Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet canım ya bu ay düşük ateşim bende anlamaım belirgin bir akıntı yaşamadım bekliycez bakalım ne çıkacak sonunda :)))

Canım neden bu kadar sürdü ki senin lekelenmen...Dr. hiç danışmadınmı...

2e3071 Ovulation Charts

GÜNAYDIN KIZLAR BENİM TABLO SAÇMALADI GALİBA

Canım ben senin tablona hiçbir zaman yorum yapamadım yine yapamayacağım...Senin tablon hep benim kafamı karıştırıyor...

hahahahaha welcome vallahi ya bu ne ya bende anlamadım aman kistim falan olmasında sağlık olsun napayım

dün ateşimi yanlış yazmışım 36.6 yazmıştım 36.5 miş meğersem uyku sersemi yanlış not almışım düzeltince bu tablo oldu

kızçem benim progestan biteli 3 gün oldu artık adet bekliyom bu tablodan heç bişi olmaz şaka gibi bi tablo hehehehehe

şimdi ateşim yarın çıkarsa 36.7 falan tablo gene değişecek bu sefer 21.gün olucak ovülasyon hehehehehehe

3 ay böyle içicem doktor kontrolü yok ilk ay bitti 2.aya giricez kısmetse bakalım ne olucak inş.bişeyler yoluna girer

2.gün…36.3…………..31 Tem….regl
3.gün…36.2…………..1 Ağustos….regl
4.gün…36.5…………..2 Ağustos….regl
5.gün…36.4…………..3 Ağustos….regl
6.gün…*****………….4 Ağustos….regl ölçemedim
7.gün…36.3…………..5 Ağustos
8.gün…*****…………..6 Ağustos ölçemedim
9.gün…*****…………..7 Ağustos ölçemedim
10.gün…*****…………..8 Ağustos ölçemedim/ çalışma***
11.gün…*****…………..9 Ağustos ölçemedim/ çatlatma iğnesi
12.gün…36,4…………..10 Ağustos çalışma***
13.gün…36,5…………..11 Ağustos--- 1 saat geç ölçüldü
14.gün…36,5…………..12 Ağustos çalışma***
15.gün…36,9…………..13 Ağustos
16.gün…36,6…………..14 Ağustos çalışma ***
17.gün…36,9…………..15 Ağustos çalışma***
18.gün…36,9…………..16 Ağustos
19.gün…37,0…………..17 Ağustos
20.gün…36,7…………..18 Ağustos
21.gün…36,9…………..19 Ağustos
22.gün…37,0…………..20 Ağustos
23.gün…36,7…………..21 Ağustos
:ecrin_bebek:

30368d Ovulation Charts
selam kızlarr.. ateşim düştü henüz erken değilmi yaa.. daha adetime 7 gün var. demekki kademeli düşecek yada sonra yine yükselicek benneyaptımki

dur bakalım daha erken
belki yerleşme düşüşüdür

haaa bu arada sahurdan sonra 5:10 gibi yattım ama uyuyamadım 6:20 di hala uyanıktım bu ölçtüğüm değer hergün aynı saatte ölçtüğüm 7:15 teki değer yani 3 saat uyumadan ölçmek zorunda kaldım yaklaşık 3 saat sonrası 9:30 a denk geliyordu ve ben 8:45te tekrar ölçtüm 36,8 di ateşim. hayırlısı bakalım.. bu arada dün ben idrar testi yaptım içimi rahatlatmak için.tabiki negatif çıktı..

oy oy oyyy ne kadar güzel bi tablo sırnaşık şey 17. günden itibaren bariz bi yükselme var ve bu ateş askıda kalmış umarım devamıda bu şekilde olurda müjdeli haberleri alırız.

oy oy oyyy ne kadar güzel bi tablo sırnaşık şey 17. günden itibaren bariz bi yükselme var ve bu ateş askıda kalmış umarım devamıda bu şekilde olurda müjdeli haberleri alırız.

sagol canimya,,,ama dun gece ve bugun kahverengi akintim geldi,daha reglim biteli 9 gun oldu,,,neyse gorecez bakalim,,,,

cokta dusmemis...ama sen adet tarihini catlatma ignesinden sonra 15.gun olrak hesapla,igne oldugun icin degisir gunun,,,yani 13 olmus igne olali...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…