Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım benim hepsi allahtan rahat tut içini bitanaem her şey gönlünce olsunnn

Şeniz Şeniz kaydirigubbakcemile5 aabeyazmelegim bende seni özlemiştim canım arkadaşım benimmm.

ŞenizŞenizsende benim CANIM ARKADAŞIMSIN :içelim::içelim:

Xara arkadaşım yanlış okumadım dimi hastalandın dimi olsun bir dahaki ay gelir bebişin yılbaşı hediyen olur...

Bende yarın tablomu yazayım bari yavaştan yavaştan nabersiniz moreller nasıl
benim morelim sıfır valla...

cnm aslında umudumu kaybetmediğm ama artık heyacanla beklemektende sıkıldım bunun için o lafları teselli etnmesi için adet oldugum gün üzülmeyeyim diye düşünuyorum v söylüyorum böyle yaparak fazla düşnmuyorum yok umudumu hiç yıtırmedim:1rolleyes::1rolleyes:

seersi canım hoşgeldin aramıza inşallah ilk defa başlıyormuşsun ugurlu gelirde hamile haberini alırız
seni diger topiktende tanıyorum

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr duydugum dogruysa egerrrrrrrrrrr
milkshake HAMİLEYMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
Diger topikte başakabla yazmış bende burda söylüyeyim dedim inşallah dogrudur yigenimiz geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrr:CüvCüv::CüvCüv::hooray::hooray::teytey::teytey::teytey:

ama burda hiçkimse yok nerdesiniz bu gece herkez çalışmadamı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 neyse bende gidimde çalışım bari :dance::dance:
kıskandım:roflol::roflol:

Gerçekten milkshake hamile miymiş? Canım ya hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kavuştursun bebeğine inşallah.

Xaracım zaten dua ediyorum hepiniz için En iyi anlayan birbirlerimiz Allah inşallah en yakın zamanda mutluluklarımızı da paylaşacağız
Aaa beyazmelek ilan etmiş mi???Milkshake aclen bekleniyorsun :)))))

Aabeyazmelek neden moralin bozuk hayırdır Üzme kendini

10.gün 36,5 +
11.gün 36,2
12.gün 36,3
13. gün 36.4 +
14.gün 36,4
15.gün 36,6
16.gün 36,4 +
17.gün 36,4
18.gün 36,8 +
19.gün 36,8
20.gün 36,7 +
21.gün 36,6
22.gün 36,6
23.gün 36,8
24.gün 36,9
25.gün 36,7
26.gün 36.7
27.gün 36.8
28.gün ölçemedim ( fakat dün 2 tane test yaptım ikisinde de çift çizgiyi gördüm allahıma
şükür) ama sanırım ultrasonda görmeden hala inanmayacağım.....
29. gün 36,9

Harika haber
Çokkk Sevindimmm:dance::dance::dance:Allah sağlıklı kucağına almak nasip etsin :1hug::asigim:

evet kızlar milkshake arkadaşımız hamile duyuru bölümünde sayfa açmışyani bende hamileyim bölümünde ah bizde böyle sayfa açacakmıyız acaba neyse herşeyin hayırlısı
benim adet olmam gerek sancılarım var ısımda 36.5 düşmedide hala neyse olacagım kesin zaten ısıya fazla takılmayayım

milkshake belirtilerin varmıydı Sabah sabah aldığım En güzel Haber..Kendim hamile kalmış gibi sevindimmm

günaydın milkshake canım ikinci çizgiyi görmüşsün işte olmasa bebiş çıkmazdı canım allah kucagına almayı nasip etsin darısı bizim başımıza degilmi kızlar

Aklıma bir konun geldi yine aylardan kasımmmm
Allah duanı kabul ettti canımmm İnan sevincini Hepimiz paylaşıyoruz..

kızlar günaydın hepinize çok teşekkür ederim bana sonuna kadar destek oldunuz moral verdiniz......... evet dün başlık açtım durun anlatayım en başından..........

cumartesi adetimin 26. günüydü biliyorsunuz büyükçene bir yumurtam vardı ve çatlatma iğnesi vermemişti kiste dönüşebilir bu kadar büyük yumurta çatlamayabilir demişti ve 26.gün muayene için dr.gittim ve dr. kiste dönüşmemiş çatlamış gözün aydın dedi daha sonra benden progestan testi istedi yumurtanın kalitesine bakmak için ama oda ne sonuç 40 çıktı en son yapıldığında 0,53 çıkmıştı aradaki farka bakın ve dr. bu çok iyi bir değer gebelik olabilir ben çok umutluyum dedi yeni filizlenen bir gebelik dedi işte hap falan içmeyeceksin kendine dikkat edeceksin falan dedi aslında beni fazlada umutlandırmak istemedi adet günümün geçmesini falan bekleyelim dedi zaten 2 gün kaldı inşallah adet olmam..... ateşim yüksek gidince birdek işte bu progestan testimin sonucu yüksek çıkınca dün birden kafam esti ve test yaptım daha ilerlerken çizgi belirmeye başladı ikinci görünüyor tamam o ilk çizgi kadar koyu değil ama gayet belirgin ona yakın orta karar birşey inanamadım test bozuktur dedim bir tane daha yaptım ondada aynı şekil çıktı sanırım hamileyim sanırım diyorum çünkü hala inanamıyorum ultrasonda da görmeden inanmayacağım bu gidişle biliyorsunuz bir dış gebelik geçirince allah korusun bir daha vermesin yine hayal kırıklığına uğramak istemiyorum rabbim herkese nasip etsin kızlar sizlere dua ediyorum herkese ediyorum rabbim olmayanlara versin olanlarada sağ sağlim kucaklarına almayı ve hayırlı doğumlar nasıp etsin diye............ görüşmek üzere dualarınızı esirgemeyin benden bu sefer bırakmasın minik kelebeğim...........

milkshak canım gözün aydın Allahım tamamına erdirsin inşallah ve bekleyen herkese bu mutluluğu tattırsın (amin),,,Arkadaşlar bu arada benim tabloma yorum yaparsanız sevinirim,Reglin,,,
1.gün...36.2
2.gün...36.0
3.gün...35.9
4.gün...36.1
5.gün...36.1
6.gün...36.2
7.gün...36.3
8.gün...36.3 regl bitti
9.gün...36.3 *
10.gn...36.1
11.gn...36.3 *
12.gn...36.5
13.gn...36.6 *
14.gn...36.5
15.gn...36.6 *
16.gn...36.5
17.gn...36.6 *
18.gn...36.5
19.gn...36.6
20.gn...36.5 *
21.gn...36.6
22.gn...36.1 *
23.gn...36.4
24.gn...36.5 (bugün
)

30 veya 31 günde bir regl oluyorum bu ayki tablom bana biraz karışık geldi iki kezmi yumurtladım acaba neden iki kez ısım düştü,,,,yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…