Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

aa 2 hamişimiz daha mı var hasbahçe ve prenses tebrikler.. valla nisan ayı baya bereketli imiş maşallah maşallahh

aynen canım pıhtı pıhtı geliyodu koyu koyu geliyodu aynen öyle bende sormuştum doktora niye böyle oluyo diyede yumoşlardan dolayı demişti içini temizliyo böyle dedi

kızlar elimde 5 tane daha ov. testi vardı.. ben bu ay yapmayacaktım ama kocamla bu konu hakkında 2 gündür tartışıyoruz illa ki yapacaksın diyor.. bense yapmayacam ilişki de istemiyorum dedim..1 gün küstük kendisi ile .. ama ısrarlarına dayanamadım yarından itiberen testi yapmaya başlayacam bugün 12. gündeyim... ateş ölçmüyom gene... eğer bu ay da olmazsa kocam doktora gidip sperm sayımı yaptıracakmış.. bir de varikosel mi ne onda şüpheleniyom dedi.. çoğu poliste oluyormuş ayakta durmaktan...

Olabilir valla 28.gün için iyi bir değer ama senin günün geçmemiş miydi?

doluanycım hayırlısı olsun dene testten bişey olmaz,o günlerde olur sadece sende rahat edersin.

julia sen nasılsın canım tebrikler kalp atışlarını duymuşsun bebişlerinin maşallah ..... Allah kolaylık versin ikiz veya üçüz ile başetmek çok zor ama sevgisi de bir başkadır herhaldeee....

öyle canım valla çok rahatım bu ay... kaçıncı günde olduğumu unutuyorum saymasam hiç bilmicem.. ohh valla çok rahatım

Saol canım ya ben de kendimi öyle alıştırıyorum, neler almam lazım onlara bakıyorum heves ediyorum böyle işte :)

canım sende o elişi marifeti varken hiçç korma bence.. bebişlerin çok şanslı... rengarenk cıvıl cıvıl olacaklar....

Sağol MıRAGE1983 çok teşekkür ederim sorularıma yanıt verdiğin için...

julia yaaa bende klomene başlamak istiym artkın inş.senin gibi ikizlerim olur yaaaaaaa senin adına çok sevindim

Herkes diyor ki sen şimdi ikize ne hazırlanırsın neler yaparsın süper olur :))
Valla orjinal şeyler araştırıyorum şu bulantılar geçsin biraz dinçleşeyim yapmaya başlayacaz :) hem o zamana kadar cinsiyetleri de belli olur inşalah

Sağol MİRAGE1983 çok teşekkür ederim sorularıma yanıt verdiğin için...

canım benim bende aynı sıkıntıları yaşadım korktum hatta anlamadıda bebiş falanmı düştü demiştim çok şükür sorun yaratacak biş değil zati kontrollü gidiyosun ya kist falanda oluşmuyo sakın germe kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…