Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canımm tebrikederim çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inş

iremcim sanada geçmiş olsun canım iyi düşün iyi şeyler olsun kötü düşünme sakın güzel haberlerini bekliyoruz canım benim

Kızlar valla kendimi doyurmaktan yazamıyorum :) elimde sürekli bişeyler var yemezsem midem bulanıyor.

tebrikler canım....

irem canım bence korkulcak bir şey yok her gebe kadında lekelenme oluyor genelde belkide progesyeron takviyesi verecek doktor.bu arada belki keseyide görürsünüz :)

Kızlar valla kendimi doyurmaktan yazamıyorum :) elimde sürekli bişeyler var yemezsem midem bulanıyor.

ye julia ye biryerde okudum amerikada biir araştırma yapılmış ilk 3 ayda kilo alımı fazla olan kadınların bebekleri daha iri doğarmış.seninkiler ikiz hatta üçüz olabilirya sen bol bol ye :)

Ayy ronya oğlum 3700 doğmuştu ki gününü beklemeden alınmıştı :))
Bilmiorum bu sefer nolacam ben :))

G.erkl kademeli düşüş olduğunagöre adetin gelecek demektir. hayırlısıyla o da gelsin o bile dert biz kadınlara valla

bbaran,g.erkl,özlemyalcinkaya,Hilal24,nalim,julia,ronya hepinize tek tek teşekkür ederim
Rabbim en kısa zamanda sizede nasip eder inş sabah hem ağladım hemde hepinize dua ettim
galiba kan testi yaptırmadan emin olamıcam.bugün dr yokmuş haftaya giderim ancak
hepinizi öpüyorum Allah herkesten razı olsun AMııNzemuszemus

julia canım ben ilk aylarda çok az kilo almıştım ve oğlum 2450 gr doğdu.bir arkadaşım ilk üç ay çok kilo aldı ve oğlu 4500 gr doğdu.ben bunu çok dikkat ediyom gerçektende doğru çıkıyor.bence sen yemeye devam et senin bebişler azcık kilolu doğsunlar korkma çok kilolu doğmazlar çoğul gebelik olunca yediklerin hepsine paylaştırılacak annesi :))

prensess016 sağol cnm bende seni tebrik ederim inş sağlıkla kucağımıza aldığımız günleride görürüz:lepi:

arkadaşlar benimde tabloma bakabilirmisiniz ben 17.gün yumurtladığımı tahmin ediyordum ama dün yani 20.günde bel ve kasık ağrısı yaşadım yani normalde yumurtlama günlerimde olan ağrılara benziyodu 17.günde ise bel ve kasık ağrısı yaşamadım.bide ilişki günlerim çarpı olarak görünüyor ve dünde çalışma olmadı uyumuş kalmışım inşallah kaçırmamışımdır yorumlarınızı bekliyorum

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

kızlar sabah namazından sonra test yaptım veeeeeeeeeeee silik çizgi
Allah ım inanamıyorum hala inş testte bi hata yoktur
Tebrik ederim canım...Zaten bunun sonucunun böyle olduğunu tahmin ediyorduk...
Ewet gelmedi...Gelecek gibide hissetmiyorum...
Canım sen test yapmadın mı peki...
bu da benim tablo yükseldi ama ıslak hissediyorum sabah bir uyandım adet oldum sandım baktım hiçbişey yok ama gelecek gibi

http://www.fertilityfriend.com/home/2da2f5
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
Beklenmedik anda süper bir müjde...Tebrik ederim canım...
kızlar benimki artık çıkmaz heralde demi ....buayda olmadı.....adette olmadım

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

Sormuştum ama yine sorayım...Sen test yapmadın mı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…