Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

duruşah dpo sayma özellği VIP üyelerde var ,bazılarımız geçici VIP üye olabiliyoruz ,o önemli değil zaten saymasa da olur,sen biliorsun ne de olsa.

Lightlife tablonun yanında sharing yazan yerden home page set up a gir orda tablonu görüp save de ve üstte çıkan linki gir o zaman tablonu görebiliriz,ayrıca sende şuan çizgi olamaz daha ovulasyon olmadı ki ondan sonra çekecek.

2f8fa2 Ovulation Charts

sanırım lovelicim garfikte 17. gün çatlamış çatlayan günü gösteriyor çünki

julıacım sende yorum yaparmısın opuyorumnanaktan

evet ya hiç düşünemedim...çok tşk ederim tatlım...sizler bu kadar yardımcı oluyosunuzya bizlere rabbim gönlünüzde ne varsa size onu nasip etsin

Duruşah, julia merhaba kızlar nasılsınız. Bu sabah kanda gebelik testi yaptırdım ve malesef sonuç negatif. Doktor hormon testleri yaptı başka çünkü bugün 37.gün ve ben hala regl olmadım. Sizede haber vereyim istedim.

aaaa ben çok ümitliydim senden yaaa...neyse üzülmek yok ama değilmi...yola devammm

şaşırdım valla ne oldu kiii acaba

walla bende anlayamadım ben 40 yaşındayım ve ilk defa böyle bir şey yaşıyorum. klomenden başka ilaç kullanmadım. birde 3 haftadır hayıt içiyorum başkada hiç bir şey içmedim. hala ateşim 36,4 iki gündür kahverengi lekelenmeler oluyor ama adet sökülmedi henüz. hormon testleri filan yaptılar hastanede birde rahim duvarına bakılması lazım dediler ultrasyon ile. bende hormon sonuçlarını alıp kendi doktoruma gidicem.

aaaa ben çok ümitliydim senden yaaa...neyse üzülmek yok ama değilmi...yola devammm

üzülme elbette yok duruşah ne yapalım kader

julıacım sende yorum yaparmısın opuyorumnanaktan

busecim senin çizgi doğru yerde ateşin gayet iyi beklemedesin artık son iki güne kadar bişey söylemeye gerek yok bence,bekleyeceksin :)

Fatoşcum hayırlısı olsun genelde böyle olduğu ayın ertesinde gebelik gelir,benim oğlumda ilça kullanmadığım halde böyle olmuştu günüm geçmişti ama adet olmamıştım sonra lekelenme başlamıştı ve adet de normalden farklı gelmişti sonraki ay da oğlum geldii :) hayırlısı olsun inşallah

tşk ederim cnm loveli ve sen hakkınızı helal edinn

kizlar merhaba,benim koyu kahve akintim basladi aksam itibariyle,yarina da kanamam baslar,,,,anliyamadim ben bugun atesim sabah 36,8 di,,simdi olctum 37 cikiyo,galiba ben yuksek atesle regl oluyom,yada sabah duscek birden atesim,,,bilginize....ha bugun idrar testide yapmistim,negatif ,,,,

hayırlısı olsun bi tanem...üzülmek yok yola devammmm

hayırlısı olsun bi tanem...üzülmek yok yola devammmm

yok canim nedense bu ay pek rahatim ben,uzulmedim nedense,,,ama bu ates olayini cozemedim,neden dusmedi ya,onu anlamadim bi yanlismi yaptim acaba,,,,klomene ara vercem ama,ramazana giriyoruz,ben simdi 10 regli olurum,dogal biseyler denesem diyom,incir falan,,,nasil yapiliyo onlar biliyonmu,yumurta gelistirmek icin falan

bak atlım bal+tarçın+çrekotu karışımını yap bu ay doğal olsun...önümüzdeki ay bende onu deneyeceğim...2 yemek kaşığı bal 1 tatlı kaşığı tarçın 1 tatlı kaşığı ezilmiş çörekotu...bu karışımı günlük yapıp o gün içinde tüketeceksin canım...adetinin 2.günü başla 12 gün kullan...10 günde kullananlar varmış...eğer adet olursam ki inşallah olmam bende bu karışımı yapacağım

bal çörek otu benim midemi mahfetti
ben bal polen yedim 2.ayımda hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…