Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sende işe yararsa bende yapayım..ama benim çatlayanlarım çatladı zaten...diğer ay yaparım artık

senin yumurtaları gösterip kıskandırıcam zati yoksa çatlamaz zaar :))) dicemki duruşaın yumoşlara bak ne güzeller hepside tam babylik çatlamışlar alsanaalsanasmile :roflol: o da kıskançlığından çatlıcak :jeyyar: eğer olmazsa önümüzdeki ayda sen de benimkilerle kıskandırırsın :roflol: böyle böyle çatlatıcaz ve nur topu gibi babyler gelicek :1closedeyes: napalım şeker başka seçenek bırakmadılar :roflol:

valla öyle...çözüm yolu aramaktan bir hal olduk

juliacim bilmiyorum artik , sürekli bir tansiyon düsüklügü halsizlik var..belki baska sebebide vardir, eksikmi besleniyorum acabaaabilmiyorumkismile..kismet :)

buna göre ayın 12sindemi regl olacağım yaniii...

16. günün üstüne 14 koy,hangi güne denk gelior bilmiorum hem neden olacağım diyorsun olmayacam test yapacam de :)

Tamam canım sağol...Sen nasılsın...Geçende ikizlerin anne karnındaki rahatlıklarını yazmışsın çok rahat olacaklar herhalde...

Saol canım ben de iyiym çok şükür atlattım galiba bulantıları inşallaahhh :) midem yanıor kaynıor ama idare ediorum onu,beni de rahat ettirsinler de daha ne isterim :)

ya benim simdi biraz lekelenmem oldu,,,bide acaip bi kasinti var vajinamda 4 gundur,mantar galiba,,,atesim ayni ,ama bu leke beni kesti,pes ettim umit etmekten,seninde bu ikinci gebeligin sanirim,bende ikincisi icin ugrasiyorum 1 senedir

lekelenme öenmli değil çoğu gebelikte yaşanıor Emel de yaşamıştı bunu galiba ama hamile kaldı.benim ikinci gebelik ilkinde ben 1.5 sene beklemiştim her iki hamileliğimde de klomenle oldu,bu sefer 5 ay bekledim baktım olmuor yine doktora gittim klomen istedim oldu çok şükür :)

İkincisi bence çatladı senin yoksa ateşin hemen yükselmezdi,kaçırmadın yani bişey benim de 3 yumurtam vardı tablomda belirgin bir şekilde diğerlerinin çatladığı belliydi ama ben doktroun sözüne göre baz almıştım tablomu ,yani ai ateş yanıltmaz pek.çalışma artık sizin isteğinize kalmış ama döllenme için gerek yok bence.

julia ,lekelerim biraz azaldi sanki,ama benim genelde lekelenmeyle baslar reglim,sabahta atesim yuksek cikarsa umitvar olabilirim sanirim,,,ama hic hamilelik belirtisi hissetmiyorum

günaydın kızlar yorumlarınız için teşekkür ederim

Temmuz
13 temmuz 1. gün 36,4 regl
14 temmuz 2. gün 36,5 regl
15 temmuz 3. gün 36,5 regl
16 temmuz 4. gün 36,4 regl
17 temmuz 5. gün 36,3
18 temmuz 6. gün 36,2 çalışma
19 temmuz 7. gün 36,2
20 temmuz 8. gün 36,2
21 temmuz 9. gün 36,4 çalışma
22 temmuz 10. gün 36,2
23 temmuz 11. gün 36,4 çalışma
24 temmuz 12. gün 36,5
25 temmuz 13. gün 36,4 çalışma
26 temmuz 14. gün 36,4
27 temmuz 15. gün 36,4
28 temmuz 16. gün 36,2 çalışma
29 temmuz 17. gün 36,3 çalışma
30 temmuz 18. gün 36,5
31 temmuz 19. gün 36,8 çalışma
01 ağustos 20. gün 36,8
02 ağustos 21. gün 36,8

günaydın kızlarrr...ya bugün sabah kalktığımda ateşimi ölçtüm 36.6 çıktı.
düştüğünü görünce tekrar ölçtüm 36.8 çıktı
5 dk sonra hiç yataktan çıkmadan tekrar ölçtüm yine 36.8
şimdi ben hangisini yazayım dersiniz

bence iki kere 36,8 cikmis onu yaz,,,,kacinci gunundeydin canim

loveli bir yorum yaparmısın tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…