Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

eline bişey gelemeycek derken akıntıyı kasdetmemiştir.akıntı mutlaka oluor o hamilelik belirtisi
doktorum bana gaz akıntı ve göğüslerde hassasiyet belirti demiştiama bu gaz öyle böyle değil her zamankinden daha fazla ve sancılıysdı

daha benim adetime var sanırım bu ay oda karıştı bende kaydirigubbakcemile3
göğüslerim acıyo şişti ama tabı bilemem

yani şöyle diyeyim mesela ovulasyon zamanı parmağınız rahatça girer ve çok yumuşaktır ama ovulasyondan sonra artık rahim toparlanır ve sertleşmeye başlar ,hamilelkte gördüğüm ise giriş kapalıdır ama yüksektir rahim kendini toplamıştır ve sert bir duvar örmüştr

yani şöyle diyeyim mesela ovulasyon zamanı parmağınız rahatça girer ve çok yumuşaktır ama ovulasyondan sonra artık rahim toparlanır ve sertleşmeye başlar ,hamilelkte gördüğüm ise giriş kapalıdır ama yüksektir rahim kendini toplamıştır ve sert bir duvar örmüştr

ewttt aynen ama herkes eline bişey gelmeycek glirse rahım yatağı o zaman hamıle değilsin vs. dedi çok üzüldüm

aabeyazmelekcim buarada listede durusahdan sonra ben varimm ayy :) cok heycanli:lepi:delikafaduldenhihoyyyt:dance:

evet canım inşallah buay sırayla alt listeye yazılaşıcagız...

Ewet canım yumurta işlemi tamamlandıktan sonra başlıyoruz ya saymaya DPO çizgiyi çekiyor işte 12. gün düşmezse ümit var demekki..

Ewet canım aynen öyle... :KK1:

canım bugunku düşüş yerleşme düşüşüdür inşallah hadi hayırlısı...

loveli nasılsın canım. ateş tablomu ekliyorum rica etsem bir ilgilenirmisin

1.gün 36,4
2.gün 36,4
3.gün 36,2
4.gün 36,3
5.gün 36,5
6.gün 36,6
7.gün 36,7
8.gün 36,3
9.gün 36,2
10.gün 36,3
11.gün 36,3
12.gün 36,1

yumurtlama olabilir çalışın...

mrb arkadaşlar ateş tabloma yorum yapabilirmisiniz sizce bu gün yumurtam çatladımı acaba
3.gün=36.3
4.gün=36.4
5.gün=36.4
6.gün=36.4
7.gün=36.3
8.gün=36.4
9.gün=36.3
10.gün=36.2
11.gün=36.3
12.gün=36.1
13.gün=36.2
14.gün=36.4

yarın yüksek çıkarsa çatladıgını onaylarız...

kızlar ben sizleri çok özledim valla öyle yoğunumki giremiyorum şimdi baktım gebişimiz yokmuş
julia,özlem,loveli,melek,hilal,welcome,busecan,duruşah hepinizi kocaman öptüm yüreğim sizlerle opuyorumnanaktan

iyi çalışmalar canım fazla yorma kendini öpüldün..

ronyacım ben de giremiorum ,yarından itibaren kardeşim gelecek biraz bana bakacak ben halakusuyorum çünkü biraz rahatlarım inşallah yani :)

Bu arada ben dün gece rüyamda yine tohum ektiğimi gördüm bu rüyamı gördüğüm ay çok bereketli geçior burası yeni hamileler çıkacak bence,bekliorum heyecanla inşallah :)

gözün aydın julia şimdiden iyi gelir kardeşinde bulantıların geçer hemen hayırlara çıksın rüyan canım inşallah patlama olacak buay ...

ewttt aynen ama herkes eline bişey gelmeycek glirse rahım yatağı o zaman hamıle değilsin vs. dedi çok üzüldüm

hadi canım tablon güzel gidiyor hayırlısyla hamilesindir inşallah..

canlarim hayirli aksamlar, valla bu topikten aldigim saglikli bilgiler gibisi yok , sanki bütün tecrübeliler buraya toplanmis :)
oyüzden yine bisey sorucam :KK1:
ben netteki ovulasyon hesaplamarini yaptim( kaan kocatepe ) orda bana reglim 25-26 gün oldugu icin adetin 8.günü ile 12.günleri arasi ovulasyon günleriniz dedi.. doktorumda aynen öyle söyledi

bu ay ovulasyon testi aldim ve ikinci koyu cizgiyi 14.gün yakaladim ve bu demek oluyorki 14.günden en az 24 saat sonrasi yumurtam catliyor ...bu durumda bende luteal faz yetmeligi olabilirmi kizlar !!!
cünkü regl döngüm kisa..

