Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Eklentiler

• $303711.jpg
    $303711.jpg
    18,7 KB · Görüntüleme: 33
kızlar herkese tünaydın
hazelcim yumurtanın 7-8 mm olması kötü değil
şuan sat göre kaçıncı gündesin
progesteron o ay yumurtlama olup olmadığı hakkında bilgi verir
onu yaptır ve kendine iyi bir doktor bul
welcome canım rüyana bir yorum bulmaya çalışma
kadınlar hamileyken çok fazla saçma rüya görürler :))
duruşah ateşin hala bekle diyor yumurtlama olmamış ama sen yinede çalış
busecan yumurtla olmuş gibi tabi ateşinin belirgin yükselmesine bağlı

inş ronyacım yarın belli olur artık ateşten

Kızlar benim tablomada yorumda bulunun lütfen niye olurki hem ateş yükselip hem ip gibi leke gelmesii nidendir

17 ağs 4.gün: 36.3
18 ağs 5.gün: 36.4
19 ağs 6.gün: 36.6
20 ağs 7.gün: 36.6
21 ağs 8.gün: 36.5
22 ağs 9.gün: 36.8
23 ağs 10.gün: 36.7
24 ağs 11.gün: 36.8
25 ağs 12.gün: 36.7

kızlar bence ben yumurtladım ovilasyon testi yapıyorum bugün iyice silikleşti daha önce daha koyuydu nasıl oldu bu böyle 8.gün yumurtlama acaba kist mi oluştu ya off

Kızlar benim tablomada yorumda bulunun lütfen niye olurki hem ateş yükselip hem ip gibi leke gelmesii nidendir

miragecim hiçbir bilgim yok tatlım inanki ne desem yalan olur. zaten ateş ölçmede ilk ayım olduğu için kimseye yorum yapamıyorum hoşgörün kızlar beni :kedi:

belkide yerleşme kanaması cnm inş öyledir

ay inş.kuzucum ateş hem yükselip hem adet olurmuyum onu bilmiyom kafam karıştı vallahi benimde

miragecim hiçbir
bilgim yok tatlım inanki ne desem yalan olur. zaten ateş ölçmede ilk ayım olduğu için kimseye yorum yapamıyorum hoşgörün kızlar beni :kedi:

hehehehehe sen zati anlamadan hamiş kalıcan kuzu inşşşşşşşşşşşşşşş

17 ağs 4.gün: 36.3
18 ağs 5.gün: 36.4
19 ağs 6.gün: 36.6
20 ağs 7.gün: 36.6
21 ağs 8.gün: 36.5
22 ağs 9.gün: 36.8
23 ağs 10.gün: 36.7
24 ağs 11.gün: 36.8
25 ağs 12.gün: 36.7

kızlar bence ben yumurtladım ovilasyon testi yapıyorum bugün iyice silikleşti daha önce daha koyuydu nasıl oldu bu böyle 8.gün yumurtlama acaba kist mi oluştu ya off

kuzu okadan çabuk kist belli olmaz stres yapma

kuzu 8.gün çatlamışsın tablonda çizgiyi çekmiş meraklanma tamammı ateşin düşmezse güzel gidiyo

kızlar ya benim canım çok sıkkın
eşimin sonucunu aldık astenospermi diyor
yani sperm hareketliliği düşükmüş
napcaz şimdi biz
canım çok sıkıldı zaten benim yumurtlamamda problem vardı
şimdide bu çıktı :KK43:(

napcaz şimdi biz

geçmiş olsun tatlım.Bence imkanınız varsa tüp bebek yaptırın gitsin. Ablamın iş arkadaşı öyle yaptı. onunda değerlerinde problem varmış hiç uğraşmadan tüp bebek yaptırdı şimdi nurtopu gibi ikizleri var.

ronyacım bısı sorcam yaa.bende bıkactane folıkul varmıs.ama bnde 1 tane yumurta olusurdu normalde.bende bu yastan sonra pco olma ıhtımalı varmı.hıc kıstım yoktu.hormonlar normaldı.2 aydan berı pco olabılırmıyım.bılgısı olan cvp versın lutfen

ahh ronyacım kaderdaşız ama en azından senın bır yavrun var degılmı o sana destek olur.esının hareket kac.kecıboynuzu ıyı gelıyor.rabbım yardımcımız olsun

ahh ronyacım kaderdaşız ama en azından senın bır yavrun var degılmı o sana destek olur.esının hareket kac.kecıboynuzu ıyı gelıyor.rabbım yardımcımız olsun

canım hareketlilik %13 yazıyor
canım valla hala şoktayım çok üzüldüm

napcaz şimdi biz

boshayallersmileboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile düşünelim ama ben bir topicde 2 miyondan 76 milyona diye bir yazı görmüştüm

ronya...........................

İyi akşamlar arkadaşlar. Beni bazılarınız bilir, bilmeyenler için tekrar anlatayım. 2 yıldır bebek sahibi olmak için uğraşıyoruz.
İlk 1 yıl herşeyin yolunda olduğunu düşünerek beklemekle geçti. sonra eşimin sperm sayısının 2 milyon ile 3 milyon arasında olduğunu öğrendik. Hemen ne yapalım derken Mayıs 2009 da tüp bebek yaptırdık negatif sonuç aldık.

Şimdi ne oldu. Ocak ayından itibaren Allahın izniyle, değerli hocam Sayın İbrahim Adnan Saraçoğlunun sitesinden satın almış olduğumuz bitkisel çay ve eşime uyguladığım beslenme programı sayesinde geçen hafta yaptırdığımız sperm testinde 2 milyondan 76 milyona yükseldiğini gördük.

Bizi en çok bizler anlarız ve yardımcı oluruz, bunu en iyi bilenlerden biri de benim. Neler çektiğimizi bi Allah bide bizler biliyoruz.

Gelelim uyguladığım beslenme programına:
Her sabah:
1 tatlı kaşığı, cevizli--ballı--arı sütü--polen karışımı
Zeytinyağında bekletilmiş 1 incir.
Kahvaltıda mutlaka keçiboynuzu pekmezi--yumurta--peynir--kuşburnu marmelatı--
ballı süt

İşe giderken 1 elma, 3 ceviz içi, 10 adet siyah üzüm kurusu, 3 kayısı, 3 incir kurusu

Öğlen muzlu--ballı--cevizli--tarçınlı karışım

Haftada 4 kere roka--tere--kıvırcık--turp--havuç--taze soğan--dereotu--maydonuz limonlu zeytinyağlı nar ekşili salata

Haftada 1 kere brokoli salatası
Haftada 1 kere kereviz salatası
Haftada 1 kere pırasa, 1 kere ıspanak, 1 kere bürüksel lahanası
Haftada 1 kere balık,
Haftada 1 kere bol kimyon--kekik--karabiberli tavuk ve kırmızı et
Her akşam 1 su bardağı taze sıkılmış portakal suyu
Bir akşam ayçekirdeği bir akşam yerfıstığı mutlaka
Her akşam keçiboynuzu kürü
Haftada 2 kere Sayın İbrahim Adnan Saraçoğlu Hocamızdan aldığımız bitkisel çay.

Umarım sizlere faydalı olur. Daha hamile kalamadım ama en azından İLAÇ kullanmadan doğal yollarla doktorların hiç yükselmez dedikleri sayısı yükselttik. Pes etmeyin ben yukarda yazdığım listeyi 3 aydır şaşmadan uyguladım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.Tez zamanda böyle güzel haberler vermeyi nasip etsin

X