Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ben burdayım aabeyazmelek İnşalllah güzelim hamişsem herkese umut ve uğur olurum inşallah........

22 kasım adetin 1günü:::::::::::::: 36.2
23 kasım adetin 2 günü::::::::::::: 36.2
24 kasım adetin 3 günü::::::::::::::36.2
25 kasım adetin 4 günü::::::::::::::36.1
26 kasım 5 gün::::::::::::::::36.1
27 kasım 6 gün::::::::::::::::36.1
28 kasım 7 gün::::::::::::::::36.2
29 kasım 8 gün::::::::::::::::uyumuşum
30 kasım 9 gün::::::::::::::::36.0
1aralık 10gün:::::::::::::::.36.0
2aralık 11gün::::::::::::::::36.1
3aralık 12gün :::::::::::::::36.1
4 aralık 13gün::::::::::::::::36.1
5 aralık 14gün::::::::::::::::36.2
6aralık 15gün::::::::::::::::36.2
7aralık 16gün::::::::::::::::36.4
kızlar tablom nasıl bir fikri olan varmı:uhm:

ben yazarken tablonu eklemişsin bir inceliyim bence bir bugün iyi dün çalıştınmı inşallah tutacak b ay senden umutluyum..Bak hep eskiler hamiş kalmaya başladı bizler de kalacağız inşallah.......

bayramda bana da soracaklar şimdi daha bişey yokmu valla dün eltimle görümceme adetliyim dedim hep korunmayı tam bırakmadığımı biliyorlar....

inşallah canım ya bakalım dün çalışmadım eşim nöbetçiydi boşver ya takma onları sen alışıcaz dedgin gibi göbişli olacagımız zamanı düşün...

Eğer aabeyazmelek ben hamişsem inan yumurtlama önemli değil çünkü yumurtlama olduğum zamanlar hiç çalışmadım koca 1 hafta
Allahın takdiri herşey...

aabazmelek hoşgeldin canım. Tablona göre 10. gün yumurtlamış olabilirsin tatlım, çalışmaları sıkı tuttun mu bu ay, devam et bırakma sakın. Öpüyorum canım.

Ceylaaaan, canım ay çok meraklandım ben ya nasıl haberdar olacağız senden? Yarın nete giremem ben kurbanla uğraşacağız. Sen de istanbul yolunda olacaksın değil mi? Eşinden gizli bir test yapsana ya, ama idrarını 3-4 saat tut. Merak ederim ben yaaaaa.

:))))))))) birazdan çıkacağım kızlar hepinizi ayrı ayrı öpüyorum İnşallah güzel haberlerle gelirim tekrardan..

Ceylaaaan, canım ay çok meraklandım ben ya nasıl haberdar olacağız senden? Yarın nete giremem ben kurbanla uğraşacağız. Sen de istanbul yolunda olacaksın değil mi? Eşinden gizli bir test yapsana ya, ama idrarını 3-4 saat tut. Merak ederim ben yaaaaa.

Evde internetim yok bitanem testimde bürodan bi çıkalım test alıyım Allahın izniyle Haber veririm İnşallah olmazsa yarın geçte olsa mesaj atarım annemlerden..Negatif çıkacak yine içim bir taraftan pırpır bir taraftan umutsuz......

inşallah canım, ben de öpüyorum seni, hayırlı bayramlar. İyi yoculuklar şimdiden.

aabazmelek hoşgeldin canım. Tablona göre 10. gün yumurtlamış olabilirsin tatlım, çalışmaları sıkı tuttun mu bu ay, devam et bırakma sakın. Öpüyorum canım.

valla canım pek dikkat etmedim yumurtan çatladı çatlamadımı bilemedim hep düşükte gitti bugun yüksek çıktı bende seni öptüm Şenizsaol canım...a.s.

:))))))))) birazdan çıkacağım kızlar hepinizi ayrı ayrı öpüyorum İnşallah güzel haberlerle gelirim tekrardan..

bende kocaman öptüm Şenizseni iyi yolculuklar sagsalim git gel güzel haberlerle :Saruboceq:

Benimle tek yürek olduğunuz için saolun Allah umarım sizi üzmem negatif haberimle...
İyi ki varsınız......

X