Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Günaydınlar Nasılsınız Kızlar...
Bugün Kütahya sisli ..bugün günü olanlar umarım olmazlar ve güzel haberler veriilir..aabeyazmelek inşallah umudum yok gibi ama yine de ne biliyim içim kıpır kıpır üzüleceğimi düşünüyorum umarım şu günlerde sizler üzülmezsiniz..
Öpüyorum sizleri..

günaydın kızlar bugün adet günüm ama ateşim36.7 şaşırdım valla acaba ısımın yüksek olması soguk diye yün yorgan ve üzerine battaniye ile yatmam olabilirmi diyede aklıma takıldı umutlanıpta sonra hüsrana ugramak gerçekten kötü bekleyelim ve görelim sonra gerçekle yüzleşirim heralde herkese iyi günler kızlar

Günaydın etkili olabilir her gün ölçüyorsan diğer ısılarını da görmemiz gerek..Birde sabah aynı saatte ölçmeye dikkat et..:1hug:

ya kızlar benim ısım neden tuhaf bu ay taktı gidiyo 36,3 e kaydirigubbakcemile3

1.gün....36,7(regli oldum)
2.gün....36,5
3.gün....36,5
4.gün.....36,5(bitti)
5.gün.....36,4
6.gün....36,4
7.gün....36,1 + +
8.gün....36,4
9.gün....36,3 +
10.gün...36,3
11.gün...36,3 +
12.gün...36,3
13.gün...36,3

ben bişey anlamadım anlayan beri gelsin :roflol:

günaydın kızlar. bende ateşimi ölçmeye devam ediyorum. yazayım bari bende daha yeni ama olsun heveslendim :))
4.gün...... 35.8
5.gün........36.2
6.gün .......36.1 adetim hala devam ediyorum ama ilk günler ölçemedim malesef

2.gün....36,5
3.gün....36,5
4.gün.....36,5(bitti)
5.gün.....36,4
6.gün....36,4
7.gün....36,1 + +
8.gün....36,4
9.gün....36,3 +
10.gün...36,3
11.gün...36,3 +
12.gün...36,3
13.gün...36,3

ben bişey anlamadım anlayan beri gelsin :roflol:

Daha ölç Bakalım Daha çok başındasın..Böyle sürmez Herhalde ..

günaydın kızlar. bende ateşimi ölçmeye devam ediyorum. yazayım bari bende daha yeni ama olsun heveslendim :))
4.gün...... 35.8
5.gün........36.2

Assprincim günaydın nasılsınız Ne desem yalan olur biraz daha devam et Biterbitmez :dance:çalışmalara devam et :dance::dance:

günaydın kızlar bugün adet günüm ama ateşim36.7 şaşırdım valla acaba ısımın yüksek olması soguk diye yün yorgan ve üzerine battaniye ile yatmam olabilirmi diyede aklıma takıldı umutlanıpta sonra hüsrana ugramak gerçekten kötü bekleyelim ve görelim sonra gerçekle yüzleşirim heralde herkese iyi günler kızlar
inş 9 ay boyunca hiç olmazsın canım diğer günlerde o yün yorganın içindeyken ölçmemişmiydin gün içinde ara ara ölç bazen adet olmadan 2 saat önce düşebiliyo ama inş hiç düşmez ve hamile kalırsın

2.gün....36,5
3.gün....36,5
4.gün.....36,5(bitti)
5.gün.....36,4
6.gün....36,4
7.gün....36,1 + +
8.gün....36,4
9.gün....36,3 +
10.gün...36,3
11.gün...36,3 +
12.gün...36,3
13.gün...36,3

ben bişey anlamadım anlayan beri gelsin :roflol:[/QUOTE

daha değişir benim ısı tablomda çok karışıktı ama 15 günden sonra düzene girdi kaç günde bir adet oluyorsun

4.gün...... 35.8
5.gün........36.2

canım inş sende hamile kalırsın

1. gün 36.7
2. gün 36.4
3. gün 36.5
4. gün 36.5
5. gün 36.5
6. gün 36.4
7. gün 36.8
8. gün 36.6
9. gün 36.6
10. gün36.5 ,
11. gün36.5
12. gün 36.6
13. gün 36,6
14. gün 36,6
15. gün 36,4
16.gün 36,4
17. gün 36.5
18. gün 36,5
19. gün 36,8
20. gün 36,5
21. gün 36,8
22. gün 36,3
23. gün 36,4
24. gün ölçmedim (umudum kırılmıştı)
25. gün 36.7
26. gün 36.9
27. gün 36.9
28. gün 36.9
29. gün 36.9

bu 5 gün nasıl geçecek cuma günkü ateşimi çok merak ediyorum
Herkese çok teşekkür ederim İyi ki varsınız

sağol valla iraz daha içim rahatladı yalnız şimdi 14, 15, 17, gün çatlamış deniliyo hangisi sence birde buaralar çalışmalara ara veriyimmi yoksa 2 gün arayla devammı

