Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hayır tatlım yaaa.sen hangi ateşle adet oldun...ona göre değerlendirme yap...adet olduğundaki ateşinin üzerinde seyrederse sorun yok...senin ateşinde sorun yok tatlım...

inşş durucum inşşşşşşşşşş seninkinde de sorun yoktur inşşşşşşşşşşşşşşşş

loveli canım benim birde ben adetimin ilk gününden ölçemedim ateşimi...7 gün başladım ölçmeye...öenmii varmı bu değerlendirme için

yok kızzz
demek istediğimi anlatamadım
şimdi adet gördüğümüz günkü ateşe yaklaşınca umudumuz azalır
mesela beniki 2 derece düşerdi 36.6-36.4-36.2 olunca adet olurdum
ben 36.4 görünce adet olacağımı anlardım
durunun ateşini bilmiyorum adet gördüğü günkü o yüzden iki derece düşünce benimki gibi olabilr mi kademeli mi olacak düşüşü 3 günü var ondan dedim
yani 36.8-36.6-36.4 gibi mi demek istedim
seninkinde bir derece düşmüş çok önemsemeyiz bir dereceleri o yüzden sana bişey demedim

bu zor bir kontrol
elinizi güzelce yıkayın parmağınızı vajinaya dediriyordsunuz eğer vajina sert kapalı ise parmağınız zor içeri giriyorsa ve rahim ağzı parmağınıza hemen geliyorsa üzgünüm adet olacaksınız
ama vajina yumuşak açık ve prmağınız kolay giriyorsa rahim ağzı hemen parmağınıza gelmiyorsa hamile olma olasılığınız yüksek

seninki adet günü düşmüş sen bekleyecen busecim adet günü düşerse adet olabilirsin

ben bi kahvaltı edeyim geliyorum

ayyy nasıl yapcaz bunu bi zarar vermeyiz dimii kaydirigubbakcemile3

tamam canım sağol. zaten benim yumurtalar bir kaç aydır sürekli hastanede takip ediliyor ya 12 yad 13. gün çatlıyor

rahim ağzının parmağımıza gelip gelmediğini nasıl anlayacağız peki şekerrrr

parmağınıza zaten bir şey gelecek içerde o rahim ağzı nasıl anlatsam bilemedim parmağınızı içeri geçireceksiniz içerde parmağınıza bişey geliyorsa rahim ağzı o işte denemeden anlaymazsınız kızlar
yani ancak bu kadar anlatabildim

çok iyi umarım öncesinde de çalışma olmştur fatocum o zaman bugünde 15.güne kadar full çalışma olmalı

tşk ederim canım...bu arada kahvaltını yaptın sanırım afiyet bal şeker olsun...bebişine yarasın tatlım

kızlar ben bu ayda adet olursam bir daha foruma girmemeyi düşünüyorum...burada olunca sanırım daha çok kendimizi dinliyoruz daha çok stres yapıyoruz kendimize...artık hamileyim diye müjdelemeye gelirim yanınıza...

valla ben hamile kalmadan öncede burdaydım buraya bakmaktan stres olmuyordum zaten stres halindeydim bence gerek yok
ama sen kendini daha çok kaptırıyorsan burda sen bilirsin

valla ben hamile kalmadan öncede burdaydım buraya bakmaktan stres olmuyordum zaten stres halindeydim bence gerek yok
ama sen kendini daha çok kaptırıyorsan burda sen bilirsin
aslında paylaşmak güzel oluyor ama sanki günler geçmiyor gibi geldi banaopuyorumnanaktan

sen karar ver
o zaman buraya az uğra diğer topiklere siteler bak kafa dağıt

opuyorumnanaktan bayanssulusmile opuyorumnanaktan Günaydın hatunlar... opuyorumnanaktan bayanssulusmile opuyorumnanaktan

Buda benim ateş tablom...Ateşim düşüyor ama adet günüme daha 1 haftam var...İnşallah kendini toparlar...Kızlar yalnız benim çoktan göğüslerim şişer ve ağrı olurdu ama hiçbirşeyim daha yok...

2d6ba9 Ovulation Charts

LOVELı canım o vajina kontrolünü ben yaptım şuan açık rahatça giriyor ve kolay ulaşılmıyor...Bakalım bugün 7. günüm 12 günde tekrar ederim...12. gün bana adet olup olmayacağımı belli ediyor...Canım birde bu DPO doğru yerden çekmiş çizgiyi dimi...

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6ba9

Son düzenleme:

neden böyle düşüdünn tam tersi burda öğreniyoruzz paylaşıyopruzz akısne ben geçen ay daha rahattım adet olunca burdaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…