Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

aycank kullanıcısından alıntı
kızlar her ikinizede çok geçmiş olsun allah şifa isteyen herkese acil şifalar versin

sağol canım amin

işallah bebişin seninledir güzelim. Banada hayırlısı ne diyelim.:1hug:

inşallah canım

hadı canım hayırlısı ıns. guzel haberlerını beklıyoruz gunun nekadar gecmıs oluyor ?

canım normelde geçen aylarda tedavi gördügüm için 29 günde adet oluyordum bugun 31 günüm hiçbir şey kullanmadım incir kürü sadece yerimseniben

inş canım yarın ve yarından sonraki günler ateşin hep yüksek çıkar bebişine allahın izniyle kavuşursun inş

inşallah sagol canım güzel dileklerin içina.s.

:lepi:İletini okuyunca çok şaşırdım bugün dualarım seninle umarım mutlu haberlerinle gelirsin canım..:teselli:
Yarını sabırsızlıkla bekliyor olacağıma.s.

sadece bugunmu duan benimle CADIARZU şaka canım nerelerdesin özlledim seni
bende heyecanlıyım canım :içelim:ya ama korkuda var nasip sabah namazına kalkınca yapıcam kısmetse bakalım hayırlısı :1hug:

canım inşallah ateşin düşmez de hamiş olursun hepimiz için dua ediyorum bu ay nedense hamile kalacaksın gibi hissediyorum

inşallah öyledir canım ya yanıltmam seni inşallah...:1hug:

22 kasım adetin 1günü:::::::::::::: 36.2
23 kasım adetin 2 günü::::::::::::: 36.2
24 kasım adetin 3 günü::::::::::::::36.2
25 kasım adetin 4 günü::::::::::::::36.1
26 kasım 5 gün::::::::::::::::36.1
27 kasım 6 gün::::::::::::::::36.1
28 kasım 7 gün::::::::::::::::36.2
29 kasım 8 gün::::::::::::::::uyumuşum
30 kasım 9 gün::::::::::::::::36.0
1aralık 10gün:::::::::::::::.36.0
2aralık 11gün::::::::::::::::36.1
3aralık 12gün :::::::::::::::36.1
4 aralık 13gün::::::::::::::::36.1
5 aralık 14gün::::::::::::::::36.2
6aralık 15gün::::::::::::::::36.2
7aralık 16gün::::::::::::::::36.4
8aralık 17gün::::::::::::::::36.5
9aralık 18gün::::::::::::::::36.6
10aralık 19gün::::::::::::::::36.7
11aralık 20gün::::::::::::::::36.8
12aralık 21gün::::::::::::::::36.6
13aralık 22gün::::::::::::::::36.2
14aralık 23gün::::::::::::::::36.1 (sabah 4 yattım misafirlerim vardı oyüzden olabilirmi düşük)
15aralık 24gün:::::::::::::::::36.8
16aralık 25gün:::::::::::::::::36.8
17aralık 26gün:::::::::::::::::36.8
18aralık 27gün:::::::::::::::::36.9
19aralık 28gün:::::::::::::::::36.8
20aralık 29gün:::::::::::::::::36.8
21aralık 30gün:::::::::::::::::36.8

yarın adet günüm ama geçikme olabilir tam tarihimi bilmiyorum ilaçla 29 günde geliyordu
ilaçsız geçikme olabilir CADIARZU

canımıniçi maşşallahhhhh maşşallahhhhh inşallah düşmez ateşin inan o kadar mutlu oldumki bı tablonu görünce ama düşerse bile üzülmeyecegini biliyorum canım arkadaşım seni çokkk seviyorum.

meleğim yarını sabirsızlıkla bekliyorum geçen ay çok umut vermiştik hastalanınca senin kadar üzüldük oyüzden bu sefer temkinli davranacam canım benim inş sonuç pozitiftir

adetin
4.gunu 36.3
5.gunu 36.1
6.gunu 36.2
7.gunu 36.3(adetim bitti)
8.gunu 36.4
9.gunu 36.2
10.gunu 36,4
11.gunu 36.4
12.gunu 36.3
13.gunu 36.1
14.gunu 36.2
15.gunu 36.4
16.gunu 36.2
17.gunu 36.1
18.gunu 36.0
19.gunu 36.1
20.gunu 36.1
21.gunu 36.1
22.gunu 36.1
23.gunu 36.2
24.gunu 36.2
25.gunu 36.4
26.gunu 36.4
27.gunu 36.5
ARKADASLAR SON ADET TARİHİM 26 KASIM, BU AY İLK KEZ KLOMEN KULLANIYORUM TAKİP YADA İGNE FALAN VERMEDİ DR UM VE İLK KEZ ISI TAKİBİ YAPIYORUM BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ? ADET TARİHİM YAKLASTIKCA ISIM YUKSELDİ BU NORMAL Mİ YA DA BU TABLODAN HAMİLE OLASILIGI CIKAR MI TECRUBELİ ARKADASLAR YORUMLARINIZI BEKLİYORUMa.s.

