Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Günaydın hatunlar... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Bugün ateşim düşük çıkınca 9una çekilmiş olan çizgi kayboldu...

2d6ba9 Ovulation Charts

Fatoş sabah ilk idrarla yapmalısın testi gün içinde yapılan testler yanıltır seni,gün içinde yediklerimiz ve içtiklerimiz idrarı değiştirir testler de o kadar hassas değil zaten çıkmaz sonuç,sen sabah ilk idrarınla yapmalıydın testini.

Ayrıca sen de yazmışsın senin günün bugün değil her ay değişik günlerde yumurtlamışsın bu ay da 30. gün olacak diye kesinlik yok görüntü senin gününün geçtiğini gösteriyor bence yarın sabah ilk idrarla yap çıkarsa eğer kanda baktır hemen.

juliacım. aslında bugüne kadar regl olmam lazımdı. testi sabah ilk idrarla yapmam gerektiğini biliyorum ama dayanamadım akşam yaptım. bugünde olmazsam yarın yapıcam.

Welcomecım senin için erken daha zaten,sen artık kendini tanımışsındır,bugünlerde gün aşırı canınız da isteye isteye çalışın kaçırmamış olursunuz hem :)

Welcomecım senin için erken daha zaten,sen artık kendini tanımışsındır,bugünlerde gün aşırı canınız da isteye isteye çalışın kaçırmamış olursunuz hem :)

Ewet canım 15inden sonra benimki çizgiyi çekiyor...Dün çekince çizgiyi şaşırdım...Zaten keyfe keder çalışıyoruz...Bana kalsa 1 hafta olmasa olmasın çünkü havalar çok sıcak ama eşim sağ olsun 1 boş geçtimi 2. kaçırmıyor... :kedi: :eek:

X