Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Bir de şu var tabi döllenme oldu yumurta öyle durmuyor tabiki yine senin dediğin olaylar oluyor , zaten dediğim gibi olgun yumurta döllenir bu da çatlamaya hazır yumurta,döllenmeye hazır yumurta demektir.

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Selam kızlar...Nasılsınız... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

heozlistenin başına sen geçtin hadi hayırlısı canım ..
özlemcim welcome nerdesiniz özledim görüşemiyoruz ...
iremmmmm gel artık yaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Canım cumartesi gününden beri köydeydim pazar akşamı döndüm evime...Temizlik yaptım çamaşırları falan yıkadım işte...Dün girdim ama yazı yazamadım nedense klavyemin tuşları yazmıyordu bugün eşim düzeltti...Bende sizleri çoook özledim...

Kızlar bide bişey sormak istiyorum...Dün wc şeffaf uzayan akıntım geldi ama nasıl desem sanki biraz mideniz dönecek ama balgam gibi...:kedi:İlk defa böyle bir akıntı ile karşılaştım ve bu sabahta daha erken olmasına rağmen ateşim çıktı...Yorumlarsanız sevinirim...

2d6ba9 Ovulation Charts

JULİA canım seninde ikizlerin 2 tane kızmış...Hayırlısı olsun canım...Rabbim onları senin kucağına sağlıklı olarak versin...Darısı bize artık canım...

selam kızlarrrr, hoşuma gitti paylaşmak istedim sizlerle, belki biraz havanız değişir:))
Küçük bir çocuk, hamile bir kadının karnına dokunarak:
-Ne var sizin karnınızda teyze,
Kadın:
-Çocuğum var evladım, diye cevap verir.
-Sizin çocuğunuz mu?
-Evet
-Onu seviyor musunuz?
-Evet
-Çok mu seviyorsunuz?
-Evet evladım.
-Öyleyse neden yediniz?

yaa arkadaşlar bişi soracam eger gebelik varsa ovulasyon testlerinde cift cizgi cıkarmı yarın regl günüm ben dün yapmıştım biri silikti biraz ama bu gün ikiside aynı renkteydi.aynı zamanda da gebelik testi yaptım akşam biri silik cizgi cıktı sabah ilk idrarla tekrar yaptım bu sefer ikinci cizgi dünkünden biraz daha koyu oldu ve hemen belirdi öyle bekledikten sonra deyil.catlatma ignesi olmuştum ve bugün ignenin 15.günü sizce ignenin etkisi olabilirmi offfff yine takıntılarım başladı yardımcı olursanız sevinirim

canım sanırım o kadar uzun süre etkisi olmuyor iğnenin bence sen yarın kan tahlili yaptır hamile olabilirsin

inş canım ama yinede ne biliyim cok korkuyorum inanasım bile gelmiyor belki deyildir diye cevap için tşk

canım benim inş.bu süreç sonunda bebeğine kavuşursun emin ol bir çok kişi aynı durumdayız hepimiz için hep dua ediyorum Rabbim bizi yardımcı olsun :Saruboceq:

canım ben baktım tablona ilk koyduğuna an ama çok sağlıklı bir yorum getiremedim o yüzden yazmamıştım ne derece doğru ama bence daha yumurtlama olmamış kaç günde bir adet oluyordun canım sen?10.günden itibaren bence ilişkiyi sıklaştır inş.kavuşursun meleğine opuyorumnanaktan

amin canım hayırlısı zor ama nakliyatcıların işi daha zor ohh evin degişti desene deegişiklik herzaman için iyidir.. kendine iyi bak opuyorumnanaktan

hmm gexinçisiniz özlemle ikiniz valla tadını çıkarın düzelmesine sevindim..
buay erkenmi yumurtladın yada iki defa yumurtluyacaksın çalış canım yerimseniben

kızlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

günaydın...

tam ateşim yükseldi diye sevinirken birde baktım yumurtlama günümü değiştirdi.ogünlerdede hiç çalışma olmadı ( iki defa yumurtlama olamaz çünkü doktora gittiğimde tek yumurta vardı....

2e6ba4 Ovulation Charts

doktor söylemedi mi canım ne zamana çatlayacağını, ff e çok fazla kafayı takma, herzaman doğruyu göstermiyor.

doktor söylemedi mi canım ne zamana çatlayacağını, ff e çok fazla kafayı takma, herzaman doğruyu göstermiyor.

yok canım yaaa doktor adetin 3.günü çağırdı.klomen verdi sonra 13. günü gel dedi.gittim 16mm yumurta var gün aşırıya devam özellikle bu hafta dedi.başka bişey demedi ve çağırmadıda..adet olmazsan 31inde gel test yapıcaz dedi.

gerçi 13.gün 16mm ise bu zamana kalmaz demi çatlaması???

1. si normalde kaç günde bir regl oluyorsun
2. si eğer dr yanlış ölçmediyse ve 13. gün 16mm ise ff nin gösterdiği zamana kalmazdı ya sen ateşleri aynı saatte ölçmedin yada dr yanlış ölçtü

daha erken evet 28. gün adet oluyorum 13. günlerde genelde yumurtlamam
sağol canımmmmmmmmmmmm yorum içinn

13 temmuz 1. gün 36,4 regl
14 temmuz 2. gün 36,50 regl
15 temmuz 3. gün 36,50 regl
16 temmuz 4. gün 36,40 regl
17 temmuz 5. gün 36,30
18 temmuz 6. gün 36,20 çalışma
19 temmuz 7. gün 36,20
20 temmuz 8. gün 36,20
21 temmuz 9. gün 36,40 çalışma
22 temmuz 10. gün 36,20

1. si normalde kaç günde bir regl oluyorsun
2. si eğer dr yanlış ölçmediyse ve 13. gün 16mm ise ff nin gösterdiği zamana kalmazdı ya sen ateşleri aynı saatte ölçmedin yada dr yanlış ölçtü

benim adet 28.-32. günleri arasında oluyor.ateşimi düzgün ölçmeye çalıştım.olsa olsa 10 dakika falan fark olur.doktor yanlış görmüş olamaz heralde????
ff 16.günü gösteriyordu bugün değişti...valla bende anlamadım.nebileyim yaa....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…