Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Canım çok saol güzel dileklerin için sen de kısa zamanda tekrar anne olasın inşallah doya doya :)

Heozcum ben şöyle farklılık yaşadım ben diğer aylarda parmakla kontrol etmiştim adetime yakın bir yumuşama oluyordu ama kuruydu yani rahim ağzı açılıordu hamileliğimde ise kremsi akıntı hep vardı ve son bir hafta iyice kapandı parmağımı ilerletemedim engel vardı.rahim ağzı kapanmıştı.

Bu arada ateşin maşallah çok iyi senden haber bekliorum merakla :)

canım ben 5 ay boyunca o günlerde full çalıştım sonrasını öncesini bile kaçırmadık ama olmadı anca klomenle hamile kaldım.Nasip işte olacaksa tek seferle bile oluyor.

Maşallah Allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin inşallah :)

Fatoşcum bence ateşin maşallah maşallah çok iyi :)son iki gün test için haberlerinizi merakla okuyacağım hadi artık bebk var diyiinnn:)
allah duysun ağzından canım inşallah o haberi verebilirim size.

özlem,melek canlarım nasılsınız durumlar nasıl
Melek taşındınmı en son toparlanıyodun
Özlemcim arkadaşına hayırlı uğurlu olsun darısı bizlere olsun bitanem sen naptın yumurtladınmı canişkom
bana gelince az evvel ovulasyon testi yaptım sanırım pozitif.iki çizgide nerdeyse aynı koyuluktaydı bugün sat 24.gün yine herzamanki gibi geç yumurtlucam sanırım.
ben bu ay sadece malum günlerde birlikte olcam yani bugün ve yarından sonraki günler dahada yok.artık sıkldım görev gibi ilişkiden zaten her zaman dediğim gibi Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin önemli olanı bu.

valla ben hastayım canım pazartesi kısmetse taşınıcam canım hadi hayırlısı inşallahbuay olur ..

Allah razı olsun melekcim darısı başımıza inşallah :) Allah yardımcın olsun

amin canım sagol..

fotoş ve heoz ateşleriniz süper gidiyor heoz adetine kaçgün kala düşüyor ben senden ümitliyim valla hadi hayırlısı :Saruboceq:

juliacım valla hamile kalan burda kalmıyor istinasalar var tabi ama yok bende görmedim bayadır dolunay neerdesin kız kaçak :KK3:

valla ben hastayım canım pazartesi kısmetse taşınıcam canım hadi hayırlısı inşallahbuay olur ..

amin canım sagol..

fotoş ve heoz ateşleriniz süper gidiyor heoz adetine kaçgün kala düşüyor ben senden ümitliyim valla hadi hayırlısı :Saruboceq:

juliacım valla hamile kalan burda kalmıyor istinasalar var tabi ama yok bende görmedim bayadır dolunay neerdesin kız kaçak :KK3:

cnm geçen ay ovülasyon olmadı önceki ayda luteal faz defektinden yani progestron yetmezliğinden 9. gün olmuştum dpo da
bu ay progestron takviyesi kullandım o yüzden hiç bilmiyorum kaç gün sonra düşüyor ama dr pazartesi kan tahlili istedi ilaç bitince 3 gün içinde olmazsan hemen kan ver dedi ilacımda dün bitti yani kritik bir dönemdeyim inş. hüsranla bitmez

Özlemcim inşallah senden de güzel haberler alırız bu ay sürpriz olur :)))
juliacım kısmet bakalım birazda takmayalım bakalım ne olacak 11 ay taktık olmadı :)) olmazsada eylüle gidip alacağız inşallah teyzesi heheheh ben ikizlerimiz için seni tebrik etmiştim ama sanırım msjlar silinmiş bende giremedim şimdi farkettim çok tebrik ediyorum kızlarımız için seni annesi benim tek hayalim ikiz kızlarımın olması

Son düzenleme:
kızlar bişey sormuştum ama kimse cvp vermedi bilen yokmu?ff de çizgiyi kendin nasıl çekiyorsun?

X