Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

rahat ol bu gecikme olmadan yaptırmışsın normal bence yarın bir test al idrar testi koyulaşıyorsa değerin yükseliyordur canım
sen duanı eksik etme geç döllenmiştir belki ondan düşüktür

Merhaba kizlar bu ay adetim 3gun gecti ve atesim son7-8gunden beri 36,8 36,9 sabahlari, hic dusmedi normal hamilelik testi yaptim negatif cikti AMA umutluyum

senin normalde giderek düşüyordu ateş öyle değil mi mirage
oooo beyaz akıntıııııı hadii inşallah içime doğan olur

inş.canım ya inş.ama pekte umutlanmak istemiyom doktorumu dün aradım progestan biteli 10 gün oldu ama adet olmadım dedim pazartesi hemen gel dedi çalışıyom diye salıya erteledim hayırlısı artık adet olamadıysam söktürücü iğne vurur artık hap işe yaramadı çünkü

rahat ol bu gecikme olmadan yaptırmışsın normal bence yarın bir test al idrar testi koyulaşıyorsa değerin yükseliyordur canım
sen duanı eksik etme geç döllenmiştir belki ondan düşüktür

Bende geç döllenmeye yoruyorum bunu İnşallahta öyledir. Mide bulantısı, halsizlik, baş dönmesi hepsi başladı gündür. Umarım bi sıkıntı yoktur. :Saruboceq:

çiğdem geç döllenme olmuştur tatlım sıkıntı yapma çıkar değerlerin kız sevin hamişsin kana bakma çıkar onlar :))

rahat ol çiğdem Rabbim eğer sağlıklıysa sana bağışlayacak ama değilse zaten gidecek sen duanı eksik etme sağlıklı hayırlı eli ayağı düzgün olsun diye dua et canım
ben inanıyorum herşey güzel olacak

mirage adet olmanı gerektirecek bir ateş yok sen de yumurtlamadan sonraki 13.günsdesin yarın test yapsan mı acaba

loveli canım salı zaten doktora gidicem ozman nyse belli olucak idrarda negatif görmek istemiyom artık

o da doğru
bıdıkçım yumurtlama da ve adette ateşini bilmediğimiz için sana bişey diyemeyeceğim umarım sonuç istediğin gibi olur

ÇİĞDEM55 canım aklına kötü şeyler getirme...Bak hamilesin işte...Kendine ve bebişine iyi bak canım...

LOVELİ nasılsın canım...Seninde az önce bebeğinin nekadarlık olduğuna baktım...Maşallah var...Rabbim kolay doğum yaptırsın inşallah...Normal mi sezeryan mı olacak canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…