Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kıslar gunaydınn benım 8 yumartam oluşmuşş bızde tupe geçmeye karar verdikk adanaya gıdıoruz annemlerde net yokk ama cafeden girebılırsem yazarım gelişmelerii hepınızın dualarına ıhtıyacım var hepınızı cook optumm gıtmeden habr vereyım dedım öptümmm

Güzel haberler verirsin inşallah. Hayırlı yolculuklar

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Günaydın hatunlar...Nasılsınız... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Benim bu sabah ilk defa midem bulandı kızlar ya...Vallah çıkartmak istedim ama yapamadım...Ay ne kadar zor bişey bu mide bulantısı...Yattım uyumaya çalıştım ve uyumuşum şimdi kalktım...

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Günaydın hatunlar...Nasılsınız... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Benim bu sabah ilk defa midem bulandı kızlar ya...Vallah çıkartmak istedim ama yapamadım...Ay ne kadar zor bişey bu mide bulantısı...Yattım uyumaya çalıştım ve uyumuşum şimdi kalktım...
daha dur tatlım yolun çok başındasın...inşallah en kötü günün böyle olur

anladım canım allah sabır versin öyleside zor.her seferinde hamile kaldım diye sevinirken kaybetmek de acı.gerçi bende bir kere bile kalamadım oda kötü.en azından normal yolla kalabiliyorum deseydim bari.bu şekilde hiç olmayacak gibi geliyor.
senin Allahtan daha çok olmamış canım 3 sene bişey değil bide yaşın genç.ben senin yaşında olabilmek için neler vermezdim şimdi.hiçbirşey için geç değil derdim ama bunu şimdi anlayamazsın anca benim yaşıma gelmen lazım.Allah korusun tabi inşallah benim yaşıma gelene kadar 2 tane çocuğun olur.
bide ben rahatlamak için bebeğime bişeyler yazıyorum tavsiye ederim.ajandaya tarihleri yazıyorum ama sadece yazmak istediğim zamanlarda yazıyorum hergün değil.içimi döküyorum ona.çünkü bazen öyle bi an geliyoki beni eşim hatta annem bile anlamıyo.kimseye derdimi acılarımı anlatamıyorum.ve o sayfalara yazıp ağlayınca biraz açılıyorum.istersen sende dene.
keçiboynuzu kürünü ne kadar zaman düzenli kullandın?havuç suyunuda?bol bol kuru incir,siyah üzüm,fındık fıstık yedir.bide keçiboynuzunu yapmak zor geliyosa pekmezini al yesin hergün oda faydalı.ama düzenli kullansın bunları bi kullanıp bi bırakınca olmaz.

inş. sende bir anne olacaksın inanıyorum buna daha sende gençsin teyzem 30 yaşında kuzenimi doğdu yine isitiyor olur inş. pekmezinide aldımfındık fıstık siyah üzüm bile yedirdim olmuyo düzenli kullandı olmadı ne yaplım kısmet değilmiş

selam kızlar nasılsınız hilalcım ben buay salladıgım için ne zaman yumurtladım pek takip etmedim fazlada ilişki olmadı sayılı yani oyüzden günümü tam bilemiyorum 23 olarak yazarmısın canım öpüyorum ..

tamam melekcim yazarım tatlım bende öptüm

sevgili biozard ve hilal canımsınız ya gözlerim dolu dolu oldu okurken zaten ağlamaklıyım 2 gündür
herkesin derdi kendine büyüktür sizi anlıyorum
sevgili biozaard herkes sana dua ediyorum dediğinde üzülüyorsun çünkü yarını kanatıyorlar demi
belki okumuşsunuzdur benim 3 yaşında bir oğlum var ve hala yürümüyor konuşmuyor yani ağır olmasada nörolojik problemlerimiz var hergün fizik tedaviye gidiyor hatta şimdi babasıyla havuza gitti kaslarını güçlendirmek için
ve ben bana sana çok dua ediyoruz işte falancanım çocuğunu bir görsen tıpış tıpış yürüyor Allah sizede nasip etsin dendiğinde çıldırıyorum
Biozard ben aylarca dedimki Allahım öyle bir yerde yaşayımki hiç insan olmasın
insanın canını en çokta insan yakıyor
çok meraklı ve karşındakine hemen acıyabilen yazıkkkkk kelimesini çok rahat konduran bir milletiz
ve bundan dolayı terapiye gidiyorum
yoksa çıldırıyordum

Allah şifa versin gülüm inş. güzel olucak herşey kardeş gelicek oğluşuna en kısa zamanda

Hilalcim senin yapacağın tek şey umutlu ve sabırlı olmak tüp bebeği dene Mikroenjeksiyon yönteminde en iyi spermler seçilip döllenme sağlanıyor inşallah herşey çok ama çok güzel olacak merak etme

inş. özlemcim ya valla ne bileyim eşimden dolayı hiç ümidim yok gibi :KK43:

kıslar gunaydınn benım 8 yumartam oluşmuşş bızde tupe geçmeye karar verdikk adanaya gıdıoruz annemlerde net yokk ama cafeden girebılırsem yazarım gelişmelerii hepınızın dualarına ıhtıyacım var hepınızı cook optumm gıtmeden habr vereyım dedım öptümmm

hadi hayırlı olsun ttlım çok sevindim güzel haberlerle gelirsin inş.