ceylan 15 yada 25. günlerde çatlamanın gerçekleştiğini söylemişsin ama u tabloda kesinlikle 18.gün çatlama olmuş yani 18 in 2 öncesi ve 2 sonrası değerlendirilmeliymiş 15-25 demene şaşırdım ondan düzeltme yapmak istedim

canımıniçi maşşallahhhhh maşşallahhhhh inşallah düşmez ateşin inan o kadar mutlu oldumki bı tablonu görünce ama düşerse bile üzülmeyecegini biliyorum canım arkadaşım seni çokkk seviyorum.

BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM ŞenizHAYIRSIZSIN SEN :eek:klava:
HİÇ GÖRÜŞEMİYORUZ :içelim:

meleğim yarını sabirsızlıkla bekliyorum geçen ay çok umut vermiştik hastalanınca senin kadar üzüldük oyüzden bu sefer temkinli davranacam canım benim inş sonuç pozitiftir

İNŞALLAH CANIM SAGOL GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN hihoyyyt

EVET ARKADAŞLAR HEPİNİZ AÇINCA SAYFAYI GÖRÜCEKSİNİZ
GALİBA HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
:teytey::teytey::teytey::hooray::hooray::hooray:
SABAH 6.30 TEST YAPTIM 3 DAKİKA SONRA SİLİK ÇIKTI İNSANIN İNANASI GELMİYOR EŞİM YATTI AMA BANA UYKU TUTMADI ZAMAN GEÇSİNDE ANNEMLERE HABER VEREYİM DİYORUM DOKTORUMU ARAYIP SÖYLÜYEYİM DİYORUM EŞİM KALKINCA YENİDEN TEST ALMAYA GİDECEK YENİDEN YAPICAM ACABA KAN TESTİMİ YAPTIRSAM ALLAK BULLAGIM KIZLAR SİZLER İÇİNDE DUA EDİYORUM İNŞALLAH ALLAHIM SİZDE VERİCEK SABIR VE HER ZAMAN İÇİN HAYIRLISI OLSUN

22 kasım adetin 1günü:::::::::::::: 36.2
23 kasım adetin 2 günü::::::::::::: 36.2
24 kasım adetin 3 günü::::::::::::::36.2
25 kasım adetin 4 günü::::::::::::::36.1
26 kasım 5 gün::::::::::::::::36.1
27 kasım 6 gün::::::::::::::::36.1
28 kasım 7 gün::::::::::::::::36.2
29 kasım 8 gün::::::::::::::::uyumuşum
30 kasım 9 gün::::::::::::::::36.0
1aralık 10gün:::::::::::::::.36.0
2aralık 11gün::::::::::::::::36.1
3aralık 12gün :::::::::::::::36.1
4 aralık 13gün::::::::::::::::36.1
5 aralık 14gün::::::::::::::::36.2
6aralık 15gün::::::::::::::::36.2
7aralık 16gün::::::::::::::::36.4
8aralık 17gün::::::::::::::::36.5
9aralık 18gün::::::::::::::::36.6
10aralık 19gün::::::::::::::::36.7
11aralık 20gün::::::::::::::::36.8
12aralık 21gün::::::::::::::::36.6
13aralık 22gün::::::::::::::::36.2
14aralık 23gün::::::::::::::::36.1 (sabah 4 yattım misafirlerim vardı oyüzden olabilirmi düşük)
15aralık 24gün:::::::::::::::::36.8
16aralık 25gün:::::::::::::::::36.8
17aralık 26gün:::::::::::::::::36.8
18aralık 27gün:::::::::::::::::36.9
19aralık 28gün:::::::::::::::::36.8
20aralık 29gün:::::::::::::::::36.8
21aralık 30gün:::::::::::::::::36.8
22aralık 31gün:::::::::::::::::36.8
23aralık 32gün:::::::::::::::::36.9

:eek:tablomuda koyayım dedim inşallah test dogrudur hihoyyyt

Canim ya test dogrudur. merak etme. ilk tebrik benden. Allah kucagina almayi nasip etsin. oyle herkese soyleme. sakin ol. annen ve esin bilsin. sonra Allah gostermesin bir sey olursa insan cok uzuluyor. en azindan 8. haftanin bitmesini beklemeni tavsiye ederim.