1.gün 36,4
2.gün 36,4
3.gün 36,2
4.gün 36,3
5.gün 36,5
6.gün 36,6
7.gün 36,7
8.gün 36,3
9.gün 36,2
10.gün 36,3
11.gün 36,3
12.gün 36,1
13.gün 36,5
kızlar bugün ateşim yükselmiş. ama dün çalışma yapamadım. acaba yumurtalar çatlamışmıdır. dün sağ kasığımda bir sancı vardı

QUOTE]

1.gün 36,4
2.gün 36,4
3.gün 36,2
4.gün 36,3
5.gün 36,5
6.gün 36,6
7.gün 36,7
8.gün 36,3
9.gün 36,2
10.gün 36,3
11.gün 36,3
12.gün 36,1
13.gün 36,5
kızlar bugün ateşim yükselmiş. ama dün çalışma yapamadım. acaba yumurtalar çatlamışmıdır. dün sağ kasığımda bir sancı vardı

QUOTE]
çatlamış olma ihtimali yüksek gibi

walla banada öyle geliyor bugünde belimde bir ağrı var. dün yiğenim hastaydı ve bendeydi daha 2,5 yaşında. onunla ilgilenmekten çalışmada yapamadım. acaba yumurta çatladıktan sonra kaç gün içerisinde dölleme yapıyor
canım yumurta tüplere atıldıktan sonra 24 saat yaşıyor...ama son 3 gündür çalıştıysan spermlar yaşıyordur daha..onlar tüplrde karşılaşır

canım yumurta tüplere atıldıktan sonra 24 saat yaşıyor...ama son 3 gündür çalıştıysan spermlar yaşıyordur daha..onlar tüplrde karşılaşır
iki gün önce çalışma yapmıştım. inşallah bu ayda bu aksilikle karşılaşmam. bugünde çalışma yapsam olurmuki acaba yumurta dün çatladıysa 24 saat oluyor

iki gün önce çalışma yapmıştım. inşallah bu ayda bu aksilikle karşılaşmam. bugünde çalışma yapsam olurmuki acaba yumurta dün çatladıysa 24 saat oluyor
canım sen ona bakma sen adet olana kadar bırakma çalışmayı...bak bende öyle bırakıvermiştim yumurtam çatlamıştır artık diye ama ne çatlaması benim yumurta 24.gün çatlamış meğer..allahtan o günden bir gün önce birlikte olmuştuk ve ben dün hamile olduğumu öğrendim şekerrr...darısı tüm isteyenlere şekerrr

duruşah sen kaç yaşındasın ve ne kadar zamandır uğraşıyorsun canım hamile kalmak için. bu sefer herhangi bri yöntem uyguladınmı bu ay. yoksa kendiliğindemi oldu

aaaaaaaaaaaaaaaa duruşah çooooooooooooooook sevindim canım ya.hayırlı uğurlu olsun. dünmü öğrendin hamile olduğunu aaaaaaaaaaa çok güzel bir haber bu ya

duruşah sen kaç yaşındasın ve ne kadar zamandır uğraşıyorsun canım hamile kalmak için. bu sefer herhangi bri yöntem uyguladınmı bu ay. yoksa kendiliğindemi oldu
evet canım dün idarda öğrendim.pazartesi kanda baktıracağım...tatlım ben 35 yaşındayım 1 yıldır uğraşıyordum...bu ay ben soğan suyu içtim,yakı yapıştırdım birde doktorum hsg çekmişti...bilemiyorumki hangisinin faydası oldu...bunndan önce 2 kez klomen tedavisi gördüm...canım benim birde 9 yaşında kızım var bu 2. bebek olacak inşallah...senin durumun nedir...yaş kaç???kaç yıldır uğraşıyorsun??