günaydın canım hadi hayırlı olsun :)

kızlar iyi akşamlar...annemin isteği üzerine bugün bir köye gittik...çok ihlaslı bir dede varmış orada...annem dedi gidelim duasını alalım...neyse gittik...eşim ben ve annem...konuştuf amca 84 yaşında..ama o kadar güzel yüzlü bir dedeki anlatamam...bu arada dede eşime dediki kızının adı ne...benim ağzım açık kaldı...kızımız olduğunu nerden bildi...neyse annem dedi dede buna dua et çocuk istiyolar olmuyor dedi...dede demesin mi şimdiye kadar ne durdunuz peki diye...yıllarca benim istemediğimide bildi...dedi elbet olacam ama 1 ay boyunca tövbe istiğfar getireceksin ve 1 ayın sonunda allah belirti verecek sana dedi...yani gebe kalacaksın dedi...inşallah...valla dedenin söylediğine göre 10-15 yıldır çocuğu olmayanlar gelir onlara dua ederim giderler sonra çocukları oldu hepsinin dedi...çok umutlandım bakalım

hadi bakalım hayırlısı duruşahçım inşallah dualarınız kabul olur.

daha dur tatlım yolun çok başındasın...inşallah en kötü günün böyle olur

İnşallah canım öyle olur...Bebek oluncada bişey yapamıyorsun tabi...Dayan çubuk krakere...
Seninde bu ay ateşin maşallah canım yaa...Vallah yorum yapamıyorum kusura bakma...

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

çiğdem_55..................23 ağustos..............(ateş ölçme)
aabeyazmelek.............23 ağustos
g.erkl..........................25 ağustos..............(klomen)
Özlemyalcinkaya.........26 ağustos
enteresan....................28 ağustos............(ateş ölçme)
mirage1983.................29 ağustos
karats.........................31 ağustos.............(ateş ölçme)
estalra.........................3 eylül
Hilal24........................6 eylül
busecan35..................6 eylül....................(ateş ölçme)
duruşah......................10 eylül..................(ateş ölçme)
lightlife........................30 ağustos............(ateş ölçme)
ronya...........................?

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............:hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016..........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay.................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
gözdeatı................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:
erkaymak................:hooray::CüvCüv:

TEMMUZ AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:
denizxx..................:hooray::CüvCüv:

AĞUSTOS AYININ HAMİLELERİ :CüvCüv:

Ramazan ayı bereketiyle gel göbişimize :emir_bebek:,

WELCOME..............:hooray: :CüvCüv:

Son düzenleme:
hilalcım 23 agustos ayı yazıcaktın 23 eylül degil tamammı canım..
geçmiş olsun welcome belirtilerin erken başlamış
duruşah inşallah duası kabul olur hamile haberini alırız..
umutcum canım hayırlı olsun tedavin inşallah bebeginle birlikte dönersin ailenin yanından ..
kızlar inşallah hepinizinb yüzü güler hamile kalırısınız hayırlı zamanda...

canım Allah yardımcınız olsun inş.güzel haberlerini alırız en yakın zamanda dualarım seninle...

1.gün...........31 temm ..........37.1 regl
2gün............1 ..ağust ..........37.0 regl
3gün............2 ...ağust .........36.7 regl (bitti)
4gün............3 ağust............ 36.8 çalışma
5gün............4 ağust............ 36.7 çalışma
6.gün...........5 ağst...............36.9
7.gün...........6 ağst...............36.8 çalışma
8.gün...........7 ağst...............36.8
9.gün...........8 ağust.............36.8
10.gün.........9 ağust.............36.9 çalışma
11.gün.........10ağst..............36.8
12.gün.........11ağst..............36.9çalışma
13.gün.........12ağst..............37.0
14.gün.........13ağst..............37.2 çalışma.. ( 2saat geç ölçüldü
15.gün.........14ağst..............37.1 (geç ölçüldü)
16gün..........15ağst..............37.1
17.gün.........16ağst............,,36.7
18.gün.........17ağst..............- - -
19.gün……..18.ağst………37.0
20.gün…….19ağst……….37.2çalışma geç ölçüldü 1saat
21.gün…….20ağst……….37.1
slm kızlar

karats canım 11 yada 12.gün olabilir gibi
welcome canım eee artık bebiş kendini yavaş yavaş belli edicek
olcak artık annesi çekicen sıkıntı
umut canım tedavin hayırlı uğurlu olsun bebişlerin göbüşüne konsun
duruşah,melek,özlem,busecan,hilal,biozard ve tüm arkadaşlar hepinizi kocaman opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
ayyy kızlar bu arada ben nevetnayı çok özledim gel artık nolur yaaaa :çok üzgünüm:

X