Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

aabeyazmelek cnm ateşin çok iyi gidiyor.yeni yıl hediyen bebişin olur inşallah...

inşallah hayırlısıysa olsun bu ay olmazsa yeni yılda gelir bebişm :CüvCüv:

canım ya nekadar çok istediğini inanki biliyorum inş senin için doğru zamandır ve hamilesindir

allahım dogru zamanda göndersin hayırlısyla ol dediyse olmuştur hihoyyyt

11 gün çatlamış olabilir üst üste çalışma yap canım hayırlısı olsun :1hug:

canım çatladıktan sonra adet olana kadar düşmemesi gerekmezmi:sm_confused: benim bugün çok düşük çıktı...hem ben 28 günün altında pek adet olmam...genelde 28 günü de geçer...o yüzden bugün çatlamış olabilme ihtimalide düşük...ama ben yinede çalışırım yarın ölçtüğümde daha iyi belli olur...yorumlarınız için sağolun arkadaşlar

arkadaşlar güzel dilekleriniz için teşekkürler hepinize inşallah müjdeli haber veririm size ama ben hastalansamda üzülmüyecegim kendimi hazırlıklıyım artık aştım bazı şeyleri hepimizn gönlüne göre versin allahım

o belli olmuyor bir inip bir çıkabiliyor canım canım 36.0 36.4 çıkmış muhtemelen çatlamış gibi gözüküyor tabi daha biraz zaman geçince daha kesin olur hergün aynı saatte yataktan kalkmadan ölç canım bol şanslar...:teytey:

beyazmelek canım ateş çok iyi.insallah hamilesindir.
yagmur senın de iyi gidiyor ateşin.2-3 günün daha var.insallah senin de ateşin düşmeden böyle devam eder...

aabeyazmelek gerçekten ısın süper başka belirtiler varmı canım özellikle ani migde bulantıları ve memişlerde dolgunluk bakalım yarın sabahta ısın yüksek olur tahminim yeniyıl hediyen yoldadır inşallah akşam yatmadan dua oku ve dilek dile eger hamile isem güzel rüyalar göeryim degilsen zaten anlarsın rüyandan ben çok denedim hamile imişim hep güzel rüyalar yeşillikler gördüm aşılama yaptırdıgım ayda yaptım ama sabaha kadar kabuslar gördüm sabah olmak bilmedi hatta bir konu var rüyalarla ilgili oraya hep yazmıştım ayyy uzunmu oldu ne mesajım neyse hayırlısı ama ben sende umutluyum

yagmur senın de iyi gidiyor ateşin.2-3 günün daha var.insallah senin de ateşin düşmeden böyle devam eder...

tskkrlr canım ıns. bakalım bu ay cok telassızım ama atesım cok sabıt gıdıyor yukseldıgı soylenemez pek hayırlısı beklıyoruz ..

14.GÜN 2 ARALIK 36,1
15.GÜN 3 ARALIK 36,1
16.GÜN 4 ARALIK 36,1
17.GÜN 5 ARALIK 35,2
18.GÜN 6 ARALIK 36,2
19.GÜN 7 ARALIK 36,2
20.GÜN 8 ARALIK 35,8
21.GÜN 9 ARALIK 35,8
22.GÜN 10 ARALIK 36,3
23.GÜN 11 ARALIK 36,3
24.GÜN 12 ARALIK 36,2
25.GÜN 13.ARALIK 36,2
26.GÜN 14 ARALIK 36,3
27.GÜN 15 ARALIK 36,3
28.GÜN 16 ARALIK 36,4
29.GÜN 17 ARALIK 36,3 BEKLENEN ADET GÜNÜ
30.GÜN 18 ARALIK 36,4
31.GÜN 19 ARALIK 36,4
32.GÜN 20 ARALIK 36,5 TEST YAPTIM NEGATİF
33.GÜN 21 ARALIK 36,4

ben bu ay bu ateşten hiç bir şey anlamadım..Düşüşe mi geçtim acaba bilmiyorum yarın sabahki ölçümümde belli olur sanırım.

beyaz melek ateşin süper inşallah hamilesindir.Ateş dışında başka belirtilerin var mı?

inşallah canım sagola.s.

belirti olarak sadece gögüslerimde dolgunluk var sanki sütyenden çıkacakmış gibi
belim agrıyor başkada bir belirtim yok ablacım tamam ablacım bu gece rüyaya yatıcam
yarın söylerim :1hug:

kızlar kaçıncı aylarınız sizin bebek için çalıştıgınız...

