Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

HADı YA SAĞLIK OLSUN CANIM BENDE BU AY HERŞEYDEN AYRIM YARIM KULLANDIM EMME BAKSANA ATEŞTE BıŞı YOK ıLK BAŞTA SOĞAN KÜTÜ UYGULADIM SONRA ıNCıR KÜRÜ ıÇıNE HAVUÇTA KOYDUM ARI SÜTÜ BAL POLENDE YEDıM HEHEHEHEHE AMA BAKSANA ATEŞ AYNI SEYıRDE YUMOŞ BıLEM YOGGGGGGG:lepi:

Ama canım bı genıŞlık var bu aykı sorma olmayacak ya ohhhhhh sefam olsun bı rahatım en azından ateŞım Çok yÜksek olsa kıst var dıye korkucaktım ınŞ.kıstte yoktur

hayırlısı canım artık önümüzdeki maçlara bakcaz demi :))

Tabiki tatlım bugün bal polene başladım bilee heheh bu arada birşey anlatacağım hepinize gece kalktım dua etmek için dua ettim yattım uyuyakalmışım yarım saat sonra bir sesle uyandım ama ne ses su sesi şakır şakır bi kalktık banyo lavobasının vanası patlamış su eşiği dayanmış az daha duymasam evi su basacaktı suyu temizledik eşimle sonra yatarken aklıma geldi gülmekten yıkıldık dualarım kabul oluyor HIZIR ALEYHHİSELAM geldi bizim eve bol bereketle hemde sular seller oldu hehehehhe

HADİ YA SAĞLIK OLSUN CANIM BENDE BU AY HERŞEYDEN AYRIM YARIM KULLANDIM EMME BAKSANA ATEŞTE BİŞİ YOK İLK BAŞTA SOĞAN KÜTÜ UYGULADIM SONRA İNCİR KÜRÜ İÇİNE HAVUÇTA KOYDUM ARI SÜTÜ BAL POLENDE YEDİM HEHEHEHEHE AMA BAKSANA ATEŞ AYNI SEYİRDE YUMOŞ BİLEM YOGGGGGGG:lepi:

sen doktora gittinmi nerden biliyorsun yumrta olmadığını?

TAHMıNıMCE CANIM KASIK AĞRISI FALAN YOGGG ZATı DOKTORDA BENı ıSTEMıYO Kıııkaydirigubbakcemile5

tabiki tatlım bugün bal polene başladım bilee heheh bu arada birşey anlatacağım hepinize gece kalktım dua etmek için dua ettim yattım uyuyakalmışım yarım saat sonra bir sesle uyandım ama ne ses su sesi şakır şakır bi kalktık banyo lavobasının vanası patlamış su eşiği dayanmış az daha duymasam evi su basacaktı suyu temizledik eşimle sonra yatarken aklıma geldi gülmekten yıkıldık dualarım kabul oluyor hızır aleyhhiselam geldi bizim eve bol bereketle hemde sular seller oldu hehehehhe

ay canım vallahi yaaa ucuz atlatmışsınız geçmiş olsun

Beğendiğine sevindim yeşil olan senin canım :KK66: bir de sarı yapıcam

Özleemmm çok saol canım yaa ,çok güzel olmuş ,utandım vallaa :)

slm kizlar
gecmisi okuyamadim
aabeyazmelek,julia naber??nasilsiniz, özlem sen ne durumdasin canim regl geldimi ?

iremden nehaber ,bebeginin saglik durumu nasil ??

öptüm hepinizi

Esracım asıl senden naber ? naptın durumun nedir? Ayy hemen de üzülrmüş,giremedik akşam canım nete yaa o yüzden cvp veremedik :)

merhaba kızlar.bugün adetimin 5. günüydü bitti gibi yani.ama buay çok fena oldum.kasıklarım çok ağrıdı.şimdide devam ediyor sancı giriyor kasıklarıma.belim ağrıyor.hiç böyle olmazdı.buay folbiol içmiştim.ondan bişey olmuş olabilir mi??

