sonra sana ve ailene sağlık versin herşey olur zamanla.hep olumsuz durumları düşün ve haline şükret pes etme üzülme benim çok arkadaşım hamile kaldılar ve 9 ay olmadan bebeklerini kaybettiler bölesi daha zor.hayatı kendinede eşinede zehir etme bu işler düşünerekde üzülerekde olmuyo sen çalış bol bol duanı et gerisini Allaha bırak tamammı canım

çok sağol ilgilendiğin için çok haklısın sadece ilk şoku atlatamadım 1,5 sene oldu ondan biraz yıprandım galiba:teselli:

X