Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hilalim incir kürü topiğinede yazsana moral olsun yapanlara:) unutmuşun orayı bakıyorum

tatlım bende 13. günümdeyim ama henüz çatlama olmadı ondan koymadım bende hehehe

canım tablona göre 14. günü yumurtlamışsın bence ama siz yinede çalışmaya devam edin

Ewet canım takvime göre 14. günü şimdilik gözükmekte...16. günü ölçemedim...Yazlığa gitmiştik almamışım yanıma derecemi...Ben bu ay sadece ateşimi ölçüyorum oda adetimin geleceği günü bilmiş oluyorum...Çalışmalarıda canım istediğinde ama ama en az 2 boşluk kaldı bugüne kadar...Akıntımı takip etmiyorum yani oluruna bıraktım...Ben elimden geleni yaptım bugüne kadar...En çokta arada kuruma oluyor demiştim ya işte o olmuyor kızlar...Bu bebek düşüncesi beni çok etkilemişti şimdi iyiyim...

Hilalim incir kürü topiğinede yazsana moral olsun yapanlara:) unutmuşun orayı bakıyorum

yok unutmadım ben hergünde giriyordum ama kimse gelmeyince bende bıraktım yine yazarım

canım iyi ol bende bu ay olacak demiştim umutluydum bak oldu herşeyi kafada bitiriyosun

Çok iyi yapmışsın canım oluruna bırakınca stressiz geçiyor inşallah hayırlısı olsun bu ay böle sakin sakin bebişimizde gelsin hehehhehe sende şaşır kal hilal gibi

Çok iyi yapmışsın canım oluruna bırakınca stressiz geçiyor inşallah hayırlısı olsun bu ay böle sakin sakin bebişimizde gelsin hehehhehe sende şaşır kal hilal gibi

Yok canım ya ben hamile kalacakmışım gibi bir hissim yok...Adet olacağım diye bekliyorum...Alıştım çünkü...Hani oluruna bırakıncada bebek gelecek diye bir düşüncemde yok...

julia nasıl acaba merak içindeyim Rabbim yardımcısı oldun inş.:Saruboceq:

koyuya yakın ovülasyon çizgisini yakaladım şükürler olsun bu gece 11 gibi tekrar yapayımmı sizce?

HılalcıĞım kÜrÜ bıraktım ben canım bır hafta oldu ama bol bıol ıncır yedım nekadar yarar bılmıyom :)))

hilal canım benimde lekelenmem oldu dr. aradım hemen
progestana başlattı kesildi leke bence hemen ara tanıdık bir eczaneden alırsın
yarın gittiğinde de yazdırırsın kuşum bekleme bence

hilal 24 tebrikler canim , tamda ümidini kaybetmis tüp bebeege baslicakken ne güzel bir süprüs yapti bebeginnnnn..cok sevindim vallahi..Allah tamamina erdirsin insallahhhhh :):Saruboceq:

evet juliada gelmedi ,döncekdi bugun heralde, insallah hersey yolundadir

kizlar buraya ff tablomu nasil yüklüyorum ya yükledim cikmiyomus , nalim sen demissin ya canim

hilal canım benimde lekelenmem oldu dr. aradım hemen
progestana başlattı kesildi leke bence hemen ara tanıdık bir eczaneden alırsın
yarın gittiğinde de yazdırırsın kuşum bekleme bence

inş. leklenmelerim geçer dedim alayım bugün yarını baklememyiyim ama galiba yarını bekleyeceğim

teşekkür ederim canım saol darısı olmayanların başına inş. ümidimi yitirdim ama yeni bir umut doğdu içimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…