Folbiol yapmaz canım ya,büyük ihtimal üşütmeden falandır,sen kendini sıcak tut

Kızlar ben geldim ve rahatlamış bir durumda...Eşimin canına bir güzel okudum...Adam bir güzel çıldırdı o çıldırdıkça bende yüklendim...Bir rahatladımki sormayın...Sonra hiç bişey olmamış gibi işime baktım...Baktım sonra geldi yanıma sarılmaya çalışıyor dokundurtmadım bile falan filan şimdi kedi gibi ama tavrımı koydum bundan sonra sensin yok...Anladı oda...

Vaayy Welcome valla çok şaşırttın beni :))
Sorunun çözülmesine sevindim ama ,daha anlayışlı olur inşallah eşin bundan sonra .

günaydın kızlar
bugünkü ateş tablomu ekliyorum:
http://www.fertilityfriend.com/home/2e7426

Bu tablo tıpkı Melek ' in tablolarına benz,yor ,kademeli yükselecek ateşin ,hadi inş bebk de getirsin :)

serpoşun günlüğü )
28 nisan......36,2 1.gün
29nisan.......36,4 2.gün
30 nisan......36,4 3.gün
1mayıs....... 36,4 4.gün
2mayıs........36.5 5.gün
3mayıs........36.4 6.gün
4mayıs...unuttum :KK43: ölçemedim .7.gün
5mayıs...,,36,3
6mayıs......36,0

Serpoşun günlüğü ne güzel olmuş :) sonunda bir de bebk eklensin ne süper olur :) henüz erken görünüyor gün aşırı yapın şimdilik.

sevgili arkadaşlar hepinize günaydın
buda benim grafiğim güzel yorumlarnızı bekliyom
http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

ronya bence 22. gün bitti artık ,yükselecek ama nazlı çıkacak,ayrıca senin baştan beri ateşin yüksek olduğu için çizgi geç çekilebilir.

Beğendiğine sevindim canım diğerinide battaniye bitince başlayacağım :)

ınŞ.kuŞum allahım nezaman vereceĞını Çok ıyı bılıyo kuŞum bu ay onu anladım yıpratmaya gerek yok kendımızı bu kadar aŞılaması var tÜp bebeĞı var oda olmazsa evlat edınırım mutlaka Öyle yada bÖyle allahımın ıznıyle bebıŞ sevıcem

İnŞ.kuŞum allahım nezaman vereceĞİnİ Çok İyİ bİlİyo kuŞum bu ay onu anladım yıpratmaya gerek yok kendİmİzİ bu kadar aŞılaması var tÜp bebeĞİ var oda olmazsa evlat edİnİrİm mutlaka Öyle yada bÖyle allahımın İznİyle bebİŞ sevİcem

Evet canım aynen öyle RABBİM ne verirse hayırlısını versin inşallah.

Bu tablo tıpkı Melek ' in tablolarına benz,yor ,kademeli yükselecek ateşin ,hadi inş bebk de getirsin :)

canım ya kademeli olarak yükselmesi iyi birşey mi, Melek in tablosunu nerden bulabilirim,

Tabiki tatlım bugün bal polene başladım bilee heheh bu arada birşey anlatacağım hepinize gece kalktım dua etmek için dua ettim yattım uyuyakalmışım yarım saat sonra bir sesle uyandım ama ne ses su sesi şakır şakır bi kalktık banyo lavobasının vanası patlamış su eşiği dayanmış az daha duymasam evi su basacaktı suyu temizledik eşimle sonra yatarken aklıma geldi gülmekten yıkıldık dualarım kabul oluyor HIZIR ALEYHHİSELAM geldi bizim eve bol bereketle hemde sular seller oldu hehehehhe

:)) canım geçmiş olsun iyiki uyanmışın.bende bu ay adet olursam yiyeyim bari bal polen

:)) canım geçmiş olsun iyiki uyanmışın.bende bu ay adet olursam yiyeyim bari bal polen

saol canım yaa valla su sesini duymamak mümkün değildi :)) evet denemek gerek preseed siparişide verdik yurtdışından bide bunu deneyeyim bakalım ne olacak julianında dediği gibi bu kadar hazırlığa bir bebiş gelecek elbet

X