Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

zeytincim hamile listesinde (sayfa 3546 da )senide gördüm çok tebrik ederim canım Allah tamamına erdrisin canım:lepi:

Kızlar, dün gece çok az kahverengi leke geldi. Hala da çok az geliyor, ben de annemin doktorundan randevu aldım saat 10a. Bana dua edin lütfen. Hayırlısı olsun. Allah'a sığındık sonuçta. Sizi olabildiğince çabuk haberdar ederim.

Hasbahçe tekrar tebrikler. Prenses inşallah senden de güzel haber alırız. Julia seni de çok merak ediyorum.

Welcome canım ateşin düşmüş ama adet gelmemiş sanırım. Hayırlısı olsun canım.

iremcim kalbini ferah tut canım Allah'ın izniyle sorun olmaz canım inş.lekelenme çok gebelikte oluyor zaten merak etme birşey yoktur inş.hayırlı güzel haberle gel inş.

selam kızlar herkese günaydın
dün akşam eve giderken test aldım o kadar umutsuzdumki sabah ateşimi ölçücek ve yüksek çıkarsa yapıcaktım sabah 5,15 te kaltım her zamanki saatte ve dua ederek ölçtüm ateşimi bi baktımki yükselmi çok heyecanlandım ve hemen kalkıp testi yaptım anında kırmızı çizgi çıkıverdi yani hemen çıktı inanamadım şoka girdim ağlasammı gülsemmi ama silik falan değil yani resmen çift çizgiyi gördüm bu güne kadar hiç görmediğim çift çizgiyi ve eşim 7 de işe gidiyo o gidene kadar uyuyamadım onada söyleyemedim eşim gittikten sonra çıktım hemen evden ve hastaneye gittim hemen kan testi yaptırdım ama ben hala emin değilim ya test bozuksa diyorum 45 dk sonra sonucum elimdeydi ve POZıTıFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF değerim 257,9 çıktı ve HAMıLEYııııııııııııııııııııııııııMMMMMMMMMMM
o kadar mutlu oldumki hastaneden ağlayarak çıktım ve şimdide hep gülüyorum daha kimsenin haberi yok ilk sizlere açıklıyorum darısı tüm bekleyenlerin isteyenlerin başına olsun inş. 10 ay sonra geldi benim meleğim çok dua edin kızlar ve hiçbir zaman yılmayın ben çok dua ettim Allah çok büyük dualarınız karşılıksız kalmayacaktır.
bu tablaom
http://www.fertilityfriend.com/home/2e3091

selam kızlar herkese günaydın
dün akşam eve giderken test aldım o kadar umutsuzdumki sabah ateşimi ölçücek ve yüksek çıkarsa yapıcaktım sabah 5,15 te kaltım her zamanki saatte ve dua ederek ölçtüm ateşimi bi baktımki yükselmi çok heyecanlandım ve hemen kalkıp testi yaptım anında kırmızı çizgi çıkıverdi yani hemen çıktı inanamadım şoka girdim ağlasammı gülsemmi ama silik falan değil yani resmen çift çizgiyi gördüm bu güne kadar hiç görmediğim çift çizgiyi ve eşim 7 de işe gidiyo o gidene kadar uyuyamadım onada söyleyemedim eşim gittikten sonra çıktım hemen evden ve hastaneye gittim hemen kan testi yaptırdım ama ben hala emin değilim ya test bozuksa diyorum 45 dk sonra sonucum elimdeydi ve POZİTİFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF değerim 257,9 çıktı ve HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMM
o kadar mutlu oldumki hastaneden ağlayarak çıktım ve şimdide hep gülüyorum daha kimsenin haberi yok ilk sizlere açıklıyorum darısı tüm bekleyenlerin isteyenlerin başına olsun inş. 10 ay sonra geldi benim meleğim çok dua edin kızlar ve hiçbir zaman yılmayın ben çok dua ettim Allah çok büyük dualarınız karşılıksız kalmayacaktır.
bu tablaom
http://www.fertilityfriend.com/home/2e3091

çok çok tebrik ederim canım benim Allah tamamın erdirsin ne güzel bugün 4 hamile haberi aldım süper yaaaa gönülden tebrik ediyorummm:teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyythihoyyyt

http://i1005.hizliresim.com/2010/5/1/991.jpg

bu da resmi bi bakarmsınız
ben şimdi hamilemiyim

Ahh hasbahçeee burda hepimiz yorulduk şu testi yap diye :)) Çok çok sevindik Allah tamamına erdirsin bebeğine kavuştursun inşallah,kan sonucunu da yazarsın bize ,inş sağlıklı hayırlı doğsun :)))

Kızlar, dün gece çok az kahverengi leke geldi. Hala da çok az geliyor, ben de annemin doktorundan randevu aldım saat 10a. Bana dua edin lütfen. Hayırlısı olsun. Allah'a sığındık sonuçta. Sizi olabildiğince çabuk haberdar ederim.