8.gün........... 36.7……14Haz
9.gün......... 36.5……...15Haz
10.gün ......36.3………16Haz
11.gün.......36.2……….17Haz
12.gün......36.2……….18Haz
13.gün......36.4……….19Haz
14.gün......36.8………..20Haz
15.gün......35.8……….21Haz
16.gün.......ölçemedim..22Haz
17.gün......36.2………..23Haz
18.gün.....36.3…………24Haz
19.gün.....36.3…………25Haz
20.gün.....36.3 ………..26Haz
21.gün.....36.3…………27Haz

22.gün….36.0 …………28Haz
23.gün….36.3…………29Haz
24.gün… 36.3 …………30Haz
25.gün… 36.5………….1Tem
26.gün… 36.6…………..2Tem
27.gün…36.7 ………….3Tem
28.gün…36.6………….4Tem
29.gün…36.8………….5 tem
30.gün…36.8………….6Tem
31.gün…36.8…………7 Tem
32.gün…37.0…………8Tem
33.gün…36.8…………9Tem
34.gün…36.7…………10Tem

evet canım dün idarda öğrendim.pazartesi kanda baktıracağım...tatlım ben 35 yaşındayım 1 yıldır uğraşıyordum...bu ay ben soğan suyu içtim,yakı yapıştırdım birde doktorum hsg çekmişti...bilemiyorumki hangisinin faydası oldu...bunndan önce 2 kez klomen tedavisi gördüm...canım benim birde 9 yaşında kızım var bu 2. bebek olacak inşallah...senin durumun nedir...yaş kaç???kaç yıldır uğraşıyorsun??

ben 40 yaşındayım 4 yıllık evliyim. ama 2010 ocak ayında tedavi görmeye başladm. bugüne kadar eşim istemediği için hiç doktora gitmedik. allah verecek olursa verir diyordu hep. ocak ayında doktora gitmeye başladım. şimdiye kadar mayıs ve haziran aylarında 2 kere aşılama yaptırdım ikiside tutmadı. doktora göre hiç sorunum yok. ama olmuyor. soğan suyu daha önce içmiştim ama bende iltihap filan olmadığı için işime yaramadı. rahim filmide çekildi temiz çıktı. yakıyı nasıl yaptın ne zaman yaptın anlatsana bende yapayım onu

ben 40 yaşındayım 4 yıllık evliyim. ama 2010 ocak ayında tedavi görmeye başladm. bugüne kadar eşim istemediği için hiç doktora gitmedik. allah verecek olursa verir diyordu hep. ocak ayında doktora gitmeye başladım. şimdiye kadar mayıs ve haziran aylarında 2 kere aşılama yaptırdım ikiside tutmadı. doktora göre hiç sorunum yok. ama olmuyor. soğan suyu daha önce içmiştim ama bende iltihap filan olmadığı için işime yaramadı. rahim filmide çekildi temiz çıktı. yakıyı nasıl yaptın ne zaman yaptın anlatsana bende yapayım onu
bence soğan suyunu tekrar yap tatlım...bugün başla..bendede iltihap yoktu yani doktorum öyle diyordu...ben adetliyken içmeye başladım...benden resmen ciğer parçaları geldi....kömür döktüm adeta...adetim bittikten sonrada yumurtlamama yakı belimin en alt kısmına yani kuyruk sokumunun olduğu yere yakı yapıştırdım...2 gün boyunca hiç çıkarmadım...yumurtalıkları sıcak tutması içinmiş bu yöntem...biraz yakıyo ve kaşındırıyo ama dişini sıkman gerekiyo tatlım...benim hsg filmimde temiz çıkmıştı...inşallah en kısa zamanda senden de güzel haberler alırız rtatlım...adetlimisinn şu anda yada kaçıncı günündesina.s.

kaç günün geçtiki idrarda çift çizgi gördün hemen
canım benim ben kendi hesaplamalarıma göre 4 temmuzda adet olmalıydım ama olmadım...burada telaş yaparken arkadaşlar ısı tablomu yorumladılar...senin yumurtan geç çatlamış 12-14 temmuzda adet olacaksın dediler..bende bekliyordum...yani onların hesabına göre daha adet günüm gelmemişti..ama benim hesabıma göre 6 gün gecikmişti...

X