Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Maşallah ateşler süper gidiyor kızlar hakkınızda hayırlısı olsun hepimiz için..
Duruşah ateşin güzel bence gayet normal..
Denizcim 15 gün çatlamış yumurtan hadi hayırlısı ..seni ekliyorum ama adetinden bir geçince haber vermezsen siliyorum baştan söylüyeyim darılmaca olmasın...
Estralla naber durumun nedir test yapsana merak ettim seni...
Heoz hoşgeldin nasıl geçti tatil yani tarihini verde yazayım kız..

hoşbuldum cnm tatilim güzeldi sanırım dün ovülasyon günümdü
yeni tarihim 26/07/2010 cnm teşekkürler şimdiden sen nasılsın bu arada? juliayı göremedim

kızlar loveli banada yorum yaparmısınız?kimse yokmu huhu? heoz canım yüzdeyi vermeme sebebi bugün henüz 30.günde olmam olmasın.

yok dpo saymaya başladığından itibaren yüzde vermeye başlıyor diye biliyorum ben ama endişelenme ateşin çok iyi gidiyor cnm

heoz canım yüzde acaba 30 günü geçince mi gelicek?

canım bence ateşede bu siteyede takılma derim iki ay ateş ölçtüm ilk ay ateşim gayet iyiydi hatta %98 gebelik şansım olduğunu yazıyordu site ama maalesef regl günüm ateşim 36,9 olmasına rağmen 1 gün sonra 36,3 e düştü ve regl oldum hayret ettim o gün 36,9 dan 36,3 e nasıl düşebildi ateşim diye ve tüm gün moralim bozuktu %98 gebelik şansım vardı ne oldu %0 a indi bir anda kaydirigubbakcemile3 ama sonra hiç bir şeye takılmamayı öğrendim bence sende takılma bu kadar stres yapma strestende ateşin yüksek seyredebilir ayrıca düşebilirde..

calllcentercim yarın günün bişey diyemem ,
normalde adet olacağın zaman ne zaman düşer ateşin yarını bekleyelim bakalım

kızlar hepiniz sağolun yorumlarınız için inşş en kısa sürede hamile kalırız. testi ne zaman yapsam cumaya kadar düşünmüyorum ama.

kızlar ben sonucu aldım...havamıda aldım tabi bu arada...benim değer ne katlamış nede düşmüş..bu nasıl iştir anlayamadım...yarın doktor yolları göründü yine bana...

değildir yaaa nerde yaptırdın devlette yaptırsaydın
kimyasal olabilir yükseliş yoksa

X