Hasbahçe tekrar tebrikler. Prenses inşallah senden de güzel haber alırız. Julia seni de çok merak ediyorum.

Welcome canım ateşin düşmüş ama adet gelmemiş sanırım. Hayırlısı olsun canım.

İremcim benim eşimin kuzeninde hala kanam oluyor,o 9 haftalık,ilaç vermiş doktor kullanmaya devam ediyor ama bebk maşallah çok iyi,hiç korkma dinleneceksin bol bol,doktorun sana destek verecektir,inş Allahın izniyle hiç bişey olmayacak canım yaa.

Canım düşmedi ama ben geçen ay 36.8 le kırmızıları grdüm oyüzden ateş beni umutlandırmıyo karnıma fena gaz sancıları giriyor ya

Özlem canım daha sana 4 gün var,gazın olacak tabi,akıntın olacak,ağrın olacak hepsi olacak,lütfen adet olacam deme,her şey çok iyi şuanda maşallah

Welcome zaten dün konuşmuştuk bence bu ay senin ayın olacak inşallah,bebeğin gelecek inşallah.

Nalim hoşgeldiiiiinnnnnn ,çok iyi dönmüşsün maşallahhhh,tatil yarasın ,bebk getirsin hadiii :))

Oh beeee Prensessss sonunda yaniii,dün konuştuk o kadar ,maşallah yaa ne güzel bir gün,Tebrikler canım yaa,değerin de bayağı yüksek günün geçmişti biliyorsun :)))
Allah sağlıklı hayırlı doğmasını nasip etsiiinnnnn :))))

sağol juliacım inş.hayırlısıyla gelsin bebişlerimiz:)) sizlerde dua edin n'olur canım sizin dualarınıza ihtiyacımız var

Nalimcim etmez miyim,daha sabah namazında ettim taptaze,2 hamiş haberi geldi ,inş sizleri de duyacaz burdan Rabbim büyük :))

sen bugün gidicekmişin doktora canım kızlar söyledi sağolsun, pekiiii biz ne zaman öğrencez kısmetse ona göre burada olup kutlayalım:)))

çok çok tebrik ederim canım benim Allah tamamın erdirsin ne güzel bugün 4 hamile haberi aldım süper yaaaa gönülden tebrik ediyorummm:teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyythihoyyyt

sağol canım benim darısı başına ve tüm isteyenlere olsun inşallah sağlıcakla
:Saruboceq:

Oh beeee Prensessss sonunda yaniii,dün konuştuk o kadar ,maşallah yaa ne güzel bir gün,Tebrikler canım yaa,değerin de bayağı yüksek günün geçmişti biliyorsun :)))
Allah sağlıklı hayırlı doğmasını nasip etsiiinnnnn :))))

evet yaaa sonunda pes ettim ve yaptım ama sabah ateşimin yükselmesinin çok etkisi oldu bunda birde şunu söyliyim eğer ben aranıza katılıp ateş ölçmeye başlamasaydım daha 1 hafta beklerdim ve o kadar isteksiz aldımki testi pozitifi görünce ben bile inanamadım çok sağol canım iyiki varsınız çok sağolun:1hug:

Benim randevum 3te,artık akşama söylerim herhalde,gelir gelemz yazarım ama ikiz olursa oğluma söz verdim gidip kardeşlerine bişey alacaz,geçen gün çok istedi beğendi ama almadım dha belli değil diye,bir erkek bir tane de kız badisi alacam :)

Prenses zaten ateş ölçme yumurtladığın günü gösterdiği için ateşin de yüksek olunca test için tamam diyorsun,kendini tanımış oluyorsun,ben de olsam kesin beklerdim gelemzdi adet testi öyle yapardım eminim ,yoksa nasıl anlayacaz ki :)

Benim randevum 3te,artık akşama söylerim herhalde,gelir gelemz yazarım ama ikiz olursa oğluma söz verdim gidip kardeşlerine bişey alacaz,geçen gün çok istedi beğendi ama almadım dha belli değil diye,bir erkek bir tane de kız badisi alacam :)

tamam canım hayırlı haberle gel inş.yerim julia ben oğlunu ısırırım o yanakları ah güzelim benim kardeşlerinide düşünürmüş oy oy oy canım yaaa:)))):nazar::nazar::nazar:

hasbahçem canım tebrikler daha yeni gördüm canı gönülden tebrik ederim Allah tamamnına erdirsin bu arada bende görebiliyorum net olarak 2. çizgiyi merak etme gebesin hemen kan testini yaptır ben dayanamadım sabah 7,30 yaptırdım hemen

X