Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

allah duysun ağzından canım inşallah o haberi verebilirim size.

valla ben hastayım canım pazartesi kısmetse taşınıcam canım hadi hayırlısı inşallahbuay olur ..

Allah razı olsun melekcim darısı başımıza inşallah :) Allah yardımcın olsun

amin canım sagol..

fotoş ve heoz ateşleriniz süper gidiyor heoz adetine kaçgün kala düşüyor ben senden ümitliyim valla hadi hayırlısı :Saruboceq:

juliacım valla hamile kalan burda kalmıyor istinasalar var tabi ama yok bende görmedim bayadır dolunay neerdesin kız kaçak

cnm geçen ay ovülasyon olmadı önceki ayda luteal faz defektinden yani progestron yetmezliğinden 9. gün olmuştum dpo da
bu ay progestron takviyesi kullandım o yüzden hiç bilmiyorum kaç gün sonra düşüyor ama dr pazartesi kan tahlili istedi ilaç bitince 3 gün içinde olmazsan hemen kan ver dedi ilacımda dün bitti yani kritik bir dönemdeyim inş. hüsranla bitmez

Özlemcim inşallah senden de güzel haberler alırız bu ay sürpriz olur :)))
juliacım kısmet bakalım birazda takmayalım bakalım ne olacak 11 ay taktık olmadı :)) olmazsada eylüle gidip alacağız inşallah teyzesi heheheh ben ikizlerimiz için seni tebrik etmiştim ama sanırım msjlar silinmiş bende giremedim şimdi farkettim çok tebrik ediyorum kızlarımız için seni annesi benim tek hayalim ikiz kızlarımın olması

Son düzenleme:
kızlar bişey sormuştum ama kimse cvp vermedi bilen yokmu?ff de çizgiyi kendin nasıl çekiyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…