Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım ateşin düşük bugün çalışın derim :)

bunları söyleyen ağızlar baklava yesin bal şerbet içsin gülüm yok canım daha var benim bugün daha yeni yükseldi ateşim hayırlısı artık beklemeye geçicezzemuszemus

amin :) bilmem galiba içime doğdu hep içime doğanlar gerçekleşir ya inş. gerçekleşir sende incir beyaz akıntı yapıyomu uzayan akıntı bide kasıklarım ağrıdı sabah galiba incir faydasını gösteriyor

maşallah ne güzel burdanda hamile haberleri alıoruz..
rabbim bizede nasip eder inşallah

ohhh bu ay bereketli oldu maşaallah süper haberler... olmayanlar üzülmeyelim arkadaşlar moraller iyi olsun nolur bakın bana kaç tüp bebek kaç aşılama ,düşük,hayırlısı Allah'tan beklicez umutla dua edelim her daim...inanıyorum Allah herkesin gönlündeki afiyetle verecek inş.

inş. hilalim hepbirlikte hamile olalım inş.hilalim bu incir nasıl bişey yaaa ben 3 gün ov. testte pozitif gördüm biliyonmu:)))) evet akıntıda yaptı gülümm çalışmaktan yorulduk diyorumm:kedi:

evet aynen katılıyorum sana durmak yok yola devam :)

inş. hilalim hepbirlikte hamile olalım inş.hilalim bu incir nasıl bişey yaaa ben 3 gün ov. testte pozitif gördüm biliyonmu:)))) evet akıntıda yaptı gülümm çalışmaktan yorulduk diyorumm:kedi:

yoksa yumurtamı çoğaltıyo ay çok sevindim şimdi dün 10. günümde uzayan akıntı gördüm şaşırdım demek yumurtaları gerçekten sağlıklı yapıyormuş doktora gidicem belki julia gibi yumurtalarımız çoğalır ikizlerimiz olur ne güzel :)

özlemcim ateşin düşmemiş adetin gelmezse sende test yapsana

Canım düşmedi ama ben geçen ay 36.8 le kırmızıları grdüm oyüzden ateş beni umutlandırmıyo karnıma fena gaz sancıları giriyor ya

hayırlısı güzelim inş. Allah herşeyin hayırlısını versin ay çok mutlu oldum süper yaa hamişlere bak hamişlere oy oy oy öpüyorum hepsini gönülden tebrik ediyorumkaydirigubbakcemile5

Canım düşmedi ama ben geçen ay 36.8 le kırmızıları grdüm oyüzden ateş beni umutlandırmıyo karnıma fena gaz sancıları giriyor ya

benim ateşim adete 2 gün kala düşüyor aslında böyle olması daha iyi adet olacağımı biliyorum ateş düşmese ümitleniyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…