Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

iyiyim canım sağolasın
hala adet olmadım cuma günü ilaç bitti bekliyom
canım sen o ilaçtan içtinmi bilgin varmı duphaston
bugün yarın olurum diye düşünüyom
sen nasılsın canım

bende iyiyim canım sağol.
duphaston kullandım evet ama ben geç adet oldum.ilaçtan 6-7 gün sonra oldum.sende 3-4 güne olursun herhalde.

yumurtlamadımmı ben ya offffffff

canım bence sen ateş tablonu yaparken bi yandanda doktora git yumurtlama takibi yaptır.böylece hangi ateşle çatladığını,çatlayıp çatlamadığını anlarsın ve ondan sonraki aylar ona göre davranırsın.banada sanki çatlamıyomuş gibi geldi.

canım bence sen ateş tablonu yaparken bi yandanda doktora git yumurtlama takibi yaptır.böylece hangi ateşle çatladığını,çatlayıp çatlamadığını anlarsın ve ondan sonraki aylar ona göre davranırsın.banada sanki çatlamıyomuş gibi geldi.

3 AY TAKİP YOK KUZU KENDİ HALİME BIRAKILDIM EŞİMİN İLAÇ TEDAVİSİ BİTENE KADAR BÖYLE DEVAM EDİCEK OVÜLASYON TESTİ YAPTIM 2.ÇİZGİDE ÇIKIYO BURAYA KOYMAYI BİLMİYOM YOKSA YORUM YAPMANIZ İÇİN KOYUCAM :gitme::gitme:

3 AY TAKİP YOK KUZU KENDİ HALİME BIRAKILDIM EŞİMİN İLAÇ TEDAVİSİ BİTENE KADAR BÖYLE DEVAM EDİCEK OVÜLASYON TESTİ YAPTIM 2.ÇİZGİDE ÇIKIYO BURAYA KOYMAYI BİLMİYOM YOKSA YORUM YAPMANIZ İÇİN KOYUCAM :gitme::gitme:

canım doktora gittiğin dönemde çatlıyomuydu peki?yada ateşin hep böylemi seyrediyo?yani normaldede pek yükselmiyosa böyle çatlıyodur seninkide.düşük ateşle hamile kalan çok var belki seninkide öyle olur.

canım doktora gittiğin dönemde çatlıyomuydu peki?yada ateşin hep böylemi seyrediyo?yani normaldede pek yükselmiyosa böyle çatlıyodur seninkide.düşük ateşle hamile kalan çok var belki seninkide öyle olur.

canım normalde en yüksek ateşim geçen ay 36.8 çıktı adetlerim 36.1 36.2 lerde olurdu sadece bu ay yüksek adet oldum kısmet nasip bakalım allahım ne gösterecek

slm kızlar ben bısı sorcam ben 25 gunde regl oluyorum ve yumurtam 18. gunde catlıyor.bu hamıle kalmama engel olurmu.lutfen cvp beklıyorum

canım kaç günde bir oluyorsun birde uzayan akıntın oldumu hiç
15 yada 16.gün gibi
umarım değerlendirmişindir
bugünde çalış bence
yarında daha çok yükselir ateşin eğer yumurtlama olduysa

32 günde bir oluyorum, 16. gün uzayan akıntım oldu. 15. ve 16. günlerde birlikte olduk.
yanına artı koyduklarım ilişki olan günler.
bugün 17. gün. geçen ay ovulasyon testinde 17. gün görmüştüm çift çizgiyi.

yorumladığın için teşekkür ederim :1hug:
bugün de çalış diyorsun yani :uhm:

X