Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nasıl dra gitmesem:uhm: julia ateşmmi düşüyor benim:1shok: dün çok ağrım vardı öğleden sonra direk uterus ağrıları ve batmalar vardı girip girip çıkıyordu ve çok gerginim bu ara ateş düşüyormu cnm yamafoldumben

ayy inşallah yaa bende çok istiyorum pozitif yazmayı :))

erken daha 6. haftada başlıyor genelede ama olmayabilir bulantın dert etme
hoşgeldin emelim gözlerim seni çok aradı inanki saat tam 12 de vuruyorum :) ilkini hemşire vurdu aklım çıktı mosmor oldu vurulan yer iğnenin ismi clexane di galiba peki senin

ben de ik haftayı hemşireler vurdu devlet hastanesindeki hemşire hiç morartmadı özel hastanedeki hemşire morarttı morartıları dert etme
ben innohep kulanıyorum tatlım hepsi aynı arkadaşımda seninle aynı iğneyi kullanıyor 6 aylık hmile şimdi

erpil02507 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
28 nisan......36,2 1.gün
29nisan.......36,4 2.gün
30 nisan......36,4 3.gün
1mayıs....... 36,4 4.gün
2mayıs........36.5 5.gün
3mayıs........36.4 6.gün
4mayıs...unuttum ölçemedim .7.gün
5mayıs...,,36,3
6mayıs......36,0
7mayıs..... ?
8 mayıs 36.6
9mayıs ?
10 mayıs 36.3
11 mayıs...36.7
12mayıs.....36.8
13mayıs... 36.6 akşam 8den sonra 1 damla kahverengi leke)
14mayıs.....36.6
15mayıs.....36.8
16mayıs.....36.7
17mayıs......? çözebilene aşkı olsun sabah 4.30 36.4 sabah 6.30 36.8 sabah 7 36.7 ateş karşıtı
18mayıs.....36.8
19mayıs......36.8
20mayıs......36.7
21
22
23
24 kırmızı kart.

bbran canım ne haber yorumun için tekrar tekrar tşk canımcım ayy birde lovelide yorum yapsa malum sabırsız cemileyim :))

Serap senin ateş bence iyi gitmiyor,doktoruna görünsen mi acaba?

YAA CANIM NE VARDIR Kİ NEDEN ÖYLE DEDİN eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileGİDİCEM ZATİ YARIN GÜNÜM DİYE GİTMEDİM HAFTAYA GİDİCEM AMA CADIARZUCADIARZUeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

Serapcım dur heyecan yapma :)
Kötü derken yani bence yumurtlama olmadı gibi görünüyor,tabiki biz uzman değiliz bence bir muayen olsan ve yumurtanın durumuna bakılsa,35 gün olmuş ve hala ateşin düzensiz o anlamda söyledim,merak etme yani.

Heoz senin için de şunu demek istedim :)
Doktora gittiğinde hala yumurtan vardı ya,onu bilmesek 13. gün çatlamış yumurtan ve ateşin yüksek yani umutlanırdık, ateşinde sorun yok ki,inş yine hamile tablosu olur bu,daha erken zaten

Serpil 13. gün çatladığı görülüyor,4 günün kalmış ateşin de gayet iyi inş hamilesindir,kanama falan umutlandırıcı aslında

Ayyy kız tırsıyom kıst olarmı gene dıyeee aĞrısı sancısı deĞılde bır tÜrlÜ tedavıye baŞlayamıyoz ya o sıkıntı

Serpil 13. gün çatladığı görülüyor,4 günün kalmış ateşin de gayet iyi inş hamilesindir,kanama falan umutlandırıcı aslında

canım sağol yorumun için sanada rabbim sağlık sıhat versin bebişinide sağ salim kucağına almayı nasip etsin evet leklenme ilk defa yaşdım 26 günde adet oluyorum ama dün düşmüş ateşim son iki günüm var adetime galiba baklım ne olacak

HAyırlı cumalar herkese RABBıM hepinizin duaların kabul etsin inşallah

sağol cnm açıklaman için az önce test yaptım negatif:)

mrb kızlar bır sey sorcam size bu derece ölçme yöntemini sabah uykudan uyanır uyanmaz mı yapmamız lazım yoksa gun ıcınde de yapsak olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…