Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

özlemcim tablon iyi gidiyor ama sen 2 günüm var demişsin ff tablosuna göre dpo 10da ve senin gününe daha 4 gün yok mu tatlım

özlemcim tablon iyi gidiyor ama sen 2 günüm var demişsin ff tablosuna göre dpo 10da ve senin gününe daha 4 gün yok mu tatlım

dolunaycım benim adetlerim hiç aksamaz canım ff 15.günü kesin çizmişti sonra 17 ye kaydırdı ama ben sanmıyorum adetimin gecikeceğini gerçi geciksin hatta 9 ay gelmesin hehehhe

GÜNAYDIN KIZLAR BENDE İNŞ BAŞLIYCAM ATEŞ ÖLÇMEYE ya zaten kendim hissediyorum nasıl yanıyorum ateş içinde ondanmış meğer:) opuyorumnanaktan

GÜNAYDIN KIZLAR BENDE İNŞ BAŞLIYCAM ATEŞ ÖLÇMEYE ya zaten kendim hissediyorum nasıl yanıyorum ateş içinde ondanmış meğer:) opuyorumnanaktan

günaydın canım hoşgeldin aramıza... şimdi ben nasl yanıyorum ateşim çok yüksek.. inşç sen de hamiş kalırsın ve benim gibi hiç düşmez ateşin

kızlar benim yeni tarihim 27 haziran, moralim biraz düzeldi, bu ay eşimle tatile çıkıcaz umarım bizim için iyi olur.

günaydın canım hoşgeldin aramıza... şimdi ben nasl yanıyorum ateşim çok yüksek.. inşç sen de hamiş kalırsın ve benim gibi hiç düşmez ateşin
hoşbulduk cnm:1hug:
hamıle misin :) tebrik ederim ayy sorma hep yanıyorumm bayılcam sıcaktn :) inş onun habercisidir yumurtalar çatlar veeeee:) ateş ölçer alcam takıp edicem bende

yok canım ya hiç bulantım falan yok daha.. sadece çok oturur veya ayakta kalırsam bel ağrısı yapıyor, uzandığımda geçiyor bir de ilginçtir dün 1 saattir tel ile konuşuyordum birden karnıma ve belime şiddetli ağrı girdi adet sancısı gibiydi ve telefonu kapattım, kapattıktan 1 dk sonra ağrılar geçti acaba radyosyondan mı ki aynı ağrı bilg başında çok durursam da oluyor canım

Son düzenleme:
yok canım ya hiç bulantım falan yok daha.. sadece çok oturur veya ayakta kalırsam bel ağrısı yapıyor, uzandığımda geçiyor bir de ilginçtir dün 1 saattir tel ile konuşuyordum birden karnıma ve belime şiddetli ağrı girdi adet sancısı gibiydi ve telefonu kapattım, kapattıktan 1 dk sonra ağrılar geçti acaba radyosyondan mı ki aynı ağrı bilg başında çok durursam da oluyor canım

bilmiyorum cnm belki tesadüf belkide radyasyon etkisidir. çünki bilg. dada telf dada radyasyon var ve yayıyor:1no2:

sanada günaydın juliacım yani tünaydın :)) nbr iyimisin umarım bulantıların bitmiştir.nasıl göbeciğin büyümüştür epey maşallah sana :nazar:

Yok canım yaa nerdeeee :) bitmiyor bulantım falan,göbecik önde canım kesin bu sefer 1 kilo daha almışımdır anca yiyiorum ama yemek yeme işi artık bir zevk değil ya resmen görev gibi
Sizlerden naber bakalım

X