Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

2.gün…36.3…………..31 Tem….regl
3.gün…36.2…………..1 Ağustos….regl
4.gün…36.5…………..2 Ağustos….regl
5.gün…36.4…………..3 Ağustos….regl
6.gün…*****………….4 Ağustos….regl ölçemedim
7.gün…36.3…………..5 Ağustos
8.gün…*****…………..6 Ağustos ölçemedim
9.gün…*****…………..7 Ağustos ölçemedim
10.gün…*****…………..8 Ağustos ölçemedim/ çalışma***
11.gün…*****…………..9 Ağustos ölçemedim
:ecrin_bebek:

bende yumurta takibine başladım ronya.. birazdan doktora gidicem.. doktor yumurtalara bakıp yumurta oluşup oluşmadığını gelişip gelişmediğini çatlayıp çatlamadığını takip edip çatlamazsa çatlatma iğnesi verip ilişki önereceğini söyledi.. geçen hafta ilk defa klomen aldım hayırlısı olsun bakalım..

hayırlısı olsun canım
ben aslında yumurtanın çatladığı anladıklarını biliyorum ama mesela diyelim bir hafta içinde çatlama oldu onu anlarlarmı onu merak ediyom ben cumartesi günü yumurtllama akıntısını gördüm dünde yumurtlama olmuştur diye düşünüyom doktora salı günü gitcem acaba anlaşılırmı kafamçokkarıştı

eğer sürekli takip ediliyorsan doktor anlar canım bence.. yumurta takibine yenimi başladın sen? yani geçen aylarda yaptırmışmıydın yoksa benim gibi ilk ayınmı? çatlatma iğnesi de verecekmi?

eğer sürekli takip ediliyorsan doktor anlar canım bence.. yumurta takibine yenimi başladın sen? yani geçen aylarda yaptırmışmıydın yoksa benim gibi ilk ayınmı? çatlatma iğnesi de verecekmi?

canım yok ben yarın gidicem doktora nasıl bir tedavi yöntemi uygulucak onu bile bilmiyorum
bakalım bir gideyim burdan yazarım

Evet akıntı başladı 2 gün falan oldu :) İnşallah dediğin gibidir. Biz tam gaz çalışalım en iyisi :) Teşekkür ederim

canım ekadomda hüseyin ceyberi var onu gidicem daha önce hiç gitmedim ama iyi doktor olduğunu söylüyor gidenler
senin gittğin bir varmı

ewt bende duydum onu da eşim erkek dr istemiyo sinir ediyo asıl erkekler daha ii bu işte

bende meltem yönter e gittim ilkinde çok ilgiliydi ikincisinde baştan savma baktı gitmiyorum kaç aydır dr felan

Ronyacım yumurtanın çatlayıp çatlamadığını tabiki anlar doktorun,rahimde de değişiklikler oluyor,bu değişişmlere göre sana birşeyler söyler,sen merak etme anlat durumunu ,çok uzun sürüyor yaa bekle bekle nereye kadar :)

Busecan ben mi sana o gün ovulasyon olmuş dedim dedim ,hatırlayamadım valla tablona bakarak söylüorum bugünküleri,karıştırmış olabilirim arada girip bakıorum ya :)

Mrb kızlar 2 yıllık evliyim ve bizde 2 aydır bebek içn çalışmalara başladık
geçen ay tutmadı haliyle bu ayda devam
regl tahmini 23-25 ağustosta gelicek ve ben şu ateş ölçme yöntemin merak ediyorum tam nasıl oluyo en yüksek şansımızın olduğu derece nedir
bende ölçüyorum ve şimdiye kadar ölçtüğüm en yüksek derece 35,7 çıktı dün akşam ne anlama geliyor bunlar brz bilgi verirmisiniz banada.
Sabah yataktan kalmadan ölçüyorum her sabah

tabloma baktınmı benim loveli söyledi 16. gün diye yumurtlama günü zaten çalışmalarımızda öyle oldu ben tekrar ekliyim benim adet 29. gün mutlaka gelir dr ilaç verdiği için ama ateşime göre loveli 30. güne yanı 11 ağustosa bekle dedi inş gelmezde hayırlısı ise

Temmuz
13 temmuz 1. gün 36,4 regl
14 temmuz 2. gün 36,5 regl
15 temmuz 3. gün 36,5 regl
16 temmuz 4. gün 36,4 regl
17 temmuz 5. gün 36,3
18 temmuz 6. gün 36,2 çalışma
19 temmuz 7. gün 36,2
20 temmuz 8. gün 36,2
21 temmuz 9. gün 36,4 çalışma
22 temmuz 10. gün 36,2
23 temmuz 11. gün 36,4 çalışma
24 temmuz 12. gün 36,5
25 temmuz 13. gün 36,4 çalışma
26 temmuz 14. gün 36,4
27 temmuz 15. gün 36,4
28 temmuz 16. gün 36,2 çalışma
29 temmuz 17. gün 36,3 çalışma
30 temmuz 18. gün 36,5

31 temmuz 19. gün 36,8 çalışma
01 ağustos 20. gün 36,8
02 ağustos 21. gün 36,8
03 ağustos 22. gün 36,7 çalışma
04 ağustos 23. gün 36,8
05 ağustos 24. gün 36,8
06 ağustos 25. gün 36,9
07 ağustos 26. gün 37,0
08 ağustos 27. gün 36,9
09 ağustos 28. gün 36,7

sence kaçıncı gün olmuş ki allah allah o zaman yanlış zamanda mı çalıştımmm :gitme:

yoo çalışmalarında sorun yok bence 18.gün ben öyle söylemişimdir sana daha öncede o zaman. yani bence günün bugün değil

yoo çalışmalarında sorun yok bence 18.gün ben öyle söylemişimdir sana daha öncede o zaman. yani bence günün bugün değil

18 mi 16. gün yanlışmı ay hep kafam karışıyo kafamçokkarıştı e 18. gün çalışma yok kii

JULİA grafikte 17. gün çekmiş çizgiyi 10 ağustos diyo regl için
2f8fa2 Ovulation Charts
ama ben grafiğde inanmıyorum sizler daha sağlamsınız grafik geçen ay bilemedi mesela regl erken oldu 16 temmuzdu ona göre ben 13 temmuzda oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…