Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yumurtlama göre günün bugündü ama erken yumurtlamıştınbsen hatta iki yumurtlama vardıı erken değil yanii

tatlım benim gün sapıttı iyice geçen ay 20 sinde oldum ben yumurtlamama bakarak düşündüm bu ara adet günüm diye yok yok ben doktora gitmeliyim adetim hiç bukadar sapmamıştı zaten geçen ayda 7 gün erken oldum bu göğüste bence hormonlarla alakalı bakalım yarın çıkar :KK43:

kızlar ben çıkıyorum kendinize iyi bakın belki bigün bende güzel haberler veririm herzaman destek olduğunuz için sağlon

kızlar benimde beklenmeyen adet tarihim 29 temmuz listeye ekleyebilirsiniz.muhtemelen dün gece yumurtladım.test pozitifti.bu sefer geç yumurtladım 15.gün.her zaman 13.gün oluyordu.bu sefer acaba iki yumurta olmuş olabilirmi acaba.çünkü dün gece hem sağ hemde sol kasığım çok ağrıyordu.bu sabah kalktığımda sağ geçmişti.öğlen gibi falanda sol geçti.

olabilir tabiii hayırlı olsun inş güzel haber alırız

Kazen
Boyama Kitabı !

Medeni Durumunuz: Bekar
Meslek: ---Çalışmıyorum
Yaşadığınız Yer: Diğer Giriş tarihi: Jul 2006

Sitede Çalışma var ! Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba,
Bu akşam (13.07.2010) saat 22:00 ile 06:00 arasında sitede versiyon güncellemesi yapılacaktır. Bu saatler arasında sistem kapalı kalacaktır.
Bilginize

kızlar sitedee çalışlma olacak bu akam

hayırlısı olsun tatlım hiç üzülme tamammmııı...ben kendimi işe verdim bugün...dün resmen yatağa bağlanmıştım...rabbim bize sağlık versin...en önemlisi o

hayırlısı olsun tatlım hiç üzülme tamammmııı...ben kendimi işe verdim bugün...dün resmen yatağa bağlanmıştım...rabbim bize sağlık versin...en önemlisi o

Kız vallah ilk bu ay negatif çıkmasına sevindim...Geçende eşimle atıştık ama bu sefer ağır oldu bende korkmaya başladım...Sanırım ilk önce evliliğime halletmem gerekli...

Kız vallah ilk bu ay negatif çıkmasına sevindim...Geçende eşimle atıştık ama bu sefer ağır oldu bende korkmaya başladım...Sanırım ilk önce evliliğime halletmem gerekli...
öyle sorunların varsa bencede evliliğini ön plana al..bebek sonrada olur...

Ankaradaydım canım bugün döndüm geçmişe baktım çok uzundu şimdi gördüm yazdığını ama sen gitmişsin

duruşah canım çok geçmiş olsun.üzülme canım elbet vardır bundada bir hayır.Rabbim sana sağlıklı güzel bir evlat nasip etsin en kısa zamanda

duruşah canım çok geçmiş olsun.üzülme canım elbet vardır bundada bir hayır.Rabbim sana sağlıklı güzel bir evlat nasip etsin en kısa zamanda
hoşgeldin canım benim...inşallah rabbimin bir bildiği vardır elbet...sen nasılsın görünmüyorsun artık

X