feyzaa cnmmm bak yakaladım seni cnm kesinn test doğrudur baksana ateşinden belli güzelimhihoyyyt:CüvCüv: yuppiiiiiiiiiii çooook sevindimmmmmmmmmmmmhihoyyyt

Canim ya test dogrudur. merak etme. ilk tebrik benden. Allah kucagina almayi nasip etsin. oyle herkese soyleme. sakin ol. annen ve esin bilsin. sonra Allah gostermesin bir sey olursa insan cok uzuluyor. en azindan 8. haftanin bitmesini beklemeni tavsiye ederim.

kesinlikle cnm kibeleye katılıyorumm bence enaz 3ay bekle diğer akrabalara sölemek için hihoyyyt:nazar:

inşallah canım

canım normelde geçen aylarda tedavi gördügüm için 29 günde adet oluyordum bugun 31 günüm hiçbir şey kullanmadım incir kürü sadece yerimseniben

inşallah sagol canım güzel dileklerin içina

sadece bugunmu duan benimle CADIARZU şaka canım nerelerdesin özlledim seni
bende heyecanlıyım canım :içelim:ya ama korkuda var nasip sabah namazına kalkınca yapıcam kısmetse bakalım hayırlısı :1hug:

inşallah öyledir canım ya yanıltmam seni inşallah...:1hug:

Canım benim Herzaman duam seninlekaydirigubbakcemile3
İşte En güzel haberini sabah sabah verdin Hamişsin :hooray:
Çalsın sazlar oynayalım :dance::dance:
Unutma bizleri ara ara gir emi:CüvCüv:

canim ya test dogrudur. Merak etme. Ilk tebrik benden. Allah kucagina almayi nasip etsin. Oyle herkese soyleme. Sakin ol. Annen ve esin bilsin. Sonra allah gostermesin bir sey olursa insan cok uzuluyor. En azindan 8. Haftanin bitmesini beklemeni tavsiye ederim.

sagol bitanem evet canım sadece anneler bilecek dogru söylemişsin digerlerine söylemiyecegim annemde öyle dedi zaten

feyzaa cnmmm bak yakaladım seni cnm kesinn test doğrudur baksana ateşinden belli güzelimhihoyyyt:cüvcüv: Yuppiiiiiiiiiii çooook sevindimmmmmmmmmmmmhihoyyyt

inşallah bitanem sagolasın..

kesinlikle cnm kibeleye katılıyorumm bence enaz 3ay bekle diğer akrabalara sölemek için hihoyyyt:nazar:

BEKLİCEM ZATEN KENDİ ARKADAŞLARIMADA SÖYLEMİYECEGİM SADECE SİZLERE

Canım benim Herzaman duam seninlekaydirigubbakcemile3
İşte En güzel haberini sabah sabah verdin Hamişsin :hooray:
Çalsın sazlar oynayalım :dance::dance:
Unutma bizleri ara ara gir emi:CüvCüv:

BU ATEŞ ÖLÇME GERÇEKTEN ÇOK İYİ SONUÇ VERİYOR UNUTURMUYUM HİÇ
YANLIZ ŞÖYLE BİR DURUMUM VAR PERŞEMBE GÜNÜM CUMA GÜNÜDE MEMLEKE TE GİDİYORUM EVET OYNUYALIM HADİ....:lepi:

Üzüldüm aabeyazmelek Ayrı kalacağız desene nasip aman kendine çok iyi bak..

EVET ARKADAŞLAR HEPİNİZ AÇINCA SAYFAYI GÖRÜCEKSİNİZ
GALİBA HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
:teytey::teytey::teytey::hooray::hooray::hooray:
SABAH 6.30 TEST YAPTIM 3 DAKİKA SONRA SİLİK ÇIKTI İNSANIN İNANASI GELMİYOR EŞİM YATTI AMA BANA UYKU TUTMADI ZAMAN GEÇSİNDE ANNEMLERE HABER VEREYİM DİYORUM DOKTORUMU ARAYIP SÖYLÜYEYİM DİYORUM EŞİM KALKINCA YENİDEN TEST ALMAYA GİDECEK YENİDEN YAPICAM ACABA KAN TESTİMİ YAPTIRSAM ALLAK BULLAGIM KIZLAR SİZLER İÇİNDE DUA EDİYORUM İNŞALLAH ALLAHIM SİZDE VERİCEK SABIR VE HER ZAMAN İÇİN HAYIRLISI OLSUN

canım tebrik etmiştim ama burdanda edeyim dedim.gözünaydın çok sevindim senin adına.ayağını sürü kıs bizde peşinden gelelim kaydirigubbakcemile3

X