15.gün çatlamıs .o gün de olmus çalısma...gün aşırı devam.çünkü yumurtlama günleri ihtimal yüksek ama diger günler de de düşük de olsa ihtimal var.benim geç döllenme olmus mesela dr un söylediğine göre.o yüzden her ihtimale karşı devam et.

ceylan seni çok ii anlıyorum benimde bir hafta kaldı şimdiden uyuyamıyorum kendimi engelliyorum test yapmamak için...sen gün aşırımı hergünmü çalıştın

Evet kızlar bugün regl oldum. İşte ilk ateşim.Derin bir nefes alıp motiasyona başlıyorum: Ben bu ay Allah'ın izniyle hamile kalacağım.Ben bu ay Allah'ın izniyle hamile kalacağım.Ben bu ay Allah'ın izniyle hamile kalacağım. Haydi bakalım hayırlısı.
1. gün 36,2

kendine böle moral vermene çok sevindim demekki sen çok güçlü bi bayansın xara.hakkında hayırlısı olsun bol bol duaet canım sanırım buay fazla çalışmamıştın bu ay gün aşırı dene istersen en yakın zamanda hamile kalacağına inanıyorum dualarım seninle

canım yorumun için teşekkür ederim arkadaşım çok sagol benim bu 2. ölçümüm banada yumurtlama zamanını yanlış gösteriyor gibi geldi geçen ayki ateş tablomuda yolluyayım.geçen ayda yumurtlamayı kaçırmışız biz beceriksizler bu arada canım geçen ay 7 sinde hasta oldum ama yanlış girmişim 5.günü olarak gözüküyor haberin olsun öptüüüüm

atelmtablosuji6.png
[/IMG]

Canım sanki o tabloya göre 18. gün yumurtlamışsın. Sen vajinal salgını da giriyor musun tabloya, o da önemli çünkü, ona göre de belirleniyor yumurtlama.

kendine böle moral vermene çok sevindim demekki sen çok güçlü bi bayansın xara.hakkında hayırlısı olsun bol bol duaet canım sanırım buay fazla çalışmamıştın bu ay gün aşırı dene istersen en yakın zamanda hamile kalacağına inanıyorum dualarım seninle

Canım ne yapayım Allah'ın izniyle güçlü olmaya çalışıyorum. Sonuçtan benim elimden birşey gelmez Allah'ım nasip ederse olacak. Canım benim evet çalışma olmamıştı geçtiğimiz ay pek çünkü eşim sürekli şehir dışında ya da yurt dışında görevdeydi. Bu ay yine bayramdan sonra bir hafta şehir dışında olacak, yani biz de yumurtlama günlerini tutturmak biraz zor, nasip, kısmet artık ne yapalım. Bu arada sana özelden yazacağım şimdi şu tabloyu oluşturacağın sitede neler yapman gerektiğini. Duaların için sağol canım Allah razı olsun, ben de dua ediyorum hepimiz için.a.s.

xara canım kendini çok iyi motive ediyorsun valla diyecek bişey yok
benimde içimde bir umut var bu ay olacak diye içimden bir ses öyle diyor ama korkuyorum ya olmazsa içimdeki sese kulak vermesemmi acaba sonunda moralim bozulmasını istemiyorum

bu arada bende yazmaya başlayayım artık ateşimi yavaş yavaş şekillenir artık
2.gün...36.4
3.gün...36.3
4.gün...36.3
5.gün...36.2
6.gün...36.2
7.gün...36.4+
8.gün...36.7 (ama uyanamadığım için 2 saat geç ölçtüm)+
9.gün...36+

xara banada gönderirmisin canım bende yapmak istiyorum o tabloyu

Tamam canım sana da yazarımşimdi. Bu arada çok kendini kaptırma canım içindeki sese, sadece çalış ve bol bol dua et, sonra morali bozuluyor insanın. Allah hepimizin yardımcısı olsun canım.

bu ay klomen kullanıyorum kızlar bunun etkisi olurmu ateşe onuda bilmiyorum ama varsa bi etkisi sizin bilginiz olsun bu arada adetim 24veya 26 günde bir oluyor normalde

X