Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım üzülme daha erken kan testi için bence değerin yükselir böyle kalmaz benim de adetime 2 gün vardı kan değerim çok yüksekti
ikiz bile olur dediler ama malesef kimyasal gebelik geçirdim üzülme hemn benim gibi rahat ol stres yapma sakın

inşallah canım benim...pazartesi tekrar yaptıracağım...o zaman çıkar ne olduğu

merhaba kızlar.bugün doktora gittim.klomen kullanmıştım.doktor başarılı olmuş dedi.16mm imiş yumurta.ayın 31 ine kadar adet olmazsan gebelik testi yapıcaz dedi.
ama ne zaman çatlar söylemedi.gün aiırıya devam dedi.çağırmadıda.durum nedir sizce???

canım hayırlı olsun öncelikle inş güzel haberlerini duyarız.bende 2 aydır klomen kullanıyorum gecen ay klomenle 2 tane yumurtam oldu 18mm ve 19mm arkasından catlatma ignesi oldum ama malesef tutmadı.bu ay yine klomen kullandım ve 3 tane saglıklı yumurtam oluştu 18 mm ve 20 mm arası 2 gün önce yine catlatma ignesi oldum inş bu ay olur.yumurtanın kendiliginden catlaması için tatlım 20 mm den yukarı olması gerek.dr sana söylemedimi bunları.belkide yumurtan kendiliginden catlıyordur.ama sen sürekli ilişkide bulun yinede ne olur ne olmaz inş güzel haberlerini alırız ay sonunda...

15.07 çıktı tatlım yaa...geçen ayda 8 çıkmıştı ve ardından adet olmuştum

duruşahcıgım lütfen morelini bozma demekki gec döllenme oldu o yüzden az deger cıktı bence yarın tekrar yaptır degerin 2 ye katlanması gerekir ozaman anlarsın.benim bir akrabamın daha 3 günlük hamileyken kan testi yaptırmış degeri az cıkmıştı.ama şimdi cok saglıklı bir kızı var bence hiç korkma stres yapma inş degerlerin daha cok yükselir

inşallah canımın içi yaaaa...pazartesi baktıracağım inşallah tabii o zamana kadar adet olmazsam:hulya:

inşallah bu ay ikimizede uğurlu geir canım.....doktor bana başka bişey demedi.çatlamazsa ne olcak ???dediğim gibi çağırmadı.adet olmazsam test olacak adet olursam yine klomen sanırım.çünkü klomenle ilk deneme...ayy merak ettim şimdi neden başka bişey demedi bu doktor!!!!

inş canım belkide yumurtan kendiliginden catlıyordur o yüzden birşey söylememiştir.birde yumurtan catlamazsa 2 3 ay regl göremezmişiz dr demişti.o yumurtalar kiste dönüşüyor catlamazsa ama korkulacak bir kist olmuyor regl oldunda hepsi geciyor.bol bol çalışın tatlım hadi inş hayırlı haberler alırız

DURUŞAH zaten senin gününe daha vardı canım...Yani değerinin düşük olması normal bence yani...Pazartesi tekrar yaptırırsın kan testini...

DURUŞAH zaten senin gününe daha vardı canım...Yani değerinin düşük olması normal bence yani...Pazartesi tekrar yaptırırsın kan testini...
tamam tatlım yaptıracağım...sonucumu söylediğim herkes şüpheli baktı olaya...birde internette araştırdım gerçekten kötü durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…