17 ayımdayım galiba ben canım

bakalım canım adetin düzensizdi dimi benim bildigim kadarıyla düşebilir hazırlıklı ol sen canım

beyaz melek ateşin süper inşallah hamilesindir.Ateş dışında başka belirtilerin var mı?

yok canım bel agrım ve gögüslerimde dolgunluk var :teselli:

üzülme canım her ay yeni bi umut demek hayırlısı nezamansa o zaman diye dua edelim daha erken demekki

aycan mrb cnm
benim normalde yarın yumurtlama günüm sikluslara göre yani ama benden hiç vajinal akıntı gelmiyor parmakla baktığımda çok az bit kadar yani kremimsi bişi ama o kadar azki emin bile olamıyorum şimdi bu durumda ben bu ay yumurtlamamışmı oluyorum yada yumurtlasam bile yumurta gelişmemişmi oluyor demek benim iki tanede kistim var onla alakalı olabilirmi?birde ısı takibimi 3 gündür yapıyorum
1.gün 36.2
2.gün 36.5
3.gün 36.5
bu değerler normalmi?

beyaz melek canım ateşin çok çok iyi gidiyor inşallah bu ay bebiş gelirde yeni yıl hediyeni almış olursun

kızlar kaçıncı aylarınız sizin bebek için çalıştıgınız...

canım benim ocak ayında 2 yıl dolmuş olucak fakat benim tüplerim tıkalıymış eylül ayında rahim filmi çektirdim.Tüplerden biri açıldı ağrıdan duramadığım için diğerinin açılıp açılmadığı net görülemedi.

beyaz melek canım ateşin çok çok iyi gidiyor inşallah bu ay bebiş gelirde yeni yıl hediyeni almış olursun

sagol canım güzel dileklerin için hayırlısı neyse o olsun inşallah:Saruboceq:

canım benim aynı durumları yaşamışız sanırım ben ne çektim hsg den
bende temmuz sonunda çektirdim benim doktorumda digerinin açıp açamadıgından emin degildi röntgen istedi yaptırdık 2 de açıkmış sende böyle birşey istemedimi :uhm:

canım benim aynı durumları yaşamışız sanırım ben ne çektim hsg den
bende temmuz sonunda çektirdim benim doktorumda digerinin açıp açamadıgından emin degildi röntgen istedi yaptırdık 2 de açıkmış sende böyle birşey istemedimi :uhm:[/QUOTE]

canım dr benden röntgen falan istemedi tüplerin birinin açık olması yeterli dedi bence diğeri de açıldı çünkü ağrıdan duramadım Allah bir daha böyle bir acı vermesin ikimize de.İnşallah bu ay ikimiz de hamile kalırız da birlikte doğururuz bebişlerimisüprizzzzz

akıntı takibi yanıltabilir insanı çünki herkes hangi akıntının yumurtlama zamanındaki akıntını ayırt etmesi zordur birde her insanda farklı oluyo akıntı gelmedi diye yumurtlamamış olmuyorsun birde yumurtlama zamanı her ay farklı oluyo benimde akıntım 3 gündür geliyo mesela ama ateşim hala düşmedi yani bu biraz karışık ama kistle alakalı durumu bilemiyorum burda böl sorunlar yaşamış arkadaşlar varsa yardımcı olurlar sana bu ateşinde adetin kaçıncı günleri ateşinde normal canım

canım dr benden röntgen falan istemedi tüplerin birinin açık olması yeterli dedi bence diğeri de açıldı çünkü ağrıdan duramadım Allah bir daha böyle bir acı vermesin ikimize de.İnşallah bu ay ikimiz de hamile kalırız da birlikte doğururuz bebişlerimisüprizzzzz[/QUOTE]

kızlar her ikinizede çok geçmiş olsun allah şifa isteyen herkese acil şifalar versin

bende tablomu koymaya başlayım artık 3 gündür yoğun bi akıntıyla karşı karşıyayım :roflol: ama ateşten tık yok buğünlerde düşmesi lazım dualarınız eksik etmeyin kızlar bu yeni yıla hamile olarak girelim :Saruboceq::teytey:

9.gün 36.5 *
10.gün 36.3
11.gün 36.5
12.gün 36.4 *
13.gün 36.3

merhaba arkadaşlar,
hatırlayan varsa ben geçen ayda ısı takibi yapmıştım fakat gerekli çalışmaları tam olarak yapamamıştık ve 2 aralıkta regle oldum(beklediğim gibi). Bu ayda ısı takibine 13.günde başladım, ısım ve çalışmalarım şöyle;
6.gün ......+
8.gün.......+
9.gün.......+
11.gün......+
13.gün 36,2 +
14.gün 36,1 +
15.gün 36,2
16.gün 36,2
17.gün 35,9 +
18.gün 36,2 +
19.gün 36,4+
20.gün 36,5 (pazar günü ve kalkmadan 2 saat geç ölçtüm)
21.gün 36,5 (bugün)

yorumlarsanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…