Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kaçıncı gündesin zeynepçim ateş süper inşallah sonucunda süper bebişler olur canım

5. gün embriyosu 1 tane kondu pazartesi transferim vardı işte o günü sayarsak bugün 5. gün
sabah idrarıyla evde test yaptım çookkk dikkatli bakınca ikinci çizgiyi gördüm ama eşim göremedi yarın tekrar yapıcam

sagol canim ,,ben hep erken regl olurum ,adetimde 10 gun surer ,bende biter bitmez bir hafta gun asiri calisma yapmaya gayret ediyorum,ama dun kendimi cok zorladim,boyle makina gibi hissediyom kendimi,,,ufff

ya kızlar şimdi ben 9 ağustosta leke gördüm...10-11 bişey yok...12 ağustosta lekem çoğaldı...şimdi benim 1.günüm 9umu yoksa 12simi...

inşallah zeynep inşallah hayırlı haberlerini alırız
sagol canim ,,ben hep erken regl olurum ,adetimde 10 gun surer ,bende biter bitmez bir hafta gun asiri calisma yapmaya gayret ediyorum,ama dun kendimi cok zorladim,boyle makina gibi hissediyom kendimi,,,ufff
öyle oluyor ne yaparsın takma sen devam
inşaallah dediğiniz gibi olur
şu sıcaklar etkilemez değilmi insan vücudunu

en fazla bir derece etkiler

kaçıncı gündesin zeynepçim ateş süper inşallah sonucunda süper bebişler olur canım
loveli bal polen karışımı ile ilgili gram kilo miktar hiç bir şey yazmamışsın rica etsem
detaylı yazabilirmisin bende başlayayım birde hangi gün reglin 1.günümü başlanacak

ya kızlar şimdi ben 9 ağustosta leke gördüm...10-11 bişey yok...12 ağustosta lekem çoğaldı...şimdi benim 1.günüm 9umu yoksa 12simi...

aslinda durusahcim bunun kararini sen daha iyi verebilirsin,cunku adet periyodunu sen daha iyi biliyorsun,,benimde hep senin gibi olur mesela gecen bende leke gordum 2 gun gelmedi sonra yine lekelendim ve devam etti,ben o zaman ikincisini baz almistim cunku diger adetim biteli ancak 15 gun olmustu

Merhaba kızlar...Nasılsınız...Duruşah canım senin durumun nasıl...

loveli bal polen karışımı ile ilgili gram kilo miktar hiç bir şey yazmamışsın rica etsem
detaylı yazabilirmisin bende başlayayım birde hangi gün reglin 1.günümü başlanacak
canım git 1 kilo bal al...bir miktarda polen...sonra bunları sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı bal 1 tatlı kaşığı polen olacak şekilde yut...zorlanırsan suyla birlikte alabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…